Інвайт-код на вересень 2020 WoT (Черчилль 3, 7 днів ПА, Marblehead)

Доброго дня шановні танкісти! Вітаємо вас з Днем знань, і поспішаємо повідомити, що починаючи з 1-го числа, ви можете отримати інвайт-код вересень 2018, і почати гру в трохи більш привілейованому становищі, ніж інші гравці. Відзначимо, що інвайт – це бонусний код, активувавши який, можна отримати приємні бонуси і корисності, наприклад, преміумного техніку, дні прем аккаунта або ігрову валюту. Додамо, що привілеї видаються один раз на аккаунт в момент його активації, хоча в нашій групі ВК -. видаються і багаторазові інвайт-коди вересень 2018.

Черчілль 3 або 7 днів ПА на вибір для WoT

WoT інвайт код вересня

Шанувальникам «Мира танков» ми готові запропонувати діючі інвайт-коди WoT 2018. Це унікальний шанс для того щоб почати прокачувати новий акаунт або запросити в гру одного, подарувавши йому отриманий інвайт. Нагадуємо, що особливістю таких кодів є саме безкоштовна роздача. Примітно, але це правило працює не тільки на нашому сайті, а й взагалі скрізь, тому якщо вам пропонують інвайт-коди WoT У вересні за гроші, знайте, що ви зіткнулися з шахрайством, і напевно витратите свої заощадження даремно.

Ми пропонуємо вам запрошення коди безкоштовно, і ви можете отримати декілька днів према або преміумного бойову техніку 5-го рівня.

Черчилль 3

Черчілль 3 для World of Tanks

Щоб почати гру з преміумного радянським танком Черчілль III, потрібно відписатися в нашій групі ВКонтакте і дочекатися відповіді модератора або адміністратора. Ми відповідаємо щодня з 09:00 до 23:00 за московським часом і роздаємо інвайт-коди для WoT вересня 2018.Учітивая, що новачки тільки починають здійснювати в грі перші кроки, і незнайомі з тонкощами ігрової механіки і параметрами бойової техніки, відзначимо, чтоЧерчілль III – це дійсно гідний подарунок. Саме на цьому танку воліють набивати статистику багато досвідчених гравців, додатково отримуючи за підсумками бою трохи більше кредитів і досвіду.

RTWT4E-2863Z-WDWM6-KWFSN
RTWT4S-NK558-4M5KF-SPAT4
RTWT4V-9R68B-HDWPH-2MTCR
RTWT4U-RRP45-ARDUD-7ZEMK

Машина не може похвалитися швидкістю і радіусом огляду, але це далеко не головні показники для важкого танка в грі. Зате Черчилль 3 має порівняно непоганим бронюванням і скорострільністю, що дозволяє йому цілком комфортно нагинати однокласників і деяких противників рівнем вище, елементарно перестрелівая їх в прямий дуелі.

Відгуки в коментарях:

7 днів прем аккаунта

7 днів преміум аккаунта для World of Tanks

У нашій групі можна отримати і інший інвайт-код, де замість танка пропонується 7 днів преміумного аккаунта. Пропозиція теж досить цікаве, і дозволить вам заробляти більше досвіду і срібла за підсумками кожного бою протягом тижня.

RTKS9-4MCV2-FNRV5-4FEC5
RTKSX-ED2X5-VVUBX-EMN2U
RTKS2-2XFD7-XGE3V-SR25Z
RTKSW-WF7AV-H5CV6-MHMKU

Відзначимо, що подарункові коди вводяться на сторінці створення ігрового аккаунта в момент його реєстрації. Тут заповнюються обов’язкові поля: пароль, логін, нікнейм в грі і цифри з картинки. У самому низу форми реєстрації система запропонує користувачеві ввести інвайт-код, якщо звичайно він є.

Після цього, реєстрація ігрового аккаунта вважається завершеною, і при першому вході в гру в якості авторизованого користувача, ви відразу побачите отримані разом з інвайт бонуси.

WoWS інвайт-код вересня

Не забуваємо ми і про шанувальників жарких баталій на морських просторах World of Warships. Для них ми пропонуємо інвайт-коди на Marblehead – це американський крейсер 5-го рівня, що володіє порівняно непоганий маневреністю і потужністю палубного озброєння. Одним з безумовних переваг цього корабля є торпедні апарати, здатні відправляти смертоносні для ворогів заряди на 8 кілометрів.

RTKSG-GMZNS-9BT4B-5F7Y8
RTKSH-ZRCDM-W8V2Z-778UK
RTKSE-W3XWE-48U52-GZZ4Y
RTKS8-RX7RF-GYX7U-BAF22

Крім американського крейсера Marblehead, інвайт містить 7 днів прем аккаунта, що дозволить набагато швидше прокачуватися і відкривати нові кораблі. Відзначимо, що отримати код можна також через нашу групу ВКонтакте, але поспішаємо повідомити, що пропозиція носить обмежений характер, тому затягувати з отриманням подарунка не варто.

WoT реєстрація з бонусами

Лайфхак для новачків WoT

Хочемо поділитися з вами корисними порадами, які допоможуть вам отримати ще трохи ігрового золота, приклавши для цього мінімум зусиль. Примітно, що валюта зараховується на аккаунт абсолютно безкоштовно. Для цього потрібно зробити 3 елементарних речі:

  • Пройти підготовку на «Навчальному полігоні». Тут ви освоїте ази ігрової механіки, і отримаєте базові навички, які допоможуть стати справжнім танковим асом. Однак крім безумовно корисних знань, на аккаунт буде зараховано 500 золотих монет і 3 дні према.
  • Змінити пароль. Зробити це можна в особистому кабінеті, і розробники WoT рекомендують виконувати цю дію кожні 3-6 місяців, щоб гарантовано захистити свій аккаунт від злому. Ця елементарна міра безпеки принесе вам додатково 100 золота.
  • Прив’язати номер телефону. Така дія також допоможе захистити аккаунт від злому: при спробі змінити пароль, система надішле відповідне повідомлення і код підтвердження. Прив’язка номера приносить в ігрову скарбничку ще 300 голди.

Пишіть нам в групу, і ви зможете почати гру з невеликою перевагою і приємними бонусами.

Ссылка на основную публикацию