Європейський сервер World of Tanks

Не дивно, що з ростом популярності світу танків на просторах російськомовних країн білоруські розробники гри не могли не звернути свій погляд і на потенційних гравців в інших країнах. Тому вже менш ніж через рік після випуску російськомовної версії світу танків, 12 квітня 2011 відбувся онлайн-реліз англомовної версії World of Tanks, яка потім постійно розвивалася і оновлювалася в ногу з російськомовною версією, але вже в співавторстві з американською компанією Wargaming Chicago-Baltimore (раніше Wargaming West і Day 1 Studios).

Важливою перевагою світу танків є те, що всі обчислення пересувань і траєкторій пострілів танків проводиться на віддаленому сервері, а не в програмі, завантаженої на комп’ютер гравця, що робить гру більш захищеною від всіляких вторгнень хакерів і фальсифікацій результатів гри.

Природно, що для технічного забезпечення гри в режимі онлайн за належної швидкості мережі для країн Європи з’явився європейський сервер World of Tanks, а для США – американський сервер

Потім їх кількість збільшилася, а сервери World of Tanks на сьогодні з’явилися також і на Далекому Сході (Китаї, Кореї, Сінгапурі).

Як не дивно (а може, це й закономірно), але в російськомовних країнах з’явилося багато гравців, які тут же зацікавилися можливістю спробувати грати на закордонних серверах. В результаті, вони дуже позитивно відгукуються про сервіс гри, який надає європейський сервер World of Tanks.

Технічно здійснити це зовсім не важко

Досить завантажити програму клієнта на європейському сайті гри і зареєструватися. Потім для отримання бонусів важливо ввести робочі коди запрошень для європейського кластера, які також легко знайти в пошуковій системі і на форумах гравців.

Відзначають, що грати на європейському сервері набагато легше через набагато меншого навантаження одночасно граючих гравців.

Плюс гравці там слабший, тому більш досвідченому гравцеві набагато легше здобути більше перемог і бонусів, і таким чином досягти більш високого рівня. Ну і інтерфейс на закордонних серверах гри більш доброзичливий, без лайки і прагнення «підставити» союзників, всі грають для задоволення.

Звичайно, перейти грати на сервер за кордоном – це не панацея для підвищення якості гри в своєму оточенні. Набагато краще і далі підвищувати свою майстерність у грі на своїх же більш доступних серверах (хоча б без мовних бар’єрів), але при цьому також зберігати доброзичливість і взаємоповага між гравцями. А збільшення навантаження на закордонний сервер і поява там більш сильних гравців безсумнівно прийдуть і туди, як з-за природного поліпшення майстерності вже присутніх гравців, так і з-за подальшого припливу на зарубіжні сервера гравців з російськомовних серверів. Тому всім удачі і комфорту в цій грі!

Ссылка на основную публикацию