Інструкція по відновленню видалених фото на айфоне / андроїд

Для відновлення видалених зі смартфона фотографій існують спеціальні програми. Принцип їх дії не відрізняється на айфоне і телефонах під управлінням андроїд. Одна з популярних утиліт, які відновлюють видалені зображення – RS Photo Recovery.

Установка RS Photo Recovery

Завантажте інсталяційний файл з офіційного сайту розробника – Recovery Software. Так як програма вносить зміни в системному розділі жорсткого диска, після її потрібно буде ввести повноваження адміністратора. Відкриється вікно контролю облікових записів UAC, в якому потрібно натиснути «Так». Потім клікніть «Далі» для переходу до умов ліцензійної угоди.

У наступному вікні розташований текст ліцензії на англійській мові. При необхідності, ознайомтеся з ним. Клацніть “Приймаю», щоб прийняти умови угоди.

Вкажіть каталог, в який встановиться утиліта для відновлення видалених фотографій. Встановлена ​​версія займає 18.8 Мбайт дискового простору.

Відзначте додаткові параметри установки. Додаток пропонує додати ярлики на робочий стіл і в панель швидкого запуску, прочитати документацію. За замовчуванням обрана тільки перша опція.

Дочекайтеся, поки всі дані розпакуються на жорсткий диск комп’ютера, і до реєстру додадуться необхідні записи.

По завершенні установки натисніть “Готово”. Установник буде закритий, після чого ви зможете запустити утиліту для відновлення видалених фото.

Підключення телефону і пошук видалених фото

З’єднайте смартфон з комп’ютером, використовуючи USB-кабель. За замовчуванням підключення виконується тільки для зарядки. Відкрийте панель сповіщень, виберіть з’явився пункт. На телефоні відкриється меню вибору режиму використання USB. Натисніть «Передача файлів (MTP).

При першому підключенні айфона або андроїда, комп’ютер зробить ідентифікацію девайса і пошук системних файлів. На ці дії операційній системі Windows потрібно кілька хвилин.

Після запуску програми відкривається майстер відновлення віддалених фото. Він дозволяє провести пошук зображень і їх відновлення в кілька кроків. Зліва внизу розташовані дві кнопки: «Допомога» і «Реєстрація». Якщо натиснути першу, відкриється довідка з описом роботи RS Photo Recovery. Друга відкриває вікно, в якому можна ввести ім’я користувача і ключ, якщо ви вже придбали платну версію. Здійснити покупку можна за посиланням в цьому ж вікні.

Для початку роботи натисніть «Далі >».

При використанні айфона, виберіть його в списку упізнаних пристроїв. Телефони Apple не мають слотів для підключення зовнішніх карт, тому всі знімки зберігаються безпосередньо у внутрішню пам’ять.

Для смартфонів на андроїд відзначте карту пам’яті, яка розпізнається окремо від основного пристрою. Видалені фотографії зазвичай зберігаються на SD карті, якщо ви не вказали інше розташування в настройках.

Порада! Якщо потрібний пункт не відображається, дістаньте карту пам’яті з телефону та підключіть її до комп’ютера через зовнішній картрідер.

Додаток має два методи пошуку віддалених фото: швидке сканування і повний аналіз. Виберіть перший варіант і перейдіть до наступного кроку. У разі якщо вилучені зображення не знайдуться, ви зможете змінити тип пошуку і провести більш тривалий аналіз інформації. Дані, отримані при експрес-скануванні, також будуть враховані.

Вкажіть критерії пошуку віддалених фотографій на телефоні. Для включення фільтра за розміром або датою створення файлів, виберіть відповідні прапорці.

Ссылка на основную публикацию