Інтернет-ставки на футбол: покрокова інструкція

Багато вболівальників, які заробляють солідні гроші, сперечаючись на підсумки спортивних змагань, вносять грошові ставки в наземних пунктах букмекерських контор. Але що робити, якщо деякі з них вважають за краще дивитися футбол, влаштувавшись будинку і робити ставки в режимі «live» або ж просто не мають достатньої кількості вільного від роботи і інших справ часу, щоб забігти в контору? Відповідь проста: ставки на спорт приймають не тільки живі люди, а й електронні ресурси улюблених букмекерів. Прекрасний спосіб встигнути насолодитися грою або випробувати свої сили на дрібних сумах, не соромлячись реакції інших гравців. У статті ми розповімо, як почати робити інтернет-ставки на футбол.

Кращі букмекерські контори

В одній з минулих публікацій (До речі, як аналізувати футбольні матчі для ставок ми теж розглянули) ми вже детально розповідали про існуючі букмекерських компаніях, легально ведуть діяльність на території нашої батьківщини і інших країн світу. І визначили чотирьох кращих представників:

 • «Ліга ставок».
 • «1х ставка»,
 • «Фонбет»,
 • «Вінлайн»

Перераховані компанії пропонують кращі умови гри на букмекерському ринку. Давайте розглянемо механізм виставлення грошових суперечок на кожній з них.

Як робити ставки онлайн на «Лізі ставок»

Один з найбільш шанованих російських букмекерів. «Ліга ставок» знаменита своєю надійністю і гідними умовами ігор, що подаються гравцям.

Розглянемо, як зробити грошовий внесок через онлайн-ресурс компанії в покрокової інструкції.

Крок 1. Перш за все необхідно пройти реєстрацію на сайті організації. Щоб функція була доступна гравцеві, йому необхідно бути повнолітнім громадянином України. Отже, приступимо до опису процесу.

 1. Перейдіть на офіційний веб-сайт букмекерської майданчика.
 2. У правому верхньому кутку натиснути на кнопку «зареєструватися».
 3. У яка випала анкеті ввести наступні дані:
  • e-mail користувача,
  • номер стільникового телефону,
  • ім’я, прізвище, по батькові,
  • статеву приналежність,
  • день, місяць, рік народження,
  • місто фактичного місця проживання,
  • придуману комбінацію цифр і букв для пароля,
  • відповідь на обраний контрольне запитання.
 4. Після введення інформації ознайомтеся з правилами взаємодії ресурсу і гравців, потім затвердите згоду дотримуватися їх, поставивши галочку у відповідну клітку.
 5. Натискаємо на кнопку реєстрації.
 6. Відкриваємо поштову скриньку, адреса якого був вказаний на сайті і читаємо лист з активує аккаунт посиланням. Зробіть перехід протягом трьох діб і отримаєте бонус від «Ліги ставок» безкоштовну ставку розміром в 500 гривень.

Крок 2. Тепер необхідно прив’язати обліковий запис до центру обліку прийому інтернет-ставок. Робиться це в такий спосіб.

 1. На електронному майданчику ресурсу зайдіть в особистий кабінет гравця.
 2. Всередині кабінету шукайте вкладку, що припускає управління зі ставками інтерактивного формату.
 3. Відкрийте розділ і натисніть кнопку «прив’язати», що сполучає особистий кабінет з раніше створеної обліковим записом в ЦУПІС. У тому випадку, якщо такого запису у вас немає, створіть її на сайті 1cupis.ru. Для реєстрації знадобиться ввести:
  • ім’я або нікнейм гравця,
  • придуманий пароль,
  • номер стільникового телефону,
  • Адреса електронної пошти.

За підсумком введення ви отримаєте повідомлення на телефон, з кодом підтвердження реєстрації на ЦУПІС. Введіть його на сайті. Він автоматично перенаправлення на електронну ідентифікацію. Отримайте ще один код по телефону. На цей раз його доведеться надати в наземному відділенні з прийому ставок від сперечальників. Зробити це необхідно протягом місяця.

