Який зволожувач повітря краще?

Одвічна проблема – які вибрати. Паровий або ультразвукової? А може традиційний? А якщо ми визначилися з видом, то з яким набором функцій вибрати зволожувач? І який ємності резервуар віддати перевагу? Так, і за якого виробника «проголосувати гаманцем», щоб придивилася варіант була той самий кращий зволожувач повітря? Може бути ультразвукової зволожувач повітря Веко?

Відповідей на ці питання навіть більше, ніж самих питань. Але на один з них досить точно відповіли виробники, причому, як то кажуть, «не словом, а ділом». Звуження асортименту традиційних і парових зволожувачів до однієї-двох моделей (а у деяких брендів їх немає зовсім, тому приклад очищувачі повітря SHARP) і перерозподіл виробництва на користь ультразвукових моделей.

Ось серед них і будемо серед них вибирати кращий зволожувач повітря, хоча, як відомо, ідеалу не існує. А разом з ним і не існує поняття «кращий».

На що потрібно звернути увагу при виборі кращого зволожувача?

  1. Виробник і ціна самого зволожувача. Звичайна ціна в маркеті коливається від $ 25 до $ 250 (стільки коштують очищувачі повітря для будинку), але вона може бути як вище, за прилади «ноу-нейм» з Китаю або «сусіднього підвалу», так і дорожче, за преміальні вироби іменитих брендів. Але не потрібно думати, що дешеве – значить одноразове, тоді як дорогі вироби купуються «на століття». Будь-яку модель можна віднести до вдалою і невдалою і відгуки реальних користувачів – найкраще джерело інформації.
  2. Площа приміщення. Тут все зрозуміло. Під розміри кімнати підбираємо відповідний зволожувач. Плюс 20% (про запас і щоб не працювати на межі можливостей). За цим параметром кращий очисник повітря Boneco.
  3. Ємність резервуара для води. Чим він менше – тим його частіше доведеться поповнювати, тоді як більш ємний має великі зовнішні габарити. Одвічне компроміс. До речі, з огляду на габарити зволожувача, визначитеся, де він буде стояти. Адже його «місце проживання» буде постійним, а це накладає свій відбиток.
  4. Ультрафіолетова лампа як у зволожувача повітря Aquacom, срібний стрижень, антибактеріальний фільтр або спеціальне покриття резервуара – все це направлено тільки на одне. Максимально знезаразити воду і не дати їй «зацвісти» при довгому простої. Чудова функція, особливо, для надто «забудькуватих» користувачів.
  5. Витрати води. Він безпосередньо залежить від потужності, а вона в свою чергу, залежить від розрахункової продуктивність. Нерозумно велику вітальню намагатися охопити маленьким зволожувачем начебто біполярного іонізатора повітря.
  6. Дизайн і всілякі механічні «прибамбаси», на кшталт обертання розпилювача або подовженого шнура. Самі вирішите, що архі-потрібно, а що можна знехтувати.
  7. всілякі таймери, встановлені програми, пульт ДУ – все це спростить користування побутовим зволожувачем, але ніяк не вплине на Ваш вибір. Або, майже не вплине. За цим параметром кращі очищувачі повітря Daikin.
  8. вбудований гигрометр. У більшості випадків він буде «брехати» і причина тут не виконання, а технічні особливості. Тому, якщо Ви довіряєте тільки цифрам, розмістіть подалі від зволожувача ще один прилад. Ось по ньому і звіряйтеся.
  9. ароматизатор повітря. Так само на його наявність / відсутність звертаємо увагу не в першу чергу. Але якщо він є, чому, хоч зрідка, їм не скористатися. Тут кращий зволожувач повітря Vitta.

А ось такими особливостями, як гучність зволожувача, його вага або споживана потужність, можна знехтувати, адже у подібних моделей ці значення теж вельми схожі. Так що довше будете порівнювати, ніж відчуєте різницю.

Ссылка на основную публикацию