InstallPack – програма, яка сама встановлює програми

Більшість може згадати, якими клопітно і тривалими були процеси пошуку, завантаження і установки додатків на ПК, особливо на чисту систему. Кожен раз стає невеликим випробуванням, адже далеко не завжди вдається знайти потрібну програму і завантажити її з довірених сайтів.

Завантаження утиліт в інтернеті з сторонніх ресурсів стає коренем безлічі проблема. Крім бандлінга, коли встановлюють додаткові додатки, існують ще й віруси і численні сторонні установки зайвого софта без відома користувача. Безумовно, прийшов час нанести проблеми вирішального удару і в цьому нам допоможе InstallPack.

InstallPack – це програма автоматичної установки додатків. Тобто вона є просто невеликою утилітою для швидкого пошуку більшості програм і ієрархічної їх установки, підтримується мультіустановка.

особливості InstallPack

Самі розробники позиціонують програму як мультіустановщік. В цьому і головне її перевага, тобто ви можете вибирати кілька додатків, а потім додавати їх в список по черговості і процедура буде виконуватися без вашої участі.

Іншою визначною пам’яткою є чесна робота програми. Ризик наштовхнутися на додатковий софт, який ви не замовляли, мінімальний. Тобто в InstallPack для Windows не спостерігається використання бандлінга і відбувається саме те, що ви і поставили для виконуватися. Єдиним аспектом може бути, якщо в кінцевій програмі, яку завантажує InstallPack, будуть використовуватися нечесні прийоми розкручування. Так як даний магазин є тільки посередником, то і контролювати виробників він не може.

Корисною інформацією, яку надає установник програм, є рейтинг. Як оцінок застосовується 5-зірковий система, таким чином навіть не встановлюючи утиліту можна отримати первинну інформацію.

Також існує розділ, де вказується тип і спрямованість програми, що спрощує підбір софта для ПК. Звичайно ж присутня коротка інформація про програму і поруч знаходиться значок долара. Якщо іконка має зелений колір, то програма безкоштовна, а якщо жовтий, то є пробна версія.

Дуже зручно і те, що InstallPack завжди встановлює нові версії ПЗ. Таким чином ризик наштовхнутися на старий або зіпсований білд програми мінімальний. Версії продуктів актуальні, так як завантажуються з оф сайтів утиліт.

установка софта

Часто щодо InstallPack можна почути вираз, що це програма, яка сама встановлює програми і це дійсно так. Щоб використовувати додаток не слід мати особливі навички, але всього лише виділити цікавлять елементи.

 • Завантажте програму, важить всього кілька мегабайт;
 • Відкрийте утиліту і виберіть цікавлять додатки, встановивши галочки зліва від них, натисніть далі;
 • На етапі «Рекомендації» слід бути обережними, тут знаходиться реклама, а знизу зніміть виділення з «Завантажити та встановити …»;
 • Далі слід безпосередньо процедура скачування і установки, після чого можете повернутися до головного вікна програми або закрити її.

Існує корисна функція «Тиха установка», за замовчуванням вона включена і дозволяє виконувати всю процедуру в фоновому режимі. Користувача не заставати нескінченні спливаючі вікна, які перешкоджають забезпечення зручності користування, але якщо відбуваються невизначені збої, то краще прибрати галочку.

Таким нехитрим способом можна інсталювати безліч софта, при цьому він буде по черзі встановлено. Участь користувача мінімально і полягає здебільшого в контролі і прийнятті рішень, якщо вікна будуть з’являтися.

По суті власного продукту у InstallPack немає, а просто розміщені стандартні, відомі і всіма улюблені сторонні програми, яких тут досить багато.

Підбір додатків

Програма швидкої переустановлення програм має в своєму розпорядженні більше 700 позицій для завантаження і установки. Щоб не ритися в величезних таблицях можна використовувати кілька корисних прийомів, а саме використовувати фільтр або пошук.

Ви можете вибрати 8 категорій товарів:

 • Топ 100. Очевидно, що тут зібрані кращі програми на думку самих користувачів. Чесно кажучи деякі позиції викликають сумніви, можливо, використовується і платний режим розміщення програм;
 • Must have. У перекладі «повинен мати», тобто найпоширеніші і корисні додатки;
 • Безпека. В основному тут антивіруси і фаєрволи для захисту;
 • Інтернет. Тут можна знайти гри, браузери, програми для використання хмарних сховищ і всякі менеджери;
 • Мультимедіа. Доступні як звичайні програвач, так і фото / відео редактори;
 • Система. Вміщує в себе досить різноманітні програми для очищення сміття, емулятори, голосове спілкування і т.д .;
 • Офіс. Тут розташовуються додатки-редактори для текстових файлів;
 • Драйвери. Підбірка менеджерів для управління драйверами.

Якщо виникає необхідність знайти певне додаток, а не користуватися ручним підбором, то присутній пошук. Ввівши базові ключові слова, відразу здадуться результати, де можна поставити виділення для виконання інсталяції.

Використовуючи мультізагрузчіка реально заощадити безліч часу, а іноді і нервів, на інсталяції програм, при цьому результат не змусить себе чекати.Якщо у Вас залишилися питання по темі «Найшвидша установка програм за допомогою InstallPack», то можете задати їх у коментарях

Ссылка на основную публикацию