Крок 3. Вносимо гроші на рахунок в особистому кабінеті ресурсу. Зробити поповнення коштів можна:

 • в салонах зв’язку,
 • за допомогою банківських карт системи Visa і Mastercard,
 • через електронні гаманці,
 • платіжні сервіси,
 • з рахунку мобільного телефону.

Встановлений сайтом мінімальний депозит дорівнює 10 грівенм.

Щоб поповнити рахунок онлайн, необхідно зайти у вкладку управління інтерактивними ставками і вибрати пункт для поповнення ЦУПІС. Потім вибирайте потрібний спосіб внесення грошей, авторизуйтесь на сайті центру обліку прийому інтернет ставок. Вам запропонують стандартну форму для заповнення, потрібну для підтвердження платежу. Як тільки вона відправлена ​​і прийнята, платіж перераховується на рахунок в «Лізі ставок».

Крок 4. Отже, гроші лежать на рахунку. Тепер розглянемо, як зробити ставку так, щоб вона виявилася вдалою.

Щоб визначитися, на кого ви хочете поставити, слід спершу вивчити свіжу статистику команд. У цьому нам допоможе неоціненно корисний для уболівальників ресурс Мyscore.ru.

Якщо ви новачок, розумно буде зробити першу ставку на фаворитів представленої на сайті статистики, так як змагання між популярними командами футбольного світу завжди привертає увагу маси людей.

Тепер зверніть увагу на наступні два моменти:

 • фаворити грають на домашньому або гостьовому полі,
 • матч проходить з командою нижче або вищого рівня.

Без остраху ставте на лідерів, якщо вони грають удома і команда-супротивник займає положення «в хвості» рейтингу. В іншому випадку доведеться додатково вивчити статистику перемог слабшого колективу і вже грунтуючись на ній робити будь-які висновки.

Уявімо, що перед нами фаворити, які беруть нижчу за рейтингом команду у себе вдома. У такому випадку для новачків доречно зробити дві наступні ставки:

 • результат гри складе перемога фаворитів,
 • посперечатися на негативну фору фаворитів.

Крок 5. Знаходимо обраний поєдинок на сайті обраного букмекера – «Ліги ставок».

 1. Заходимо на головну вкладку веб-сайту контори.
 2. У лівій частині вікна зі списку вибираємо секцію «футбол» і натискаємо на нього. Нам відкривається наступна картина.

Ви потрапили на список змагань. Переглядаючи його коліщатком миші, ви знайдете потрібний. Клацніть по ньому мишею і відкриється список матчів, які входять в потрібний вам чемпіонат.

Звертаємо увагу на коефіцієнт змагань, наприклад, Амкар – ЦСКА Київ (цей показник відзначений в стовпці під цифрою 1). Натискаємо на нього і бачимо випала в правому верхньому куті панель.

Вільна рамка із зеленою стрілкою потрібна, щоб вписувати всередину суму ставки. Внизу купона відразу відбудеться автоматичний прорахунок виграшу, якщо ставка зіграє. Влаштовують умови? Відмінно, тоді тисніть на кнопку і вносите ставку.

Щоб відкрити додаткові ставки, необхідно натиснути на галочку, розташовану поруч з назвою матчу. Перед вами з’являться такі рядки, показані на зображенні вище.

Вибирайте будь-яку вподобану ставку, і повторюємо описаний вище механізм внесення коштів, проставляючи в випадаючому купоні відповідну цифру.

Як бачите, електронний ресурс контори оформлений так, щоб гравцям було максимально зручно і легко підбирати потрібні ставки та вносити кошти, вгадуючи і отримуючи виграш.

Крок 6. Робимо ставку в режимі «live». Такий спосіб суперечок на футбол останнім часом набирає все більшої популярності. «Ліга ставок» підтримала громадський тренд і запропонувала гравцям максимально вигідні умови.

Ставки в режимі «live»

Відкриваємо головну сторінку веб-сайту букмекера і знаходимо в верху розділ під назвою «live». Відкриваємо його і бачимо наступне.

