Інвайт-коди для WoT 2020 квітень (Безкоштовно отримати тут)

Інвайт-код на квітень – відмінний спосіб забезпечити собі легкий старт в World of Tanks або прокачати додатковий твинкам-аккаунт. За своєю суттю, інвайт є своєрідним запрошенням, який активується тільки один раз при реєстрації нового ігрового аккаунта. Відразу відзначимо, що інвайт-коди надаються абсолютно безкоштовно: їх продаж заборонений, про це й мови бути не може, стверджує Wargaming, але на деяких майданчиках їх продають. Наш сайт щодня роздає гравцям діючі інвайт, які можна отримати через нашу офіційну групу «ВКонтакте».

Відзначимо, що триває, а ось інвайт за бали ПАТ Ростелеком тимчасово не видає, тому роздача преміумних танків «» поки припинена. Однак, у нас є і інші привабливі пропозиції для шанувальників ігрового всесвіту WG.

Інвайт-коди для WoT 2018 на квітень

Ми пропонуємо вам два варіанти бонусних кодів, що дозволяють, не тільки почати гру з явною перевагою, але і активно заробляти срібло і досвід для прокачування досліджуваної техніки. Отже, що містять інвайт-коди на квітень 2018:

 • Крейсер 5-го рангу Marblehead. Це один з бойових кораблів ВМФ США класу Омаха. Корабель входив до складу 5-ої оперативної групи ударного флоту і непогано показав себе під час Другої Світової війни, займаючись супроводом конвоїв.У грі крейсер користується заслуженою популярністю серед досвідчених моряків і юнг World of Warships, вважається відмінним Фармером і володіє непоганою вогневою міццю. Примітно, купити корабель не можна – це ексклюзивний подарунковий варіант.
 • Танк Т-127. Це преміумний пільговий танк 3-го рівня, який дозволяє прокачувати екіпажі радянської нації, допомагає піднімати статистику і непогано Фарм срібло. В історичному плані, машина повинна була стати подальшим розвитком танка Т-50, але розробка завмерла на стадії креслень.У грі розробники зробили Т-127 легким танком, але в якості світлячка машина зарекомендувала себе слабо. При цьому танк непогано озброєний і володіє непоганим бронюванням.

Крім техніки, наша інвайт посилання на т-127 містить тиждень прем аккаунта і 500 одиниць грального золота.

Як отримати більше голди при реєстрації і активації інвайт-коду?

Досить виконати наступні дії:

 • Перейдіть в нашу, зв’яжіться з адміністрацією і отримаєте інвайт-код, який крім усього іншого містить 500 голди.

  нашу офіційну групу «ВКонтакте»

 • Реєструємося в WoT і відразу вирушаємо на танковий полігон для проходження навчання. Осягаємо ази бойової науки і отримуємо ще 500 золота і 3 додаткових дні према.

  Проходження навчання в WoT

 • Заходимо в «Особистий кабінет» і виконуємо прив’язку ігрового аккаунта до номера телефону. WG ретельно стежить за безпекою облікових записів, тому дарує за це елементарне дію 300 голди.
 • В «Особистому кабінеті» міняємо пароль і отримуємо ще 100 золота.
 • За виконання завдань видають тисячі золота в літак.

Зараз йдуть Знижки на Преміум техніку, а саме:
50% на 2-5 рівні
30% на 6-7 рівні
15% на 8 рівень
Встигніть Придбати у нас Инвайт-Код (тільки для реєстрації) на Т-127 + 7 Днів Па +500 золота і купити 2 ПРЕМІУМ. Танка 5-го рівня або 1 танк 6 рівня (Тайп-64 або будь-який інший на вибір по знижці 30%)
(500 + 500 + 300 + 100 +1000 = 2400 Золота)

В результаті у нас набирається 1 700 ігрового золота, а це шанс купити додатковий преміумний танк 5-го рівня, або деякий час заробляти досвід і срібло катаючи на прем-акаунті.

Як заробити безкоштовну Голду

Додатковий прибуток можуть принести ігрові платформи:

 1. CoinsUp
 2. заробіток золота для World of Tanks, код запрошення – dzmmy

Це безкоштовні ресурси, де можна регулярно заробляти gold, нехай в невеликій кількості, зате регулярно. Ніяких вкладень і інших підводних каменів. Просто виконуйте щоденні нескладні завдання, і скарбниця вашого облікового запису буде поступово наповнюватися золотом. В результаті можна накопичити і придбати преміумний танк 6-8 рівня, не витративши ні гривень реальних грошей.

Порада від Wot-info.ru: нагромадивши потрібну кількість голди не поспішайте вкладатися в прем техніку. WG регулярно проводить знижки, коли можна придбати дійсно класний танчик за половину вартості.

Ссылка на основную публикацию