ІС-2М важкий преміум танк 7 рівня СРСР (як грати, обладнання, гайд, перкі екіпажу)

Відразу відзначимо, що машина абсолютно історичність: випускалася з початку 50-х років минулого століття, стояла на озброєнні армії до початку неспокійних 90-х. Незважаючи на ряд конструктивних змін, це залишається улюблений багатьма ІС-2, просто в видозміненій комплектаціі.Нужна ця машина в грі, і чи варто вкладати особисті заощадження в покупку цієї бойової одиниці техніки, спробуємо розібратися разом.

ІС-2М: тактико-технічні характеристики

Почнемо ми наш ІС-2М гайд з того, що новачок навряд чи зможе здивувати чимось особливим. Фактично, WG вводять в гру типовий танк знаменитої лінійки «Йосип Сталін», трохи змінивши візуалізацію і підправив ТТХ. Поява подібних премов вже порядком дратує гравців, але розробники наполегливо включають їх в асортимент ігрового магазину.

Однак залишимо наші ізмишлізми при собі, і познайомимося з особливостями преміумного радянського тяжа. Отже, у ІС-2М огляд виглядає досить посередньо: заявлені 350 метрів – це мінімум, яким володіють однокласники.

Поскупилися розробники і з запасом міцності, подарувавши «раді» всього 1 300 ХР. Зрозуміло, це не набагато більше, ніж у інших ІСів 7-го рівня, але в цілому помітно нижче запасу міцності інших «сімок».

Маса танка 48.5 тонн, і наводиться він у рух 600-сильним двигуном. Співвідношення маси до потужності складно назвати ідеальним, але ІС-2М танк, який може впевнено розганяти до 36 км / год, обганяючи багатьох. Додамо, що у машини несподівано гарний опір ходової частини, тому можна розраховувати на оптимальну динаміку розгону, мінімальну втрату швидкості на складних грунтах і підйомах.

Шасі обертається на місці зі швидкістю 36 град / сек, тому маневреність тяжа виглядає цілком гідно. Любителям засадною тактики відзначимо, що коефіцієнт непомітності становить 13.9%. Однак4о повноцінно використовувати маскування навряд чи вийде на увазі відверто слабкого огляду.

Розглядаючи ІС-2М характеристики можна залишати поза увагою озброєння. Це один з ключових моментів, на які звертають увагу гравці при виборі важкого танка. Однак тут прем нічим не зможе здивувати свого власника.

122-мілліметровjt знаряддя Д-25Т

Техніка оснащується 122-міліметровим знаряддям Д-25Т. гармата зможе пробивати 175 міліметрів броні, завдаючи при вдалому пострілі 390 одиниць утрати. Відзначимо, що альфа виглядає цілком гідно, але райдужну картинку псує бронепробітіе: в високорівневих боях часто доведеться заряджати Gold, а це негативно впливає на прибутковість танка. Базові характеристики озброєння ІС-2М типові для багатьох радянських танків.

Зокрема, перезаряджається знаряддя за 11.7 секунди, тому ДПМ варіюється в межах 1 900 одиниць. Зводиться ми за 3.1 секунди, при цьому володіємо феноменальною кривизною стовбура: розкид 0.43 на 100 метрів гарантовано не дасть реалізувати бойовий потенціал при дистанційних перестрілках.

Крім цього, у ІС-2М WoT вельми сумна стабілізація знаряддя, тому комфортно постріляти в русі навряд чи вийде. Втім, така тактика бою характерна для СТ, тому цей недолік новому премії можна пробачити.

Устаткування на ІС-2М

Щоб не відчувати себе ущемленим на полях рандома, багато з прогалин ТТХ можна заштрихувати за допомогою додаткових модулів. Зрозуміло, ми не знаємо вашої тактики гри, тому рекомендуємо встановлювати на ІС-2М обладнання, характерне для більшості тяжів:

 • Досилатель – скорочує швидкість перезарядки і допоможе набивати більше шкоди.
 • Стабілізатор – скорочує розкид стовбура, тому можна більш ефективно розстрілювати противника на середніх і далеких відстанях.
 • Вентиляція – дозволить поліпшити основні характеристики танка.

Відзначимо, що це наші побажання, які ви можете видозмінювати на свій розсуд, наприклад, поставивши стереотрубу або поліпшену вентиляцію.

Перкі для екіпажу на ІС-2М

Вибравши для ІС-2 спорядження, варто задуматися про правильному навчанні членів екіпажу. Зокрема, ми радимо прокачувати екіпаж з загальних перків, які зможуть підвищити виживаність машини в боях. Сюди відносяться:

 • ремонт;
 • пожежогасіння;
 • Бойове братство.

З огляду на, що грати доведеться на важки, навичками маскування можна знехтувати. Набагато ефективніше буде прокачування профільних перків: «лампочка», король бездоріжжя, безконтактна боеукладка тощо.

Крім цього, перед кожним боєм має сенс поповнювати бойове відділення машини різними витратні матеріали. Вибір в грі невеликий: аптечка, Ремке і вогнегасник. Однак буде прикро втратити половину міцності через вдале попадання фугасу і пожежі двигуна або постійно мазати в ціль, тому що навідник був контужений. Тому витратні матеріали краще поставити на автопополненія.

