Інформація про Інтернет проект

Ласкаво просимо, дорогий користувач!

Після деякого часу, більш-менш стабільного існування проекту, вирішив дати більш розгорнуте уявлення про сайт. Це дасть можливість розуміння, даної проблематики і позицій на те чи інше питання самим автором.

Трохи про пошуки «дому» для сайту ….

Отже, сама думка про подібний проект виникла задовго до його реалізації, що дозволило підійти до питання створення з усіх боків. Ну, а до дій, стало можливим, підійти в листопаді 2012 року. На той момент проект знаходить вихід на безкоштовній Інтернет майданчику «Ucoz». Ну і природно, без проблем, властивих початківцю веб-майстру не обійшлося. Чесно сказати, проблеми зустрічаються і до цього дня, але все рідше і з боку самого Інтернету.

Фактичне існування проекту на безкоштовному хостингу тривало близько півроку, що дало час зрозуміти, що потрібен новий рівень для побудови чогось більш грунтовного! Так з’являється думка про CMS (система управління контентом), що не довгі пошуки привели до нинішнього вибору WordPress.

Надалі кроком став вибір хостинг сервісу для розміщення … Тут без розчарувань не обійшлося. І мій перший вибір став, м’яко кажучи, фатальним. Після деяких змін на поточному хостингу, вдається продовжити перебування до підлозі року. А після знову пошуки майданчика, що відповідає вимогам і ціновій політиці. Приблизно, витративши пів місяця на пошуки, був знайдений більш менш оптимальний варіант, який освоюється і до цього дня.

Трохи про тематику …

Довго думати в якому напрямку розвиватися не довелося, тому що деякі навички, минула посаду в сервісному центрі, плюс технічний склад розуму, штовхали тільки сюди. А й справді, це нескінченний ряд питань, які не припиняться, так як технічний прогрес невблаганний.

Іноді зустрічаються на стільки банальні питання. Що просто дивуєшся, чому користувач не бачить вирішення. Але потім розумієш, що і сам на початку шляху здійснював безліч помилок, які приносили тільки ще більше питань. Так чому ж на початку годі й шукати стороннє думка на проблематику, а після проаналізувавши застосувати в своєму випадку.

У комп’ютерах, як і медицині, працює закон не нашкодь. Будь-яке зайве дію, некоректні налаштування, часом призводять до плачевних наслідків, які ведуть до матеріальних збитків. Так що «Краще перепитати, ніж шкодувати про зроблене!»

Ми в свою чергу, постараємося звертати увагу тільки на актуальні проблеми комп’ютерної грамотності та питання околокомпьютерной сфери, в тому числі і Інтернет. У ваших же силах, допомогти в пошуках нерозв’язних питань, що цікавлять Вас тим і т.п. Адже хто, якщо не Ви бачите і стикаєтеся з проблемами на практиці.

Все у ваших руках!

Від проекту мало що залежить, Вам доведеться докласти максимум допитливості і терпіння, які в підсумку дадуть Вам незрівнянний досвід. Ви завжди можете звернутися до автора за коштами форми коментарів, або особисто по електронній пошті через відповідний розділ сайту. Додаткові питання по кожній із темі, розглянутої на проекті, роблять її більш відкритою для будь-якого користувача, що робить Вас безпосереднім учасником в житті World-X.

Ссылка на основную публикацию