Інсайдерам відправлена ​​Windows 10 Insider Preview збірки 14971

Компанія Microsoft випустила чергову ознайомчу збірку Windows 10 в рамках «швидкого» кола оновлень. Зокрема, сьогодні користувачі можуть завантажити і встановити версію під номером 14971, яка робить нас ще на один крок ближче до офіційного релізу Creators Update – третє велике оновлення Windows 10, яке буде випущено навесні наступного року.

Нову збірку для мобільних пристроїв на цьому тижні, схоже, вже чекати не варто.

Що нового в Build 14971

Підтримка EPUB в Microsoft Edge

На додаток до підтримки PDF-файлів браузер Edge тепер дозволяє читати незахищені електронні книги в форматі EPUB. При відкритті незахищеного EPUB-файлу в Microsoft Edge вам буде запропонований спеціальний режим читання з настройками шрифту і розміру тексту, а також можливістю перемикатися між 3 темами: день, сепія і темний час доби. При читанні можна залишати закладки, а для навігації можна використовувати зміст або панель пошуку в нижній частині браузера. Зрозуміло, підтримується пошук слів чи фраз та визначення слів за допомогою Cortana.

Paint 3D став частиною ОС

Починаючи з цієї збірки новий додаток Paint 3D буде йти в складі Windows 10. При відкритті класичного Paint через меню «Пуск» буде запускатися Paint 3D. Інтерфейс програми буде англійською мовою – підтримка інших мов буде додана пізніше.

PowerShell стає консоллю за замовчуванням

Відтепер консоллю за замовчуванням буде PowerShell, а не командний рядок. PowerShell замінить CMD в меню Win + X, меню «Файл» в провіднику Windows і контекстного меню, яке викликається правою кнопкою миші з затиснутою клавішею Shift.

При необхідності відкрити командний рядок можна з адресного рядка провідника, вікна «Виконати» (Win + R) або пошукового поля за допомогою команди cmd.

Якщо ви віддаєте перевагу, щоб можливість запуску командного рядка також була присутня в меню Win + X, перейдіть в Параметри > персоналізація > Панель завдань – там ви знайдете відповідний перемикач.

Нова версія «Отримати Office» (Beta)

У стабільних версіях ОС «Отримати Office» є звичайною колекцією посилань, які допомагають почати роботу з Office. Однак в рамках програми Windows Insider додаток отримало оновлення до нової версії 2.0 (технічно версія 17.7614.2377.0), яка дозволяє управляти Office, в тому числі запускати додатки і переглядати недавні документи. Детальніше тут.

Інші зміни, поліпшення і виправлення

 • Розгромна замовна стаття в збірці 14926 експериментальна функція Snooze в Microsoft Edge, яка дозволяє додати нагадування в Cortana для проглядається сайту, була видалена після вивчення відгуків користувачів. Цілком можливо, що функція буде повернута в майбутніх релізах.
 • Курсор більше не буде доступний широкому при малюванні від руки або за допомогою пера. Компанія чекає ваших відгуків з приводу цього нововведення.
 • Підвищено надійність системи при використанні інструменту «Транспортув» і малюванні в альбомі (Sketchpad).
 • Деякі майстри ( «підключити мережевий диск» і «витягти з .zip») були оновлені – тепер вони мають пропорційний розмір при переміщенні між декількома моніторами.
 • Усунена помилка, через яку клавіатурне поєднання екранної лупи іноді не працювало на екрані блокування.
 • Усунена помилка, через яку деякі файли в папці Windows.old не віддалились при використанні штатного інструменту для очищення диска.
 • Додана підтримка OAuth для облікових записів Yahoo Mail. Це підвищить надійність синхронізації і забезпечить більш високий рівень безпеки в додатку «Пошта».
 • Усунена помилка, через яку при спробі перезавантажити комп’ютер, коли в системі відкриті діалогові вікна диспетчера пристроїв, ПК зависав на екрані «Перезавантаження».
 • Усунена помилка в Microsoft Edge, через яку при закритті декількох вкладок середньою кнопкою миші змінювалася ширина вкладок, в результаті чого користувач міг закрити зовсім не ту вкладку.
 • Вирішено проблему, через яку в Edge не працював пункт контекстного меню «Копіювати посилання».
 • Виправлена ​​помилка, що перешкоджала збереженню розміру вікна Microsoft Edge після виходу з браузера шляхом закриття останньої вкладки.
 • Вирішено проблему в Microsoft Edge, через яку не відновлювалися деякі закріплені вкладки.
 • Усунена помилка з розгортанням повідомлень в Action Center.
 • Виправлена ​​помилка, через яку обрана ширина меню «Пуск” не зберігалася після перезавантаження.

відомі проблеми

 • Перехід в Параметри > система > Батарея призводить до збою програми Параметри.
 • Не працюють гарячі клавіші для регулювання яскравості дисплея.
 • Деякі додатки (Магазин, Фотографії і Контакти) можуть запускатися самі по собі, коли комп’ютер не використовується. Цього можна уникнути, якщо не розгортати вікно програми перед закриттям.
 • У цій збірці ви знайдете новий додаток First Run, що є частиною оболонки Windows Holographic. Додаток можна запустити, але покористуватися ним поки не вийде, навіть якщо у вас є відповідне апаратні засоби.

Відмінного Вам дня!

Ссылка на основную публикацию