Бронювання ІС-2М

Для техніки 7-го рівня, модернізований ІС захищений порівняно непогано, але машина безумовно не зможе здивувати противників рівнем вище, і налякати однокласників. У лобовій проекції корпусу та башти нам пропонують 100 міліметрів броні.

На перший погляд, це досить скромні значення, але не варто забувати про те, що практично на всій радянській техніці бронепластини розташовуються під грамотно розрахованими кутами, що помітно збільшує товщину металу в пріведёнке.

Зокрема, міцність ВЛД не опускається нижче 190 мм саме за рахунок кута нахилу. Форма вежі досить рикошетне, і товщина «щічок» радянського тяжа варіюється в межах 250-300 мм.

Однак навіть з урахуванням цих особливостей, не варто необачно виїжджати на противника в лоб і вступати в позиційну перестрілку. Товщина НЛД всього 115 мм, тому цей елемент буде пробиватися навіть низкоуровневой технікою. Крім цього, на вежі є традиційно незахищений командирський люк.

Товщина бортів у ІС-2М становить 90 мм, тому в цю проекцію танк буде пробиватися дуже комфортно, особливо під прямим кутом входження снаряда. Однак не варто недооцінювати геній радянських конструкторів.

Якщо ІС розгорнеться під гострим кутом, він перетворюється в маленьку, але практично непробивну фортеця. Зрозуміло, танкуя ромбом буде важко протистояти машинам 9-го рівня, але стримувати однокласників і «вісімки» можна цілком комфортно.

Як грати на ІС-2М

Вибираючи тактику поведінки в бою, гравцям потрібно прораховувати сильні і слабкі сторони машини. Вище ми з’ясували, що ІС-2М World of Tanks є рухомий технікою з досить непоганим бронюванням і разовим втратою. Тому щоб грати кожен бій з максимальною ефективністю, при відліку таймера відразу оцінюємо свої шанси.

Опинившись в ТОПі можна сміливо рухатися вперед, очолюючи атаку союзних тяжів на обраному напрямку. Швидкість допоможе зайняти вигідну позицію раніше товаришів і зустріти ворога у всеозброєнні. Зрозуміло, рашить поодинці не варто: у танка довгий перезаряд, тому зустрівшись з 2-3 ворогами ви навряд чи зможете вистрілити більше двох разів перш ніж відправитися в ангар.

Потрапивши в середину або низ списку команд, тактику доведеться міняти. Зокрема, Іс-2М не зможе протистояти важко броньованим машинам, тому про прямої конфронтації краще забути. Тут ми має сенс перекваліфікуватися в танк вогневої підтримки.

В цьому випадку, потрібно доглянути якісну позицію на 1-2 лінії атаки, і прикриваючись спинами товаришів, настрелівать шкоди по противникам. З огляду на точність знаряддя і радіус огляду, відсиджуватися біля бази навіть опинившись внизу списку, не варто: танк не зможе працювати навіть за чужим засвітився, а вражаючий розкид буде відправляти в молоко кожен другий постріл.

Зустрівшись з ворогом, незалежно від його рівня, завжди виїжджаємо до нього, тільки довернув корпус до гострого кута. Це допоможе заховати уразливий НЛД, приймати частину утрати гусеницями і бортами.

Крім цього, потрібно завжди контролювати ситуацію на міні-карті, щоб вчасно покинути зливний напрямок або підтримати команду на іншому фланзі. Нехай танк не може похвалитися високими швидкісними показниками, але він цілком зможе повернутися для захисту бази і збиття захоплення.

Підсумки: переваги і недоліки ІС-2М

Зрозуміло, повністю ідеальної техніки в грі немає: будь-який танк має явні переваги, але має і деякі недоліки. Попередній аналіз сильних і слабких сторін нового радянського тяжа виглядає наступним чином.

плюси:

 • Бронювання – особливо при грамотній грі і використанні раціональних кутів нахилу;
 • Разовий шкоди – характерно для всіх машин серії ІС;
 • Рухливість – непогана для важкої техніки;
 • Маскування – непомітність є, але практичної користі від неї небагато.

мінуси:

 • Огляд – неважливо для тяжа, але все-таки;
 • Низька точність – критично для преміумного техніки;
 • Вимога до прямоти рук – якщо ця вимога не дотримується, техніка буде страждати;
 • Відсутність пільгового рівня боїв – маючи пробиття в 175 мм можна лише дряпати фарбу на бортах машин 9-го рівня.

Поява ІС-2М в ігровому магазині в якості прем танка не зовсім зрозуміло. По суті, крім літери «М» в назві, що означає модернізований варіант, в порівнянні зі звичайним ІС-2 тут нічого не змінилося.

Примітно, але в реальності, після проведеного рестайлінгу у танка з’явилися прилади нічного бачення, збільшився боєкомплект і змінився двигун. Крім цього, в броні були заварені амбразури для пістолетів, з’явилися протівогрязевие щитки. Як внесені зміни повинні допомогти танку в грі, незрозуміло. Тому купувати ІС-2М можна тільки для колекції.

Ссылка на основную публикацию