Індивідуальні бойові завдання в WoT

Радянський командир за 1735.80 руб.

Завдяки залишеним коментарів у групі вконтакт з’ясувалося, що приходять так само індивідуальні пакети для покупок: «Радянський командир з 2 прокачати навичками за 1735.80 гривень»Просто не чув щедрість в доповненні йде 200 одиниць грального золота.

Головне знати індивідуальний до кожного підхід, адже кому-то і за 627 гривень, правда там всього один навик у командира.
Так само, комусь пропонують 20 слотів в ангарі за 55 гривень, ось це вже щось!

Акція від WG не для всіх

WG розродилися черговою акцією не для всіх, на цей раз 5% гравців (Дані по «WOT Express») отримали унікальні пропозиції в преміум магазині:

* Купити командира на МС-1, з першим перком за 627 гривень
* Купити командира на МС-1, з двома Перкі за 1 735 гривень
* Купити 20 слотів за 55 гривень, тобто з 95% знижкою.

Розберемося, наскільки все це добре і вигідно, а також, як же WG лопухнулись цього разу. (Автор Костянтин Маратаев)

Почнемо з екіпажу. Зробити танкіста з 1-2 перком, без гри на цьому командира можна і зараз. Для цього треба просто накопичити побільше вільного досвіду і влити його відразу в танкіста.
Почнемо з того, що згадаємо, скільки досвіду потрібно на перший і другий перк.
* На 1 вміння екіпажу: 210 000 досвіду екіпажу
* На 2 вміння екіпажу: 420 000 +210 000 досвіду екіпажу.

Якщо ви не звикли економити і терпіти, то 1 і 2 перк вам обійдуться:
* 42 тисячі вільного досвіду і 1 680 золота, що становить 370 гривень
* 126 тисяч вільного досвіду і 5 040 золота, що становить 1 110 гривень

Якщо ви готові затягнути цю операцію на 1-2 місяці і скористатися знижками, то:
* 21 тис свободкі і 600 голди, що складе 120 гривень
* 63 ти свободкі і 1 800 голди, що складе 360 гривень
100-200 голди на навчання базової спеціальності я не враховую, оскільки продаються танкісти продаються з прив’язкою до МС-1, а ви ж не будете катати 2 Перкова командира на МС-1, так адже?

Отже, ми з’ясували, що продаються командири обійдуться вам від до дорожче, ніж якби ви користувалися вільним досвідом (!). Так, хтось скаже, не треба витрачати час на видобуток цієї самої свободкі. Але, якщо ви економний хлопець, 21 тисячу на лампочку можна нафарміть за 1 день гри, при наявності прем аккаунта і резервів на це піде від сили години 2 гри на якому ні будь імбалансном танку або премтанке.

Але, на цьому ідіотія високу ціну не закінчується. Згадаймо, що у нас є берлінські танки, і ми можемо купити 4 танкістів СРСР і 5 танкістів Британії приблизно за 600 гривень з 0-им перком «бойове братство», а на додачу ви ще отримаєте танк, або, якщо він у вас є, золото.

Якби в картоплі думали головою, то ціна на екіпаж, повинна була б бути на рівні 250 гривень, за 1 пекового танкісти і 700 гривень за іншого, тоді так, було б видно, що я плачу в 2 рази більше, але економлю кілька ігрових днів. Як інший варіант, продавати танкістів з 1 або 2 нульовими Перкі. Поточні ж пропозиції розраховані виключно на людей, які можуть собі дозволити витрачати гроші взагалі не дивлячись, але таких в нашій країні, явно менше тих, кому гроші дістаються важким і чесною працею)))

В довершення, про випадково розподілі щасливчиків. Видавати треба було потенційним покупцям, тобто активно донатящім гравцям, а так, серед іншого, пропозиція отримав один мій знайомий 46% гравець, який грає з чітамі вже 2 роки і не Донато ні копійки.

Ссылка на основную публикацию