Інструкція по активації Windows 8.1

Альтернативний спосіб активації Windows 8.1

Дуже почастішали випадки, коли при спробі активації Windows 8.1, технічна допомога (активації) не могла згенерувати код активації і занудним голосом відповідала, що “можливо, ви стали жертвою шахрайства”. Отже активувати систему ніяк не виходило. Це ж поширюється і на Office 2013.

Зверніть увагу, що цей активатор працює тільки на Volume-редакціях Windows 8 і 8.1. Retail-редакції не зможуть бути активовані. Це ж стосується Windows 8 і Windows Media Center.

Як бути, якщо Вам терміново треба активувати Windows 8.1?

1. Перш за все, викачуємо активатор KMS Micro за посиланням. Важить він близько 130 Мб. 2. Після завантаження витягти файли в будь-яку папку на вашому комп’ютері. 3. Запустіть від імені адміністратора файл KMS Micro.exe Примітка: цілком можливо, що антивірусу не сподобається цей файл і він видалить його, посилаючись на те, що це вірус. Не вірте йому. Файл надійний і вірусів в ньому немає. Перед активацією просто відключіть всі антивірусні системи свого комп’ютера. 4. У додатку, яке відкрилося, перейдіть на вкладку “Settings” – “Language” – виберіть російський файл, запустіть програму. 5. Після повторного запуску знову перейдіть на вкладку “Налаштування” і перевірте, чи встановлені галочки в чекбоксі “Встановлювати GLVK ключі продуктів”. 6. Натисніть на вкладці “Налаштування” – “Встановити TAP”. Відкриється майстер установки. Встановіть додаток. 7. Відкриваємо “Центр управління мережами і загальним доступом” – “Зміна параметрів адаптера”. Ви побачите, що крім вашого стандартного адаптера там з’явився адаптер “Підключення по локальній мережі”. Воно повинно бути неактивно. Його треба перейменувати в “tap1“. Це важливо. 8. Тепер виділіть Ваше активне підключення і” tap1 “. За виділеному натисніть правою клавішею миші та натисніть “Налаштування моста”. Зачекайте поки система не створить міст і активує підключення. 9. Знову запустіть KMS Micro. 10. Натисніть “Запустити KMS Micro Console“. 11. Консоль запускається досить довго, доведеться трохи почекати. 12. Коли на синьому тлі знизу, жовтими буквами буде написано “Select Option”, натискаємо англійську “Z” і “Enter”. 13. На наступному екрані знову натискаємо “Z” і “Enter”. 14. Тепер треба синхронізувати час. Натисніть на годинник в нижньому правому куті – “Зміна дати і налаштувань часу” і подивіться який часовий пояс у Вас встановлений. Потім в консолі знайдіть цей же часовий пояс і натисніть клавішу, яка відповідає йому. Enter. 15. Після синхронізації часу консоль вимкнеться автоматично. Знову запустіть її і поверніть в панель задач. 16. Тепер натисніть “Активувати Windows”. Якщо кнопка не доступна, а знизу йде зелена смуга, дочекайтеся завершення, потім кнопка буде доступна. 17. Готово.

Цей же спосіб дійсний для Office 2013.

Ссылка на основную публикацию