Image Collector Extension дозволить завантажувати зображення з будь-якого веб-сайту і зберігати їх в Dropbox і Google Drive

Image Collector Extension дозволить завантажувати зображення з будь-якого веб-сайту і зберігати їх в Dropbox і Google Drive

Чи траплялося вам зіткнутися з потребою одночасно зберегти всі зображення з веб-сайту? У пошуках якісних картинок ми, як правило, переглядаємо різні хости і бібліотеки, серед яких deviantArt, Picasa, PhotoBucket і інші. Однак переглядати всі ці сайти і завантажувати окремі зображення не дуже то зручно. Ми недавно розповідали про настільний додатку під назвою Image Collector, призначеному для любителів колекціонувати зображення, яких може зацікавити отримання екзотичних фото з таких онлайн галерей як Picasa, deviantART, imgur, PhotoBucket і 4Chan. Проте, спектр сайтів зводиться тільки до трьох перерахованих. Втім, Image Collector Extension для Google Chrome гарантує своїм користувачам доступ до всіх веб-сторінках. Розширення надає скрипт-файл, за допомогою якого можна отримати все що сподобалися вам картинки на сайті і зберегти їх на свій персональний комп’ютер, або ж завантажити їх прямо в свій Dropbox або Google Drive.

Розширення можна легко встановити з Chrome Web Store. Для цього вам потрібно буде надати доступ до своїх даних про всі веб-сайтах, вкладках і історії переглядів. Про успішну установку програми буде свідчити поява в адресному рядку іконки, яку ви згодом будете використовувати для отримання зображень.

Тепер ви готові до того, щоб стати володарями величезною фото-колекції. Перш ніж приступити до роботи з розширенням, ви напевно захочете ознайомитися з його властивостями. Отже, ви самі можете вибрати розширення файлу, мінімальний розмір і допустимі зразки. Також Image Collector не допускає завантаження ескізів і вставляє URL кожної картинки і назва вкладки в ім’я файлу.

В рамках розширення ви можете самі вирішувати, куди будуть зберігатися сподобалися вам зображення; при бажанні їх можна відсилати на Dropbox або Google Drive. Якщо ваш вибір впаде на Dropbox, то програма створить у вашому акаунті папку під назвою Image Collector Server. Розширення матиме доступ тільки до неї. Якщо ж ви не оберете жоден з варіантів, картинки будуть зберігатися на жорсткому диску Вашого комп’ютера в папці Downloads (туди зазвичай зберігаються різні продукти Google). Коли всі налаштування будуть встановлені, при відвідуванні сайту з картинками, які припали вам до смаку, в правому кутку адресного рядка буде з’являтися іконка розширення. Клікнувши по ній, на екрані з’явиться спливаюче вікно, яке пропонує завантажити вподобані картинки. Одночасно можна зберегти і скрипт. Всі зображення відправляються на ваш ПК.

Скориставшись відповідними опціями, ви можете відразу ж поділитися збереженими картинками в Facebook або Twitter.

Щоб роздобути зображення з deviantART, встановіть мінімальне дозвіл на 100 пікселях. Ось і все, тепер вам достатньо одне кліка, щоб все зачаровують картинки з deviantART стали вашими!

Проте, слід мати на увазі, що розширення демонструє результати в межах тільки однієї сторінки. Для того щоб сторінка містила більшу кількість результатів, ви можете скористатися іншим розширенням Chrome, про який ми вже раніше розповідали, – gInfinity. Воно дозволяє переглядати результати пошуку в Google і на наступних сторінках, причому на першій сторінці показується до 100 результатів пошуку. В цілому, це відмінне розширення для тих, чия пристрасть – збирати колекції красивих картинок. Відкрийте для себе Image Collector Extension і поділіться з нами своїми враженнями.

Ссылка на основную публикацию