Instant apps – що це і як цим користуватися

Мобільні технології не стоять на місці, постійно пропонуючи користувачам портативних пристроїв нові методи взаємодії з контентом. Яскравим прикладом тому є свіжа технологія від Google під назвою Instant Apps, яка покликана зробити невелику революцію в рамках ОС Android. За запевненням творців цієї інноваційної функції, її масове впровадження дозволить остаточно стерти межу між програмами і веб-сайтами. У даній статті ми і поговоримо про недавно представленому Instant Apps, з’ясувавши, що це таке, які проблеми вирішує і як можна скористатися перевагами такого нововведення.

Що таке Instant Apps?

буде корисним

На сьогоднішній день існує три способи отримання доступу до мережевого контенту, який розташовується на певному інтернет-ресурсі. В першу чергу, це повноформатна версія сайту, що володіє максимальним функціоналом і призначена для перегляду на настільному комп’ютері або ноутбуці. По-друге, це мобільне відображення веб-сторінки, адаптоване під використання на портативних пристроях начебто смартфонів і планшетів. Третій же вид взаємодії здійснюється завдяки різним утилітам, які допомагають задовольняти основні потреби користувачів онлайн-сервісів.

Що ж конкретно собою представляє чергове нововведення, що володіє назвою Instant Apps? У перекладі з англійської таке словосполучення означає «миттєві додатки», що як не можна краще відображає суть роботи даної функції. Як правило, перед використанням програмного контенту власникові мобільного гаджета необхідно повністю завантажити відповідний файл з магазину Google. Розробки, побудовані за принципом Instant Apps, не є неподільною системою, а складаються з великого числа самостійних модулів. Подібні автономні блоки не завантажуються всі разом, а швидко завантажуються в міру необхідності.

основні переваги

Що ж дають ці нові Instant Apps? За словами фахівців з Google, це оновлення, доступне для ОС Android, здатне повністю змінити сучасний підхід до роботи з різними онлайн-сервісами, значно підвищивши зручність і швидкість завантаження контенту. Як правило, мобільна версія сайту не володіє достатньою гнучкістю і функціональністю, якими можуть похвалитися спеціалізовані утиліти. Але для їх завантаження потрібен час і трафік. В цілому, технологія Instant Apps забезпечує наступні переваги:

 • висока швидкість роботи, а також зручність використання,
 • значна економія внутрішньої пам’яті гаджета,
 • відсутність будь-яких складнощів, пов’язаних з установкою,
 • широкий спектр підтримуваних мобільних пристроїв.

Тепер завдяки технології Instant Apps ви можете вільно переходити до будь-якого програмного контенту без будь-яких затримок, так як він автоматично скачується окремими функціональними блоками. Залежно від того, хочете ви придбати товар, подивитися відео або запустити невелику гру на сайті, буде завантажений окремий фрагмент повноцінної мобільного утиліти, який прекрасно справляється з поставленим завданням. З візуальної ж точки зору, все це виглядає як звичайний софт, скачаний з магазину.

установка програм

Ознайомитися з усіма можливостями нової функції від Google можна за допомогою офіційного онлайн-магазину для Android. Будь-який користувач даної платформи, що володіє підтримуваної версією ОС, тепер в змозі завантажити пробний модуль будь-утиліти з позначкою «Instant», щоб протестувати її на своєму пристрої. Для цього буде потрібно виконати наступну послідовність нескладних дій:

 • Відкрийте завантажувальний сторінку програми в магазині Google Play.
 • Натисніть на кнопку «Спробувати», яка розташована поруч з «Встановити».
 • У занедбаному після цього браузері виберіть опцію «Продовжити».
 • Дочекайтеся завершення завантаження всіх необхідних файлів.

Далі ви зможете скористатися деякими функціями завантаженого сервісу, перебуваючи у своєрідному випробовування.

Зверніть увагу

Щоб отримати повну версію контенту, слід повернутися в магазин і вибрати опцію «Встановити». Після цього на робочому столі вашого мобільного девайса з’явиться іконка, призначена для постійного доступу до програмного продукту.

Підключення Instant Apps

Чи будите Ви використовувати дану технологію?

Так, адже вона дозволяє економити трафік і збільшує швидкість завантаження

Ні, нікому не потрібна технологія

Свій варіант в коментарях

Технологія під назвою Google Play services for Instant Apps працює абсолютно на всіх сучасних смартфонах і планшетах, які володіють ОС Android 6.0 і вище. Якщо ви є власником більш старших версій системи, вашого пристрою буде потрібно перепрошивка до останнього доступного випуску вищеописаної мобільної платформи. За замовчуванням функції сервісу знаходяться в робочому стані, в іншому ж випадку їх можна досить швидко включити, виконавши наступні кроки:

 • Відкрийте меню «Налаштування» на своєму мобільному пристрої.
 • Перейдіть в розділ під назвою «Google».
 • Виберіть пункт «Додатки з миттєвим запуском».
 • Встановіть перемикач в активне положення.

Після цього вам відкриється доступ до можливостей технології Instant Apps, що дозволить без проблем використовувати спеціалізовані мережеві утиліти на максимальній швидкості та без засмічення внутрішньої пам’яті гаджета. Перехід до автономного модулю, підтримуваного онлайн-сервісом, тепер буде здійснюватися в автоматичному режимі, що дозволить працювати з контентом, не відволікаючись на сторонні деталі завантаження.

висновки

Розібравшись в тому, як можна використовувати Instant Apps і що це нам дає, необхідно підвести деякі підсумки. Повсюдне впровадження даної функції дає масу переваг не тільки звичайним користувачам, але і розробникам мобільних утиліт, які намагаються продати свої послуги якомога більшій кількості людей. Завдяки модульності створюваних продуктів, підвищується зручність і швидкість роботи з програмним контентом, а пам’ять пристрою не заповнюється зайвими мегабайтами. Можливо, в найближчому майбутньому ця технологія отримає ще більший розвиток, що призведе до відчутного зростання популярності Android.

Ссылка на основную публикацию