ІС 3 – важкий танк 8 рівня СРСР

Радянський досліджуваний важкий танк восьмого рівня World of Tanks – ІС 3. За своїми тактико-технічними параметрами, ІС-3 вважається важким танком прориву.

Тактико-технічні характеристики ІС 3

Для більш поглибленого розуміння радянського тяжа ІС-3 необхідно розібрати повністю огляд всіх можливостей. ІС 3 має непогану для тяжа динаміку, нищівних втрат за постріл – 390 одиниць, відмінне бронювання і екрановані борту.

Ці особливості дозволяють комфортно почувати себе в будь-яких ситуаціях на полях битв. Залежно від позиції в списку команди, танк можна використовувати по-різному. З однокласниками – ІС-3 може проривати напрямок, впевнено витанковивая шкоди.

З високорівневими противниками танк може підтримувати атаку сокомандніка. Крім цього, тяж може швидко змінювати фланги, виконуючи функцію середнього танка.

Зрозуміло, що навіть знаменитий «щучий ніс», який є візитною карткою третього ИСа, не позбавлений недоліків. При постановці ромбом, підвищується ризик пробиття ВЛД. Крім цього, нарікання викликають запас міцності, невеликий радіус огляду – 350 метрів і слабкі кути вертикального наведення знаряддя.

Перкі на ІС 3

Екіпажу танка ІС 3 складається з 4 чоловік. Вибір викачувати перків для ІС-3, характерний для будь-якого важкого танка в грі. З персональних навичок, можна використовувати такий набір:

«Шосте почуття» – обов’язковий навик для командира.
«Плавне обертання вежі» – стане в нагоді наводчику.
«Король бездоріжжя» – допоможе механіку-водію.
«Безконтактна боеукладка» – ідеально подходітзаряжающему.

Серед обов’язкових перків викачуються такі вміння: «Швидкість ремонту», «Бойового братерства», «маскування». Зверніть увагу, що до вибору умінь потрібно ставитися рекомендательно.

Наприклад, замість «Маскування» для механіка-водія можна викачати перк «Король бездоріжжя». Це зробить танк більш помітним, зате підвищить параметри прохідності по складним грунтам.

Устаткування на ІС 3

Щоб приховати недоліки машини, необхідно правильно підібрати додаткове обладнання. Основне завдання гравців на ІС-3 – це максимально реалізувати наноситься шкоди, який, до речі, становить 390 одиниць за постріл.

Крім цього, не потрібно забувати про посередньої точності, що не найкращому часу відомості і стабілізації. Тому оптимальний набір модулів буде виглядати таким чином:

  • Досилатель.
  • Вентиляція.
  • Стабілізація вертикального наведення.

Потрібно уточнити, що деякі гравці вважають за краще ставити посилення приводів наведення, скорочуючи час відомості, проти поліпшення всіх характеристик машини. Однак такий вибір часто невиправданий.

Справа в тому, що вентиляція дає додатковий бонус до всіма характеристиками, в тому числі і швидкості відомості. Якщо викачати всім членам екіпажу навик «Бойового братерства», то виходить повноцінний бонус, рівносильний використання додаткового пайка. Крім того, це скорочує час перезарядки знаряддя, що дозволяє впевнено почувати себе в ближньому бою.

вибір спорядження

Тут теж все виглядає досить стандартно для цього класу техніки. Зокрема, вибір для ІС-3 буде наступним:

  1. Вогнегасник (ручний).
  2. Ремкомплект (малий).
  3. Аптечка (мала).

Замість вогнегасника можна зробити вибір на користь доппайка, щоб отримати додатковий бонус до навичок танкістів.

Куди пробивати ІС 3

Найголовніше питання новачків, куди простіше всього пробити ІС 3 в бою. Все дуже просто, щучий ніс легко пробивається якщо знати значення пробиття свого Орду, на зображенні нижче представлено детальний позначення зон пробиття ІС 3.

Основні місця, нижній броні лист, стрілянина в ВЛД бажана тільки якщо пробиття більше 205 мм. І головне не потрапити в закріплений гусеничний трак, адже він додає 20 мм бронювання.

Як грати на ІС 3

Для визначення тактика ведення бою на ІС 3, почати слід з того, що машина дуже легко освоюється навіть недосвідченими гравцями. Крім того, не будемо забувати, що «трійка» – це машина першої лінії, тому не потрібно настрелівать дамаг по чужому засвітився ховаючись в зеленці.

Танк повинен знаходитися попереду, максимально користуючись силою свого знаряддя. При цьому, кидатися в гордій самоті в купу ворогів явно не варто: світляки і ст запросто «заклюють» будь-якого тяжа. Крім цього, характерна для «совєтів» низька точність і довгий зведення не сприяють перестрілок на відстані. Тому ідеальні умови для ІС-3 – це міські карти.

Щоб повністю насолодитися високим потенціалом техніки, необхідно навчитися грамотно грати від броні: триматися в укритті, підставляти вежу і танковать бортовими екранами. До речі, екрани гасять попадання не тільки від однокласників, а й високорівневих супротивників.

Якщо з’являється необхідність покинути укриття, не варто виїжджати ромбом, сподіваючись на рикошет. У такому положенні, ВЛД встає площиною, відповідно при попаданні гарантовано буде пробиття.

ІС-3 один з небагатьох танків в грі, який ловить рикошети під прямим кутом: «щучий ніс» виконує свою функцію. При цьому не потрібно забувати про танці: відхилення корпусу з боку в бік під кутами в 5-10 градусів. Цей прийом ускладнює вицеліваніе слабких місць, підвищує ймовірність непробиття і дає час на перезарядку зброї.

ІС-3 добре відчуває себе в клінчі, але тільки з противниками, рівними по силуету. Сходячись з високими машинами, ІС підставляє дах вежі, де всього 20 мм броні. Завжди пам’ятайте один важливий нюанс: будь-який танк добре танків з повним запасом міцності. Тому відсиджуватися в кущах на такій машині зі 100% здоров’я буде просто верхом безумства.

Ссылка на основную публикацию