Internet Explorer 10 доступний для Windows 7: що нового?

Протягом деякого часу остання версія браузера від Microsoft була доступна тільки користувачам Windows 8. У листопаді минулого року компанія випустила попередню версію Internet Explorer 10 для Windows 7 і Windows Server 2008, і тільки зараз з’явилася стабільна версія IE 10 – для Windows 7 SP1, а також Windows Server 2008 R2 SP1.

Internet Explorer вже не може похвалитися колишньою популярністю, але остання версія приносить особливості, які ставлять його в один ряд разом з Chrome і Firefox. У релізі доступні не всі функції, які є в версії браузера для Windows 8, і тим не менш, користувачам Windows 7 варто було б дати браузеру ще один шанс.

Do Not Track

На превеликий жаль для рекламодавців, Internet Explorer 10 оснащений функцією «Не відстежувати» (подібна є і в Firefox), яка за замовчуванням включена, але при бажанні користувач може її відключити: Властивості браузера -> Додатково.

Перевірка орфографії та автокоррекция

В Internet Explorer є перевірка орфографії. Інші браузери також не залишилися без такої функції, але якщо ви використовували MS Word, то точно знаєте, що ніхто інший не справляється з перевірки орфографії і граматики так добре, як Microsoft. Ця функція доступна в IE 10, і працює вона чудово. В Internet Explorer 10 є і автокоррекция – то, чого немає в Chrome і Firefox. Ви можете перевірити орфографію відключити в менеджері надбудов.

Покращена підтримка HTML 5

Все більше сайтів використовують технологію HTML 5, і до 9-ої версії Internet Explorer значно поступався своїм конкурентам, коли справа доходила до підтримки HTML5. Крім цього, була поліпшена підтримка CSS3 і ряду інших веб-стандартів.

Технологія Pointer Events (Покажчик подій)

Internet Explorer 10 підтримує покажчик подій. Це дозволяє веб-сайтам виявляти і реагувати на жести. Очевидно, ця функція більше корисна на Windows 8, яка поставляється і на пристроях із сенсорними екранами, але це крок у правильному напрямку для браузера в цілому. Поряд з цим, Microsoft стверджує, що нова версія набагато швидше свого попередника.

Internet Explorer 9 Не буде автоматично оновлено до останньої версії браузера, так що вам доведеться завантажити і встановити його самостійно. Процес установки досить тривалий і для його завершення буде потрібно перезавантажити комп’ютер.

Відмінного Вам дня!

Ссылка на основную публикацию