Як бачите, збоку розділу зображені символи гри – м’ячі. Вибираємо футбольний і потрапляємо на відображення матчів потрібної різновиди спорту. Робимо клік і розглядаємо випав список і вибираємо потрібну гру.

У розділі лайв доступний перегляд трансляції матчів. Щоб вибрати ті змагання, які будуть транслюватися, натисніть у вкладиші на фільтр «тільки з відео», попередньо авторизувавшись в мережі. Щоб почати перегляд, натисніть на значок play.

За аналогією зі ставками стандартного виду, тиснемо на коефіцієнт в рамці і встановлюємо суму в купоні.

Граємо на «Лізі ставок» через телефон

Щоб грати в системі через стільниковий телефон в будь-який час і в будь-якому місці, необхідно наступне:

 • телефон на операційній системі Андроїд або iOS,
 • викачане і встановлене з «Google play» або «App store» додаток.

Встановлена ​​програма дозволяє користувачам:

 • відслідковувати спортивні події по прямій трансляції,
 • робити ставки.

Вибір виду спорту здійснюється так само, як і на сайті, за допомогою натискання на значок футбольного м’яча.

Отже, розглянувши механізми взаємодії користувачів з букмекерською конторою «Ліга ставок» в режимі онлайн, перейдемо до наступної компанії.

Робимо ставки в БК «Фонбет»

Ще один сайт, знаменитий через свої порядності і надійності. Нові клієнти течуть до компанії річкою, що сигналізує про пристойних грошових оборотах організації.

Перш за все, необхідно пройти реєстрацію на сайті ЦУПІС і в «Фонбет». Перший процес ми вже описували, тому відразу перейдемо до другого, а потім розглянемо, як правильно робити ставки на базі електронного майданчика ресурсу.

реєструємося

Крок 1. Для успішної реєстрації попередньо доведеться відвідати наземний відділ прийому ставок організації, щоб отримати там карту членів клубу. З собою необхідно взяти паспорт. У конторі кожного вболівальника чекає оператор, який видасть карту і заодно розповість докладно про реєстрацію на сайті. Адреси представництв можна подивитися на електронному ресурсі компанії в однойменному розділі.

Якщо ви не отримаєте клубну карту, пройти процедуру становлення повноправним користувачем ресурсу вийде, тоді гравцеві буде надано лише ознайомлювальний доступ до ресурсу. Все тому, що клубна карта – не тільки доступ до ставок, але і ключ до використання «ставкоматов» спеціальних платіжних установок, зроблених за типом терміналів оплати.

Крок 2. Переходимо безпосередньо до реєстрації.

 1. Відкриваємо офіційний сайт організації і в правому верхньому куті знаходимо кнопку реєстрації. Натискаємо на неї.
 2. У випадаючому віконці необхідно ввести необхідно ввести номер клубної картки та натиснути кнопку «далі».
 3. Придумуємо і вказуємо пароль.
 4. Заповнюємо паспортні дані для отримання доступу до внесення коштів.
 5. Прикріплюється до ЦУПІС у відповідній вкладці особистого кабінету, за аналогією зі способом, описаним для «Ліги ставок».

Можуть виникнути проблеми з реєстрацією в системі у гравців, які проживають в занадто малих або віддалених містах, де представництво компанії «Фонбет» ще не відкрилося.

Робимо ставки до початку матчу

Вивчаємо статистичну інформацію на сайті Мyscore.ru і вибираємо зацікавила команду фаворитів. Вибирати команди з сумнівними здібностями і шансами на виграш можуть лише досвідчені гравці, які мають власні аргументи і вивчили набагато більший обсяг статистичної інформації, ніж становище команди в букмекерській таблиці, її рейтинг і набрані очки. Тому новачкам слід придивитися до очевидних лідерів.

Крок 1. У верхній частині сторінки веб-сайту контори знаходимо розділ «лінія» і відкриваємо його. В випав з лівого боку сторінки списку вибираємо відділ «футбол» з прикрашеною зображенням футбольного м’яча написом.

Крок 2. Дивимося на який випав список футбольних турнірів і чемпіонатів. Знаходимо цікавить і за допомогою кліка переходимо всередину розділу. Тепер ви маєте можливість переглянути список доступних в турнірі матчів.

