Instant Apps – що це? Як використовувати Instant Apps?

Індустрія розваг активно розвивається і пропонує багатотисячні гри на Android, з недавніх пір представлена ​​нова функція – Instant Apps що це? Google Play запускає все нові можливості для спрощення використання сервісу. Узагальнено можна охарактеризувати функцію – демоверсія програми.

Instant Apps: що це?

Дана програма була представлена ​​на ринку зовсім недавно. Випробувати додаток з Google Play, до того, як його завантажте, допоможе функція – instant apps. Вона дозволяє переглянути на пристрої додаток, яке для цього не доведеться встановлювати. Для цього потрібно буде завантажити маленький файл, який допоможе ознайомитися з інформацією про сам додатку.

Дуже часто виникає проблема з вільною пам’яттю в пристрої, коли намагаєшся завантажити додаток, а для цього недостатньо місця. Тоді доводиться вибирати між тим, щоб видалити або не викачувати його зовсім. Є програми, які неможливо перенести на карту пам’яті, а то і видалити. Instant apps – допоможе задуматися чи треба нам додаток, яке хочете завантажити. Адже не хочеться завантажувати додаток, яке потім зовсім не будете використовувати.

Оглядовий файл, який допоможе ознайомитися з додатком, важить зовсім небагато. Куди його зберегти -решаете ви самі. Скачується він легко і відкривається теж. Коли воно відкриється, ви можете подивитися вид додатка, його оформлення, які функції має і зовсім не потрібно навантажувати пам’ять непотрібними програмами. Адже навіть після видалення залишаються файли, від яких в подальшому складно позбутися.

Google Instant Apps: як підключити?

Програма може бути в телефонах, у яких операційна система не менше 6.0. Адже саме для Андроїд 6.0 ця програма і була впроваджена в пакеті оновлення. Ця функція може бути встановлена ​​в нових телефонах з операційною системою Android 6.0. У старих версіях цей функціонал відсутній, завантажити його з офіційних джерел не можна.

Все що можна зробити – це прошити, телефон або планшет змінивши версію операційної системи, адже саме в ній знаходиться Instant Apps. Але якщо функція просто відключена, то включити її можливо наступним чином:

 1. Потрібно зайти в налаштування.
 2. Там знайти розділ Google.
 3. Додатки, які миттєво запускаються.
 4. І просто перетягніть джойстик в положення включити.

Надалі ви зможете тут переглядати всі програми, які ви відкривали, користуючись цією функцією.

Як користуватися Instant Apps?

Instant Apps – що це за програма? Тепер, коли ми розібралися, як знайти і включити програму в вашому телефоні, залишилося розібратися, як її використовувати. Якщо ви хочете ознайомитися з додатком, то зайшовши в Google Play, знайдіть потрібне вам додаток і поруч зі словом скачати, побачите кнопку «Спробувати». Коли на неї натиснете, то почнеться скачиваться оглядовий файл.

Далі ми поетапно розповімо, як ним користуватися:

 1. Після того як пробний файл почав завантажуватися, то ви отримуватимете сповіщення.
 2. Потрібно натиснути на посилання і відразу будуть показані умови угоди. Ви можете ознайомитися з ним або ж відразу натиснути на кнопку «Продовжити».
 3. Як тільки закінчиться завантаження, пробна версія програми отруюються відразу ж в тому ж вікні браузера.
 4. Потім запустіть цю програму і можете користуватися ним, але з обмеженими функціями – ви зможете ознайомитися з його зовнішнім виглядом, з характером програми і меню;

 1. Якщо вам сподобалося, можете завантажити його дуже легко, всього лише потрібно натиснути на кнопку Install, яка завжди знаходиться у верхньому правому кутку;
 2. В результаті чого додаток повністю завантажиться і встановиться на ваш пристрій.

Варто зазначити, що сьогодні додатків, які підтримують функцію Instant Apps вельми мало. Корпорація Google зараз тільки тестує роботу функції і пропонує ознайомитися з її можливостями. Надалі кількість додатків, які нормально працюють з системою деморежимі, буде стрімко зростати.

Сьогодні можна знайти кілька основних програм, які підтримують Instant Apps:

 • Wish;
 • Buzzfeed;
 • Periscope.

Серед представлених варіантів коректної роботою відрізняється «Wish», в інших випадках є ризик отримувати різні помилки. Дізнатися про підтримку Instant можна за відповідною позначці в пошуку або кнопці «Спробувати» на сторінці програми.

Instant Apps: як відключити?

Можна деактивувати цю функцію буде потрібно для користувачів, які не використовують свій гаджет для запуску ігор або точно знають додаток, яке їм потрібно. Процедура виключення не відрізняється від включення, в тому ж розділі «Налаштування» -> Google -> «Додатки» потрібно переключити повзунок в неактивний стан Off.Якщо у Вас залишилися питання по темі «Як підключити та використовувати Instant Apps?», То можете задати їх в коментарі

Ссылка на основную публикацию