Японський виробник Sharp Corp може почати будувати завод

Японський виробник дисплеїв Sharp Corp може почати будівництво заводу на території Сполучених Штатів в першій половині 2017 року. Таким чином він займе лідируючі позиції в цій країні, відсунувши свого основного власника – Foxconn. Про це повідомляють джерела, близько знайомі з ситуацією.

Рішення про передачу лідерства Sharp керівництво Foxconn прийняло після того, як було оголошено про поїздку прем’єр-міністра Японії Сіндзо Абе на зустріч з Дональдом Трампом в США. Варто нагадати, що останній у своїй інавгураційній промові заявив: «Америка перш за все».

Люди, які знайомі з питанням, розповіли Reuters, що Токіо сподівається зацікавити Трампа пакетом інвестицій. Абе може запропонувати створення більш ніж 700 тисяч робочих місць в США.

Людина, який спілкувався з пресою, розповів:
«Інвестиціями стане японський консорціум заводів, серед яких також будуть і виробники обладнання для інших фабрик».
Представники Sharp повідомляють, що на даний момент поки ніякого рішення про будівництво виробництва не було. При цьому прес-служба Foxconn не дає ніяких коментарів щодо ситуації.

Террі Гоу, який є виконавчим директором тайванського виробника електроніки за контрактом, минулого місяця заявив, що вони розглядають можливість інвестувати близько 7 мільярдів доларів на будівництво заводу дисплеїв на території Сполучених Штатів. Правда він не уточнив терміни.

Гоу розповів, що Foxconn, яка керує багатьма заводами в Китаї, на сьогоднішній день виробляє більшість айфонів для Apple Inc. При цьому плани розписані на найближчі кілька років. Питання про будівництво з’явився на зустрічі з діловим партнером Масаесі Сонома, керівником SoftBank Group Corp. Вона відбулася перед тим, як останній в грудні зустрічався з Трампом.

У минулому році Foxconn взяв під контроль компанію Sharp, коли купив дві третини японського виробництва рідкокристалічних моніторів.

Трамп стурбований ситуацією, яка складається на власному ринку автомобілебудування через «країни сонця, що сходить». Він також звинуватив уряд Токіо, Китаю і Мексики в змові, який спрямований на порушення торгового балансу США за допомогою девальвації валюти.

Абе зустрінеться з Трампом на приватному курорті Мар-а-Лаго у Флориді на майбутніх вихідних. Планується, що окрім ділової розмови вони також будуть грати в гольф. Це станеться одразу після засідання в п’ятницю у Вашингтоні.

Минулого тижня Ейб зустрічався з керівництвом Toyota Motor Corp, на якій був складений урядовий план зниження критики з боку США.

Після цього прем’єр-міністр навіть заявив, що Японія готова збільшити імпорт електроенергії з території Сполучених Штатів.

Ссылка на основную публикацию