Яндекс Толока додаток – відгук, скільки можна заробити і спосіб входу в особистий кабінет

Дітище Яндекса для поліпшення пошукової видачі, підвищення якості навігаційних карт, відділення контенту для дорослих від контенту звичайного. Все це, за словами розробників, робот зробити не може, для цього залучаються звичайні користувачі або по-простому толокери. У даній статті зупинимося тільки на мобільному додатку, для комп’ютерів буде окрема стаття.

Додаток Яндекс Толока для мобільних телефонів є російською мовою. Те, що це бета-версія ніяк не впливає на зручність використання і роботу програми. Доступ до програми є тільки у користувачів Android телефонів, скачати його можна в Google Play.

Порядок реєстрації та вхід в особистий кабінет

Для реєстрації в системі знадобитися аккаунт в Яндекс Пошті. У кого її немає, рекомендую зробити – 5 хвилин і все готово. Далі необхідно заповнити дані про себе і натиснути кнопку приєднатися.

Меню програми і скільки можна заробити

Меню Яндекс Толока постійно допрацьовується і змінюється розробниками. На даний момент воно виглядає так:

доступні

Тут вказані всі завдання, які можна брати і почати виконувати. Доступних варіантів від 5 до 15 штук, але це менше, ніж у версії програми для комп’ютера. Тут 70-80% завдань, на виконання яких знадобитися вибратися на вулицю.

Види завдань в Яндекс Толока:

  1. Пошук по мапі різних організацій – потрібно приїхати на місце, включивши GPS зробити фотографії потрібного місця і відправити їх на перевірку. Оплата 0,2 до 2 $.
  2. Пошук товарів в магазинах – то ж, тільки шукаємо товари. 0,1 – 0,8 $.
  3. Теги не програється відео на смартфоні – найлегше завдання, на виконання витрачатися не більше 1 хвилини. Потрібно відкрити відео і дочекатися завантаження плеєра. Відео програється або не програє, відповідно натискаємо так чи ні Оплата 0,02-0,06 $.
  4. Установка з магазину браузерів і перегляд на них правильність відображення вмісту, оплата 0,2-0,3 $.
  5. Вибір кращих іконок для додатків на ваш погляд – 1-2 рази на місяць буває і оплата 0,01-0,02 $.
  6. Релевантність, 2 градації – необхідно визначити чи відповідає завантажена сторінка сайту на питання користувача. Оплата 0,04-0,08 $.

Описи до деяких завдань досить складне для розуміння: але виконавши пару штук таких все стає зрозуміло. Так само у сервісу Яндекс толока є форум де можна задати питання і розібрати незрозумілі моменти в роботі сервісу.

Так само для кожного завдання є навчання.

Зарезервовані і виконані

Зарезервовані це що знаходяться в процесі виконання. Для різних завдань різну кількість часу дається на виконання.

Виконані – звіт про завдання і суми оплати за них. Так само тут відображаються невиконані і відхилені.

Способи виведення грошей

Відображається стан вашого рахунку, проведені виплати і способи виведення зароблених грошей.

Способи виведення: PayPal, ЯД, Skrill, Papara і ПриватБанк.

Обробка виведення заявлена ​​до 30 днів. Але з досвіду скажу, що гроші йдуть не більше 3-5 днів. Висновок доступний від 0,02 $.

Рейтинги і навички

Один з найважливіших пунктів меню. При збільшенні рейтингу – збільшується вартість і кількість завдань. Відповідно зростає і ваш дохід. При зменшенні рейтингу завдання стоять по мінімуму. А якщо рейтинг опуститися нижче червоної межі (відсоток виконаних правильно завдань менше 60-70%) то застосовуються санкції і необхідно проходити знову навчальні програми.

Після зданого тесту доступ – відновлюють. Якщо опустити рейтинг п’ять разів нижче червоної межі, то це завдання перестає бути доступним. Спроби звернення в технічну підтримку ні до чого не приведуть, доступ буде закритий назавжди в обліковому записі.

налаштування

Доступне редагування профілю, налаштувати зовнішній вигляд контенту для дорослих, завантаження фото тільки по WI-FI, повідомлення і завантаження офлайн карт для економії трафіку вашого смартфона.

Висновок і відгук про програму Яндекс Толока

Те, що розробник програми Яндекс вже викликає довіру. Дохід залежить від вашого бажання і наявності вільного часу (непоганий дохід в цьому і цьому додатку). Мій максимальний дохід в місяць склав 17 $ 1000р, але часу витрачено було мінімум. Так що дохід до 3000-4000р в місяць цілком можливий, але доведеться попотіти.

Висновок однозначно рекомендую для невеликої підробітку! В останньому оновленні в сервісі з’явилися бонуси за друзів так що кому цікаво реєструйтеся за посиланням і вам і мені буде приємно.

Ссылка на основную публикацию