Інструкція з видалення розширення з Google Chrome

Google Chrome – браузер, затребуваний у користувачів з різних країн світу. Його популярність виправдана кількома причинами, включаючи сотник підтримуваних доповнень. Розширення істотно розширюють функціонал браузера, а як тільки перестають використовуватися або застарівають, їх можна видалити з Гугл Хром. Як це зробити і чи потрібно?

Навіщо деінсталювати утиліти?

Розширення – це спеціальні програми, які після скачування вбудовуються в браузер, наділяючи його новими функціями. З їх допомогою можна:

  • Завантажувати відеозаписи з хостингу Youtube, аудіоконтент з інших майданчиків швидко і у великому обсязі.
  • Приховати нав’язливу рекламу.
  • Відвідувати веб-сайти, заблоковані провайдерами.
  • Виконувати інші дії.

Необхідність видалити розширення в хром виникає, коли воно гальмує роботу браузера, уповільнює завантаження сторінок або ж конфліктує з іншими встановленими утилітами, знижуючи працездатність системи в цілому. Прибирати з пристрою потрібно і програми, які не використовуються.

Як видалити розширення

Очистити Chrome від непотрібних доповнень за допомогою таких дій:

  • через вкладку «Додаткові інструменти».
  • За допомогою кнопки на панелі управління.
  • Тимчасовим відключенням.

спосіб 1

Всі встановлені доповнення відображаються у відповідній вкладці меню. Щоб їх побачити, потрібно клікнути по значку меню – він знаходиться в правому верхньому куті монітора. У відповідь на команду користувача відкриється все меню – з нього потрібно вибрати розділ «Додаткові інструменти» і вкладку «Розширення».

Після цього на моніторі з’явиться повний перелік встановлених розширень. Прокручуючи список вниз, необхідно знайти плагін, що підлягає видаленню. Знизу від кожної позиції знаходиться “Вилучити”. Клікнувши по значку, користувач видаляє вибране доповнення.

Кліки часто бувають ненавмисними або помилковими, тому система попросить підтвердження. Повторне натискання на опцію «Видалити» дає старт процесу. Деінсталяція займає кілька секунд, після чого можна очищати браузер від інших непотрібних утиліт.

спосіб 2

Оптимізація роботи, стабільність, висока швидкість з’єднання і відгуку системи – ті переваги, які забезпечує очищення браузера від невикористаного софта.

У деяких програм, що підвищують функціональні можливості Google Chrome, є спеціальні позначення. Після скачування іконки з’являються на панелі інструментів. Видалити такі розширення можна як через вкладку «Додаткові інструменти», так і через власну кнопку.

Деінсталяція через власну кнопку швидше і простіше. Користувач натискає на іконку програми правою кнопкою миші і в підменю вибирає опцію «Видалити».

Браузер попросить підтвердити дію – робиться це повторним натисканням на ту ж кнопку. Після очищення значок софта пропаде з панелі управління.

Цей варіант працює не завжди, тому що не у кожного доповнення є іконка, що відображається на панелі інструментів. Іконки зникають і в тих випадках, коли додаток відключено.

спосіб 3

Відключення утиліти – альтернативний варіант на випадок, якщо користувач не визначився остаточно. Деактивовано програму на деякий час, простіше оцінити, наскільки покращилась працездатність системи, чи вистачає функціональних можливостей для комфортного взаємодії з браузером, вирішення поточних завдань. Якщо не вистачає, то додаток в будь-який момент можна активувати.

Програма відключається на сторінці розширень браузера. Відкривається ця сторінка двома способами:

  1. Введенням в адресний рядок комбінації букв і символів chrome: // extensions.
  2. Відкриттям в меню наступного ланцюжка «Налаштування -gt, Додаткові інструменти -gt, Розширення».

В обох випадках результат буде однаковий. На що відкрилася сторінку система виведе всі встановлені додатки. Біля кожного пункту знизу знаходяться дві опції: «Включити» і «Видалити».

Перша використовується для активації або деактивації софта, друга – для його видалення з браузера. В опції «Включити» є повзунок – як тільки юзер клацанням миші перемкне його, розширення буде включено. Повторне перемикання мишею відключає додаток.

Краще відключати ті утиліти, які не використовуються в повсякденній роботі. Вони ресурсомісткі, що призводить до додаткової витрати енергії і негативно впливає на швидкість браузера в цілому.

Ссылка на основную публикацию