Ігровий гігант Razer розробляє новий смартфон для геймерского спільноти

Американська фірма Razer з початку свого відкриття вирішила зайнятися розробкою товарів для людей, які по-справжньому люблять грати. Тому в ролі основної продукції компанії досить довго виступали клавіатури, маніпулятори і гарнітури, які більше підходять для “хардкорних” ігроманів. З недавнього часу фірма Razer випускає і ноутбуки, ставши крім проіхводітеля периферії ще й виробником більш серйозної клієнтської техніки.

Зараз же фірма мріє ще більше збільшити лінійку продукції, що випускається і заявити про себе як про фірму-виробнику мобільних апаратів. Причому, як заявляють журналісти, мова може йти про спеціалізованих пристроях такого плану, які акцентовані на різних геймерів.

Що буде являти собою новенький смартфон

Варто сказати, що про ігровий електронному гаджет поки мало що відомо і це сильно розчаровує. Проте, Bloomberg, спираючись на різні невідомі нам джерела, активно стоїть на тому, що компанія працює над «смартфоном, клієнтська база якого буде обмежуватися тільки хардкорних гравців.

Поява чуток про майбутнє девайсе бренду Рейзер важко назвати особливим. Взимку вона придбала фірму Nextbit – маленького виробника гаджетів під брендом Nextbit Robin. І хоча працівників Nextbit було небагато, в їх обоймі входили знамениті ветерани галузі з Гугл і HTC, наприклад, С. Кройлі, який займав посаду головного дизайнера HTC до 2014 року.

Рейзер на шляху завоювання мобільного ринку

Після переходу цієї організації під крило Рейзер продажу стільникових апаратів відразу ж були припинені. Гендиректор Т. Мосс тоді повідомляла з цього приводу: «Що стосується нових продуктів, то мені забороняється поширювати відомості про розробки». В даний час Мосс працює старшим віце-президентом Razer і генменеджеру по мобільних апаратів.

На те, що фірма хоче завойовувати ринок мобільних пристроїв, побічно вказує і підписаний в травні двосторонній договір з іноземним оператором мобільного зв’язку 3 Group.

До речі, варто розуміти, що такі помітні приготування до випуску мобільних апаратів можуть і не означати того, що фірма бажає випускати флагманський мобільний телефон. В обоймі Razer є величезний список сучасних пристроїв, які в кінцевому результаті так і не стали серійними продуктами. Багато ідей конструкторів цього бренду залишалися тільки на етапі прототипів, а інші виходили лише обмеженими тиражами, а деякі в кінцевому результаті стали джерелами натхнення для інших виробників.

Ссылка на основную публикацию