Яндекс Дзен: Як вмикати та вимикати? Що таке Яндекс Дзен?

Яндекс Дзен або оригінальна назва Zen, представляє з себе сервіс рекомендацій і дозволяє мінімізувати час на пошук подібної інформації. Особливо актуально для людей, яким глибоко потрібно вивчати будь-які питання, на основі ваших пошуків, вам запропонують не тільки подібну, але і популярну в вашому середовищі статтю.

Яндекс Дзен – що це?

Яндекс Дзен – це нескінченна стрічка новин, у міру прокручування будуть з’являтися все нові і нові варіанти публікацій. Розташовується вона на головній сторінці браузера Яндекс, відразу за обраними вкладками внизу. Zen представляє деяку альтернативу пошуковій системі, основним же відмінністю, є відсутність необхідності ставити жорсткі пошукові фрази. Таким чином, навіть якщо ви не знаєте, що вам потрібно на даний момент, Дзен спробує вас зацікавити запропонованими статтями.

І все ж, як відключити Дзен в Яндекс браузері, адже в будь-якому випадку, великій кількості користувачів буде надаватися неправильна вибірка інформації. Завдяки «штучного» інтелекту сервісу, ви можете допомогти йому в персоналізованої видачі для вас.

Важливе питання: «Як налаштувати Яндекс Дзен?» – в ньому існує система оцінювання матеріалу, деякі підказки системи. Розташовуються такі лайки і дізлайкі безпосередньо в кожному вікні з новиною. Таким чином:

  • Якщо натиснути лайк, вам буде показуватися більше новин на зазначену тематику і також ви вказуєте перевагу безпосередньо до сайту. Також у видачі буде більше подібних статей не тільки у вас, але і у людей з вашими уподобаннями в загальному;

  • Якщо натиснути дізлайк (палець вниз), то навпаки інформація на подібну тематику буде з’являтися рідше;
  • Також, якщо натиснути дізлайк, ви зможете додатково вибрати «Заблокувати цей джерело».

Дзен Яндекс, як включити?

Яндекс Дзен встановити можна з браузером цього виробника в комплекті. Спочатку бета тестування проводилося на мобільних пристроях і піддослідними були близько 5% користувачів. Тепер система побачила світ в більш широких масштабах, так як випущений Яндекс Дзен на комп’ютері.

Для того, щоб Яндекс Дзен встановити на телефон або комп’ютер, потрібно мати активно що використовується пошту Яндекс, інакше можна побачити повідомлення про те, що у Zen мало інформації для складання стрічки. Не впадайте у відчай, ви все одно зможете їй скористатися тільки через певний час збору даних.

Сервіс Яндекс Дзен як підключити стає очевидним, якщо знати, що дані вибірки для сервісу збираються при використанні рідної пошти Яндекс. Тобто історія відвідувань завантажується на сервер і далі в процесі обробки ви отримуєте потрібну інформацію.

Відповідно Яндекс Дзен встановити на комп’ютер не складе труднощів, якщо ви користуєтеся браузером однойменної компанії, спочатку технологія вже включена.

Також існує Яндекс Дзен в хром, звичайно він не зовсім Дзен, швидше за його аналог. Таким же чином відбуваються дії добірки інформації та відображення, але поки, що дана функція проходить етап БЕТА тестування і світ побачить її вже незабаром.

Як відключити Яндекс Дзен?

Звичайно, однодумності з приводу користі від даного сервісу немає і це нормально, тому слід розібратися як же можна позбутися від даної функції, якщо вам вона з яких-небудь причин не догодила. Особливо часто користувач не хоче використовувати сервіс через відчутного втручання в конфіденційність.

Існує кілька способів як видалити Яндекс Дзен, а саме: скористатися стандартною функцією або вийти зі свого облікового запису Яндекс.

Перший стандартний спосіб як прибрати зі сторінки Яндекс Дзен – це просто відключити його в настройках браузера, в старіших версіях мобільних оглядачів такої функції може не бути. Для цього:

  • Клік по кнопці «Налаштування» безпосередньо в браузері;
  • Вам потрібно знайти розділ «Налаштування зовнішнього вигляду»;
  • Тепер вимкніть функцію «Показувати в новій вкладці Дзен …».

З цього моменту вас більше не турбуватиме питання, як прибрати Яндекс Дзен і, ймовірно, для мобільного інтернету ви зможете побачити деякий приріст швидкості роботи. Тим не менш, не слід нехтувати іншим способом відключення Zen. Використовувати його можна, якщо в настройках браузера Яндекс ви просто вийдете зі свого облікового запису. Недолік у тому, що не зберігатися паролі і історія на сервері (для деяких це перевага).

Тенденція така, що в найближчому майбутньому багато передових виробники браузерів, швидше за все, будуть анонсувати Дзен, так як це може бути непоганим джерелом доходів. Незважаючи на те, що інформація підбирається виходячи з ваших уподобань, все одно ніхто не відміняв рекламу. Проплачені сервіси будуть займати більш високі позиції у видачі. Не можна назвати це великим недоліком, так як сайти просувають себе в інтернеті, активно викладають якісні новини та займаються сайтом в цілому, але в той же момент і перевага теж слабке, адже буде порушуватися інтерес на користь проплачених сайтів.

У статті розглянули переваги і недоліки сервісу Яндекс Дзен, а також можливості його підключення і навпаки, кожен користувач вибере свій шлях використання стрічки.Якщо у Вас залишилися питання по темі «Яндекс Дзен: що це і як використовувати?», То можете задати їх у коментарях

Ссылка на основную публикацию