Ідріс Ельба, який зіграв Хеймдалля в марвеловской франшизі, не знає, що таке КВМ

Ідріс Ельба, зірка фільмів «Тор» і «Месники: Війна нескінченності», який зіграв всевидющого асгардца Хеймдалля в кіновсесвіту Марвел, лише не так давно дізнався про її розмовному назві «adidas» (MCU).  «Що таке MCU?», – запитав Ельба в одному з інтерв’ю про свій дебют в якості режисера у фільмі «Ярді». Також він додав, сміючись: «О, право, я ніколи раніше цього не чув. Я вважав, що це Manchester United … але не переживайте з цього приводу ». Хеймдалль зустрів благородний кінець на самому початку Війни нескінченності, він був убитий палієм війни Таносом на очах у свого кращого друга Тора, який не зміг нічого зробити. Нещодавно актор сказав, що у нього немає ідеї будь-коли повертатися до ролі, однак так як КВМ – це «шоу супергероїв і зброї», воскресіння ніколи не варто виключати, незважаючи на слова Таноса, який це заперечує.

Хеймдалль, страж Райдужного Моста

«Це було приголомшливо – стати частиною сім’ї Марвел. Я вважаю, що вони вирішили позбутися від такої кількості персонажів, з тієї причини, що вони пройшли своєю природний шлях», – говорить Ельба. «Мені подобалося його грати, він був моїм G, моїм хлопцем».

У своєму виступі перед виходом в прокат фільму «Тор: Рагнарек», зрежисований Тайко Вайтіті, Ельба сказав, що фільм був «кумедним», однак про минулі фільмах, «Тор: Царство темряви» і «Месники: Ера Альтрон», з його участю актор сказав: «Вони не були кумедними. Це робота. Але Раганрек Тайки був чудовий ».

45-річний актор поклав край чуткам про те, що він міг взяти участь у франшизі Джеймс Бонд Деніел Крейг – йому запропонували головну роль, як першому кольоровому акторові, однак він вирішив насолоджуватися супергеройський роллю в постійно зростаючої франшизі Марвел.

Кадр з фільму «Тор»

«Мене влаштовує те, що у мене є невелика роль в Торі. Я не кінозірка і не граю епізодичну роль. Це дає мені можливість займатися іншими справами, які мені подобаються », – сказав Ельба. «Мені хотілося б більше бути присутнім в родині Марвел. І нехай мені подобається те, що у мене є зараз, я хотів би отримати більш вагому роль в кіновсесвіту Марвел. Це було здорово, але я думаю, що мені потрібно більше. Я хочу грати супергероя. Мені подобається сама ця ідея ».

Хто знає, можливо, в майбутньому Идрису Ельбі все ж запропонують роль супергероя, а поки нам залишається лише чекати реліз кінострічки «Месники 4», запланований на травень наступного року.

Ссылка на основную публикацию