Крок 3. Вибираємо один і тиснемо на назву, щоб подивитися коефіцієнт матчу.

Після натискання на коефіцієнт, в правому верхньому куті випадає віконце, в яке вводиться платіжна інформація та пароль, якщо ви забули авторизуватися в системі.

Для авторизованих користувачів віконце для внесення ставок виглядає ось так:

Вводимо в спеціальне віконечко суму і натискаємо на кнопку для завершення процедури внеску.

Ставимо на результат футбольного матчу в режимі «live»

До плюсів режиму «лайв» безсумнівно можна віднести наступні:

 • можливість переглядати онлайн-трансляцію обраних матчів,
 • ставки приймаються з солідною швидкістю,
 • умови гри для «лайв-режиму» по-справжньому хороші.

Крок 1. Щоб зробити ставку на ресурсі в режимі реального часу, необхідно зайти в розташований у верхній частині екрану розділ «лайв». Після натискання відкривається вікно зі списком змагань всіх доступних видів спорту.

Крок 2. На що з’явилася бічній панелі вибираємо потрібний напрямок – футбол, і вибираємо з з’явилися поєдинків зацікавив вас. Ресурс пропонує не тільки вчинення ставок, але і трансляцію матчів по відео.

Крок 3. Додаткове меню ставок відкриваємо за допомогою натискання на вбрання спортивний захід. Тут можна переглянути всю необхідну інформацію за прогнозами матчу, підібрати варіант ставки і зіграти, вбивши попередньо суму грошей в спеціально призначене віконце.

Крок 4. Крім стандартної ставки, можна зробити швидку. Щоб використовувати цей варіант, на випадаючому з лівого боку віконці натисніть значок, що нагадує ромб з двох дзеркально розташованих трикутників. Вітаємо, тепер ви можете робити ставку одним рухом руки, просто натискаючи на випала лінію змагання.

За допомогою значків-ромбів, ви можете погоджуватися або не брати зміна коефіцієнтів для підібраних ставок.

Використовуємо мобільний додаток «Фонбет»

Користування програмою доступно для операційних систем:

 • Android,
 • iOS.

Можна не шукати додаток всередині каталогів кожної системи, досить просто зайти на сайт букмекера з мобільного і вибрати версію, яка підходить до операційної системи телефону.

У випадаючому з лівого боку екрану списку клацніть на «футбол», який є цікавлять вас спортивним напрямком.

Далі дійте за аналогією з описаними вище інструкцій. Зробити це легко, адже при скачуванні відповідного додатка, технологія внесення ставок буде повністю адаптована під маленький гаджет.

Робимо ставки разом з «Вінлайн»

Ще один букмекер з відмінними умовами гри. Вітчизняні вболівальники часто віддають перевагу «Вінлайн», так як він пропонує широкий асортимент футбольних матчів і суперечок на них.

Перейдемо до процесу внесення ставок і в першу чергу розглянемо їх попереднє внесення.

Ставимо на матч до початку гри

Крок 1. В першу чергу необхідно пройти процедури реєстрації та ідентифікації користувача на електронному ресурсі букмекерської контори.

Робиться це в такий спосіб.

 1. Відкриваємо сайт і у верхній правій частині екрана натискаємо на кнопку реєстрації, виділену зеленим кольором.
 2. У що з’явилася анкеті заповнюємо стандартні поля з інформацією про:
  • віці,
  • громадянство,
  • статевої приналежності і т.д.

Слід звернути увагу, що ресурс є вітчизняним, тому грати на ньому можуть виключно громадяни Російської Федерації. Іншу країну фактичного місця проживання в формі вказати неможливо.

Після того, як всі поля анкети заповняться, тисніть на кнопку «зареєструватися».

Крок 2. Тепер вам належить розібратися з другої формою заповнення. На цей раз знадобляться наступні дані:

 • Серія та номер паспорта,
 • СНІЛС,
 • ІПН.

