Інтернет гальмує через торент? .

Якщо інтернет гальмує через торент.

Привіт вам. Зараз ми розберемо ситуацію, коли вам дуже хочеться скачати щось з мережі через торент клієнт за допомогою традиційних на цьому ринку BitComet, BitTorrent або uTorrent. Ви згодні, звичайно, почекати, адже фільм варто того.

Однак при запуску торент вас чекає неприємність. Одночасне завантаження файлу і робота в мережі просто мука: інтернет СТРАШНО ГАЛЬМУЄ. І проблема навіть не в цьому. Іноді модем або роутер під час скачування торент відмовляються працювати, а пінг за адресою роутера видає помилку в стилі Request time out. Ось і доводиться перезавантажувати роутер вручну.

Інтернет гальмує при запуску BitComet? Спробуємо це справа виправити.

А ви взагалі налаштовували торент-клієнт? Інтернет гальмує тому, що стандартні параметри часто не відповідають реальним потребам налаштованої мережі. І також точно, що на завантаження файлів з мережі піде часу більше, ніж зазвичай.

Зараз я покажу вам, як налаштований один з торент-клієнтів (BitComet) у мене. Налаштувань дуже небагато. Може, щось виявиться корисним. Після цих маніпуляцій, по-крайней мере, інтернет гальмує точно не через викачуваного фільму)))))

Запускаємо BitComet і вирушаємо в панель налаштувань Ctrl + P. Для початку збільшимо кількість ланцюжків. Для цього знайдіть настройку Додатково та змініть число в network.max_connections до 100:

Застосуємо зміни і погодимося через ОК. Особисто я прийшов до цього числа не відразу. І вам раджу почати з числа 50 і збільшувати число з’єднань, спостерігаючи як роутер справляється з такою налаштуванням.

Якщо у вас клієнт інший, ваше завдання знайти в його опціях суміжну настройку.

У вкладці Підключення значення максимальних завантаження і віддачі файлів не завжди ідеальні в значенні «Необмежено»:

Ідеальним для робочого столу був би варіант з установкою швидкості приблизно 70-80% від заявленої провайдером. Однак, якщо це мобільний комп’ютер, і підключаються мережі різноманітні: від кручений пари до wifi або gsm-модему, налаштовувати тут немає сенсу нічого.

Вікно не закривайте і зійдіть трохи нижче. Нас цікавить вікно порту, який торент-клієнт використовує для з’єднання з мережею. Версії Windows, починаючи з 7-ої моделі активно використовують великий розкид портів, так що переконаєтеся, що в ваших настройках стоїть або прослушка випадкового порту, або, якщо ви віддаєте перевагу відвести BitComet окремий порт, хай він лежить в межах від 50 000 і далі.

У цьому випадку (рідко, але можливо) можливий конфлікт з іншим “лізуть” в мережу процесом або. Розібратися з цим конфліктом допоможе команда

netstat -a >c: \ log.txt

з консолі команд. Набравши її, ви знайдете в корені диска однойменний текстовий файл, в якому ви знайдете інформацію про порти, які використовуються системою.

Ссылка на основную публикацию