Intel офіційно представила 7-е покоління процесорів Intel Core

За кілька днів до початку виставки IFA 2016 Берліні компанія Intel представила процесори Intel Core 7-го покоління, також відомі під кодовою назвою Kaby Lake. Як і два попередніх, нове покоління виконано по 14 nm техпроцесу. Перехід на 10 nm відбудеться в 2017 році.

В основному компанія поділилася інформацією про серіях Y і U, які призначені для мобільних платформ. Перші моделі можна очікувати на початку вересня, а це значить, що в Берліні обов’язково будуть представлені нові ноутбуки та планшети з процесорами Kaby Lake від всіх основних виробників. Настільні чіпи і процесори серії K повинні з’явитися на ринку на початку 2017 року.

Все про процесорах Kaby Lake засноване на так званій концепції «погружающего інтернету». В рамках цієї концепції майбутнє комп’ютерів обертається навколо відео: виробник очікує ще більше 4K UHD-контенту і навіть 4K 360-градусне відео. Ось чому в сьомому поколінні процесорів Intel Core був зроблений акцент на оптимізацію для відео.

Нова архітектура включає в себе новий медіа движок і спеціальний відеодекодер, завдяки яким енергоефективність нових процесорів значно вища за таку у попереднього покоління. Intel стверджує, що з процесорами Kaby Lake час автономної роботи при відтворенні відео 4K буде в 2.6 рази більше в порівнянні з чіпами Skylake. Крім того, користувачі зможуть без проблем виробляти рендеринг декількох 4K відео і одночасно працювати або переглядати інтернет.

За даними компанії, нові процесори запропонують на 12% більше продуктивності і на 19% вищу швидкість роботи при браузингу, знову-таки, в порівнянні з Skylake. Основною причиною цього є поліпшення технології Speed ​​Shift для динамічного управління тактовою частотою процесорних ядер. З іншого боку, компанія поліпшила процес виробництва і загальний дизайн процесорів, тим самим зробивши їх більш ефективними.

В якості прелюдії до того, що ми можемо очікувати від IFA 2016, Intel відзначила інноваційний дизайн пристроїв, які будуть оснащуватися процесорами Kaby Lake. Згідно з презентацією, конвертовані комп’ютери, планшети та ноутбуки стануть ще тонше і легше.

Відмінного Вам дня!

Ссылка на основную публикацию