Щоб зрозуміти, як правильно заповнити відповідну графу, натисніть на розташовані поруч знаки питання і побачите підказку, яка допоможе вирішити проблему.

Крок 3. Проходимо ідентифікацію в ЦУПІС за аналогією з раніше описаними способами, тобто або прикріплюємо аккаунт, або створюємо обліковий запис в центрі і потім приєднуємо до неї особистого кабінету з сайту букмекера.

Крок 4. Настала черга верифікації. «Вінлайн» пропонує букмекерам два способи підтвердження особи гравця:

 • демонстрація паспорта і отриманого в смске коду безпосередньо в представництвах наземному відділенні контори,
 • онлайн в програмі «Скайп», після призначеного представником майданчики дзвінка.

При використанні другого способу ви так само демонструєте паспорт, тільки вже не виходячи з дому. При повному збігу даних, оператор подякує вас і незабаром відкриє рахунок для внесення депозитів.

Робимо ставку перед початком гри

Крок 1. Заходимо на вже полюбився нам сайт myscore або будь-який інший ресурс, що влаштовує вболівальника за повнотою і актуальності статистичної інформації про «футбольної» обстановці справ.

Крок 2. Вибираємо цікавить змагання і знаходимо його на сайті БК «Вінлайн».

Що примітно, сайти всіх перерахованих букмекерських контор влаштовані за одним принципом, тому за аналогією з ними, відкриваємо список спортивних напрямків в лівій частині екрана, тиснемо на футбольний м’яч і вдивляємося в запропоновані в розділі країни. Вибираємо потрібну, у нас в прикладі це Україна.

Крок 3. Під країною з’являються ще кілька рядків, що позначають типи футбольних поєдинків. Ми відкрили Прем’єр Лігу.

Крок 4. Знайти потрібні вам позначення ставок можна на панелі додаткової розпису, що знаходиться зверху. У нашому випадку вона представлена:

 • результатом,
 • тоталом,
 • форою,
 • фаворитом.

Якщо ви бачите значок «плей» поруч з назвою матчу, це означає, що сайт буде вести його онлайн-трансляцію. Такі змагання можна залишити для здійснення ставок в режимі «лайв», якщо у гравця є такі наміри.

Крок 5. Прогнози щодо матчу і ставки можна зробити, пройшовши на особисту сторінку кожного змагання. Як і на веб-сайтах інших букмекерських контор, при виборі ставки з правого боку сторінки з’явиться купон для заповнення.

Крок 6. Заповніть місце, призначене для вказівки грошової суми, внесеної на спір, і перегляньте автоматично вирахуваний максимальний виграш.

Ставимо експрес в «Вінлайн»

Експрес – ставка, яка включає мінімум два потенційно відбуваються в майбутньому події. Вона має також щось на зразок загального коефіцієнта, отриманого за допомогою множення коефіцієнтів кожного окремого передбачуваного результату гри.

Щоб поставити експрес, необхідно на купоні для першої ставки натиснути на відповідну вкладку, а потім виділити і другу, інформація про яку відразу ж з’явиться в цьому ж купоні.

Вводимо відповідну для ставки суму і тиснемо на кнопку завершення. Залишилося лише дочекатися початку гри.

Ставимо «лайв» в БК «Вінлайн»

Щоб зробити онлайн-суперечка під час проходження гри, необхідно зайти в розділ сайту з відповідною назвою. На відміну від звичного нам розташування у верхній частині сторінки, на цей раз ви знайдете його зліва.

Представлений сайтом вибір великий. Гравці можуть вибрати зручні для них матчі, що починаються в найближчим часом. Для перегляду гри по онлайн-трансляцію необхідно пройти авторизацію в системі.

Натисканням на обраний матч, сперечальник відкриває можливі варіанти результатів гри. Підбираємо той, який прогнозується вами, і переходимо до внесення грошей по купону.

У вкладці «зараз» доступний перегляд змагань, що плануються до проведення:

 • за весь день,
 • два наступних години,
 • чотири години.

