Яндекс бар для гугл хром: огляд можливостей

Напевно, кожен з нас стикався з роздратуванням, яке виникає через випадково завантаженого Яндекс бару. Він не вважався чимось необхідним для комп’ютера, а безліч зайвих віконець і налаштувань, які дана програма невблаганно тягла за собою, навряд чи здатні когось порадувати. Але минув час, і тепер цей софт вважається не таким вже й марним, навіть більше, багато користувачів самі скачують і встановлюють яндекс бар для гугл хром та інші популярні програми Яндекс.

Яндекс бар для google chrome

В общем-то, для даного браузера встановити програмку найпростіше. При скачуванні не виникне зайвих питань, вам просто необхідно натиснути «Встановити», і очікувати, поки відбудеться процес установки. Після його завершення ви побачите іконку в правому верхньому куті, після натискання на яку, яндекс бар для хром з’явиться у всій красі.

Крім того, в рядку адреси сайту з’явиться кнопка, за допомогою якої можна без праці активувати і налаштувати під себе перекладач слів з відкритою сторінки браузера. До слова, щоб вибрати параметри, які дозволяють переводити лише окремі незрозумілі слова, а не всю сторінку цілком.

Ще одна корисна якість яндекс бар для chrome полягає в тому, що пошук чогось можна починати прямо з адресного рядка, причому з кожної введеної буквою будуть випадати різні підказки браузера, а також запити, що вводяться вами раніше.

Якщо ви відкриваєте браузер без будь-яких закладок в ньому, тобто, порожній, зрозуміло, за замовчуванням в ній будуть значитися яндекс.закладки для хром. До речі, їх зовнішній вигляд ви можете налаштувати самостійно, орієнтуючись на власний смак і особисті переваги. Крім того, ви можете ще й налаштувати зовнішній вигляд самого браузера, якщо встановите теми для google chrome.

Думаю, всім вже стало зрозуміло, що ВХ істотно заощаджує Ваш час. Як мінімум, тому, що в рядок веб-браузера винесені іконки ваших улюблених програм і соцмереж. Тепер немає потреби заходити в Фейсбук або, скажімо, на електронну пошту, щоб дізнатися, чи прийшли вам нові повідомлення. Якщо вони є, їх кількість з’явиться поруч з відповідною піктограммка.

Втім, стверджувати, що Яндекс бар – це незамінна і життєво необхідна кожному програма, я не буду. У цьому плані у кожного свої інтереси і уявлення про комфорт. Хтось знайде цей софт надмірно «наполегливим», а для кого-то все або більшість запропонованих елементів Яндекс бару стане в нагоді і в житті, і в роботі.

Ссылка на основную публикацию