Який відеоплеєр для Windows вибрати? Огляд кращих відео-програвачів

Мультимедійний для Windows – це одна з найбільш затребуваних програм в системі, яка присутня практично в кожному комп’ютері для домашнього або професійного використання. Найчастіше за замовчуванням в системі варто Windows Media, але його функціонал залишає бажати кращого, а дизайн і зручність досить неважливе. Якщо планується переглядати відеоролики на комп’ютері частіше декількох раз на місяць, то краще встановити хороший відеоплеєр і насолоджуватися його використанням.

Media Player

Media Player – безкоштовний відеоплеєр, який найвідоміший серед всіх інших завдяки тому, що входить в комплекти з кодеками і володіє достатнім функціоналом в простий і приємною оболонці. Media Player підходить практично для кожного формату відео і фільмів, без праці завантажує навіть найвибагливіші формати. У більшості користувачів відмовився на комп’ютері разом з пакетом кодеків K-light.

Переваги програми:

 • Робота російською мовою, що не менш важливо – якісний переклад;
 • Висока швидкість роботи;
 • Програма здатна відкрити навіть файл, що ще не завантажений до кінця;
 • Підтримує найпоширеніші формати і багато специфічних;
 • Можливість усунення чорних смуг з екрану.

VLC media player

Даний плеєр нітрохи не поступається попередньому, напевно, це кращий відеоплеєр для Windows 7. Його основна перевага – можливість налагоджувати трансляції прямо з мережі, щоб вони відображалися не в браузері, а в плеєрі, відповідно потрібно менше ресурсів. Важливо не тільки те, що є можливість отримання stream-трансляцій, а й якість роботи, адже практично не виникає гальм. Звичайні відеофайли йому теж цілком під силу.

переваги:

 • Максимальна швидкість роботи;
 • Працює на всіх платформах Windows;
 • Якісна підтримка програвання відео з мережі;
 • Програма русифікована;
 • Повністю безкоштовна.

KMPlayer

Даний безкоштовний відеоплеєр для Windows заслуговує додаткової уваги, так як він володіє всіма наворотами з попередніх варіантів, але при цьому містить вбудовані кодеки. Таким чином, відразу після установки системи, можна скачати KMPlayer і використовувати його, не займаючись додаткової налаштуванням. Підтримує всі популярні формати.

Самі користувачі часто відзначають, що картинка в плеєрі виходить більш яскравою і красивою, це досягається завдяки сглаживающим фільтрам. KMPlayer надає кілька більш високе навантаження, але для комп’ютерів з характеристиками вище стандартів 10-и річної давності це не буде проблемою. В цілому працює швидко і без лагів.

Варто сказати про цікаву і приємному дизайні, для освоєння буде потрібно близько 3 хвилин. Зручна функція – це автоматичне програвання, так після перегляду серії автоматично відкриється наступна, без участі користувача.

переваги:

 • Вбудовані кодеки;
 • Мінімалізм і функціональність;
 • Приємний дизайн і підтримка скінів;
 • Зміна формату зображення з 2D в 3D;
 • Можливість відтворювати тільки аудіодоріжку з відеофайлу;
 • Підтримує субтитри.

GOM Media Player

У рейтинг кращі відеопрогравачі входить GOM Media Player, який перевершує безліч конкурентів в ніші, що підтверджується 43 млн. Користувачів у всіх куточках світу.

За функціями програма не поступається іншим, в ній є можливості: змінювати швидкість відтворення, робити захоплення екрану і аудіо. Корисною та зручною функцією є автоматичний пошук кодеків в мережі, що дозволить не морочити з їх установкою, навіть в тих випадках, коли формат нестандартний і потрібні додаткові кодеки. Ця можливість дозволяє відкривати файли всіх форматів і навіть ті відео, де порушена структура.

Light Alloy

Відмінний відеоплеєр для Windows 10, який повністю переведений на російську мову. У складі плеєра присутні вбудовані кодеки найпоширеніших і популярних форматів. Програвач підтримує управління за допомогою пульта, що дозволяє зручно дивитися ролики на YouTube або інших інтернет-ресурсах. Light Alloy може працювати з радіостанціями. Додатково є підтримка DVD і Blu-Ray відтворення.

Daum PotPlayer

Цей відеоплеєр для комп’ютера був виготовлений одним з розробників KMPlayer, тому значних відмінностей проекти не мають. Правда, Daum PotPlayer можна назвати більш просунутим і вдосконаленим, що дозволяє обробляти відео у високій якості і працює з різними аудіо- та відеоформатами. Плеєр містить DXVA кодеки для відео.

Ключові переваги:

 • Мінімальне навантаження на комп’ютер;
 • Якісна картинка на відео;
 • Безліч підтримуваних форматів;
 • Доступний і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.

BS.Player

Показник популярності і якості виражений в 90 млн. Користувачів продукту, які використовують його як програвач за замовчуванням.

Головна перевага плеєра полягає в невимогливість до ресурсів, навіть досить слабкі моделі комп’ютерів можуть використовувати програвач.

Серед інших переваг можна виділити: робота з більш ніж 70 мовами, підтримка роботи з субтитрами і більш того, їх автоматичним пошуком. BS.Player може працювати з 50 форматами відеофайлів і аудіокомпозицій. Безліч функцій по масштабування і коригуванню зображення лише доповнюють враження про програвач.

Плеєр примітний тим, що дозволяє створити власний медіа сервер, тому можливе відтворення файлів, які знаходяться на інших комп’ютерах в мережі. Додаток може бути використано на різних платформах.

Для забезпечення програвання потрібно на головний, серверний ПК встановити версію Plex-сервер, а на інших пристроях потрібно мати плеєр. Користувач може використовувати 16 Гб пам’яті для завантаження відеофайлів. До недоліків можна віднести складність настройки, але результат вартий того.

Ми склали рейтинг найкращих програвачів для ПК, які допоможуть дивитися відео. Тут зібрані як досить прості, так і функціональні варіанти.Якщо у Вас залишилися питання по темі «Огляд 8 кращих відео-програвачів для Windows», то можете задати їх в коментарі

Ссылка на основную публикацию