Розбираємося в «1х ставка»

Останній за рахунком, але не за зручністю або асортименту можливостей, букмекер, також вельми популярний в Україні. Власне кажучи, в рейтингу контор першим стоїть саме «1х ставка», так що ми припасли компанію на солодке.

Робимо внесок перед початком гри

Крок 1. Перш за все, як і на інших ресурсах, необхідно пройти процедуру реєстрації, а потім приступати до розгляду можливостей.

 1. Кнопка реєстрації розташована у верхньому правому куті веб-сторінки. Натисніть її. У завантажиться на екран анкеті впишіть наступні дані:
  • ПІБ,
  • дату народження,
  • місто і країну проживання,
  • номер стільникового телефону,
  • статеву приналежність,
  • потрібну валюту,
  • імейл,
  • придуманий пароль.
 2. Прочитайте правила користування ресурсом та підтвердіть згоду з ними установкою в призначеному місці галочкою. Не ігноруйте цей набридлий пункт хоча б тому, що звід умов у кожного букмекера відрізняється.
 3. По закінченню реєстрації запишіть присвоєний вам ресурсом логін, щоб не забути і не втратити часто випадкову, схожу на абракадабру комбінацію букв і цифр.
 4. Зайдіть в електронну поштову скриньку і перегляньте лист від букмекерської контори, з посиланням підтвердження аккаунта всередині. Негайно перейдіть по ній, так як придатної вона є лише протягом трьох днів.
 5. Прив’яжіть аккаунт до облікового запису в центрі обліку переказів інтерактивних ставок. Для чого взагалі потрібна обліковий запис в ЦУПІС? Все просто: щоб успішно виводити і вносити кошти на особистий рахунок клієнта в БК.
 6. Пройдіть ідентифікацію особистості, пред’явивши головний документ громадянина в:
  • пункті прийому ставок,
  • салоні зв’язку «Евросеть».

Що є істотним плюсом, ніякої верифікації понад те, що ми перерахували, компанія від клієнтів не вимагає.

Крок 2. Поповніть рахунок в особистому кабінеті, використовуючи такі способи оплати, розглянуті в таблиці.

Банківські карти електронні гаманці салони зв’язку стільникові оператори
Visa Yandex.money Зв’язковий Beeline
Megafon
Mastercard Qiwi Евросеть MTS
Tele2

Крок 3. Відкрийте головну сторінку сайту «1х ставка» і виберете в фільтрах, розташованих зліва, цікавить спортивний напрямок – футбол. Після натискання перед вами постане список запланованих футбольних змагань.

Крок 4. Натисніть на цікавий для матч і розгляньте уважно пропоновані контори характеристики.

Крок 5. Визначтеся з варіантом і в який з’явився з правого боку купоні по вже пройденими нами інструкцій вкажіть суму грошей, на яку готові укласти парі з організацією.

«1х ставка» в режимі «лайв»

Щоб подивитися доступні лайв-ставки, в випадаючому меню виберете «Анонси live». Правда, яка сторінка представить наявний у контори асортимент матчів. Вибирайте потрібний вам і вписуйте грошову ставку в купон.

Додаток для смартфона

Ресурс пропонує встановити додаток для мобільного телефону, щоб брати участь в суперечках на змагання в будь-який час в будь-якому місці. Перейти на скачування програми можна прямо через сайт, натиснувши на іконку у вигляді мобільного телефону в лівому верхньому куті веб-сайту.

Потім відкриється сторінка вибрати програму.

Підведемо підсумки

Як бачите, працювати з букмекерськими компаніями в онлайн-режимі простіше простого, з цим впорається кожен новачок в світі суперечок на футбольні матчі. Відкривайте сайти, завантажуйте програми та вигравайте гроші з задоволенням.

Сподобалася стаття? Збережіть, щоб не втратити!

РЕКОМЕНДУЄМО СТАТТІ ПО ТЕМІ

Як зробити ставки на футбол: види ставок і популярні стратегії

статті

Як створити свій сайт самостійно або за допомогою професіоналів

Інтернет

Як швидше продати квартиру: поради ріелтора

статті

Ваш відгук Натисніть, щоб скасувати відповідь.

Ссылка на основную публикацию