Ютуб відключив монетизацію. Чому Ютуб відключає монетизацію

Ютуб відключив монетизацію. Чому Ютуб відключає монетизацію
12.04.2017

Добрий день, відвідувачі сайту You2bestar.ru! Деякі з вас, напевно, вже знають, що недавно Ютуб відключив монетизацію на багатьох користувальницьких каналах (або прибрав 50 або більше відсотків рекламних оголошень, завдяки чому дохід популярних блогерів Ютуб знизився майже до нуля).

У даній статті ми спробуємо розібратися, чому це сталося і чому Ютуб відключає монетизацію без видимих ​​(на перший погляд) на те причин. Ну а зараз невелика передмова.

Більш актуальну інформацію щодо відключення монетизації на Youtube, читайте в статті: Нові правила монетизації на Youtube від 20 лютого 2018 року.

Взагалі, починаючи приблизно з 2012 року, дохід на Ютубі (особливо в країнах СНД) став стрімко знижуватися. Якщо в 2012 році за 1000 переглядів платили 2 – 3 долари, то на даний момент, середній заробіток на Ютубі (знову ж таки, за 1000 переглядів) становить 0.5 – 1 долар. Тобто, дохід з Ютуб знизився в два і більше разів.

Особливо не пощастило тим користувачам, які випускали контент розважального характеру, на зразок летсплеев, оглядів, монтажів і так далі. У них, дохід з каналів впав до самого мінімуму, до жалюгідних 0.1 – 0.3 доларів за 1000 переглядів. Які причини цього, ви можете почитати в іншій моїй статті, перейшовши за цим посиланням. Ну а зараз не про це.

Читайте також:

Якщо з поступовим зниженням доходу ще якось можна було змиритися, то останні події на Ютубі просто вибили з колії багатьох популярних користувачів Ютуб (особливо тих, хто отримував основний дохід зі свого каналу).

Тут і там стали з’являтися “прощальні” відео, в яких блогери, що потрапили під “роздачу” скаржаться, що Ютуб скасував монетизацію. У них виникло нерозуміння, куди поділася монетизація Ютуб 2017 рік став для них фатальним.

Так що ж сталося такого страшного на Ютубі і коли все нормалізується? Давайте розбиратися разом.

Чому Ютуб відключив монетизацію. Основна причина

Якщо коротко, то основна причина відключення монетизації на Ютубі полягає в тому, що рекламодавці (завдяки яким, власне, і надається реклама), вирішили влаштувати ютубі “бойкот“І попросили (на аукціоні AdWords) Більше не показувати свої рекламні оголошення на тих відео, тематика яких є екстремістською (війни, теракти, смерть і т.д.) і ніяким чином не відноситься до тематики їх рекламованої продукції.

Це означає, що якщо ви, припустимо, ведете новинний канал про події в Сирії, то майже всі ваші відео виключать з монетизації. Це дуже прикро, особливо якщо канал старий і в нього було вкладено багато сил.

Всім іншим каналам теж варто насторожитися, бо тепер кожне відео буде ретельно перевірятися на дотримання правил спільноти, і якщо в ньому знайдеться хоча б одне порушення, то воно також перестане монетизувати.

На двох моїх каналах (які приєднані до партнерської програми) вже є кілька відео, які не допустили до монетизації. Тематика першого відео – війна на Донбасі, другого – огляд на свою особисту хоррор гру, під назвою “Морг”.

Щодо першого відео все зрозуміло, але за що заблокували друге відео – не до кінця ясно. Мабуть, рекламодавцям не сподобалося його назву, або робот Ютуб просто неправильно визначив тематику відео. Гаразд, чорт з ним.

Читайте також:

Як говоритися, у рекламодавців просто “накипіло”. Воно й зрозуміло, адже з якоюсь такою дива, вони повинні платити гроші (і чималі гроші) за рекламу, яка не приносить профіт? До того ж, це досить сильно б’є по їх репутації, адже деяка реклама, як я вже писав раніше, показується під відео екстремістського характеру.

У будь-якому випадку, буде дивитися, що з цього вийде. Сподіваюся, Ютуб і рекламодавці домовляться між собою і все повернеться на круги своя. Ну а якщо немає – то, як мені здається, велика частина популярних відеоблогеров підуть з Ютуб назавжди. А Google це не вигідно, адже вони понесуть від цього великі збитки.

Тепер ви знаєте основну причину, по якій Ютуб відключає монетизацію на багатьох своїх відео. Але що ж робити тим користувачам, які потрапили під “роздачу”? Про це далі.

Ютуб скасував монетизацію. Що робити?

Якщо ви знімаєте летсплеі, огляди і відеоблог, то у вас є кілька шляхів залишитися на плаву в даній ситуації, а саме:

  1. Додавати в свої відео вбудовану рекламу.
  2. Випускати стрім і жити на донати з них.
  3. Сидіти і чекати, коли знову з’явиться монетизація на Ютубі.

Читайте також:

На мій погляд, якщо у вас є розкручений канал на Ютубі, то вам краще всього підійде саме другий варіант, тобто запис стрімів. На Донато зі стрімів можна заробляти кругленькі суми, і багато хто вже так робить.

Знаю одного летсплейщіка, який раніше записував летсплеі, але потім різко перейшов на стрім, і тепер отримує десятки тисяч гривень в місяць. Спробуйте, може і у вас це вийде.

Пишіть в коментарі, що ви думаєте про те, чому Ютуб відключив монетизацію і що буде далі. Свої думки я вже виклав в даній статті. Дякуємо.


ОБЕРИ СВОЮ

ЗІРКУ YOUTUBE
Натисніть на зображення блогера, щоб перейти на його Youtube-канал


Choose Your You2bestar 1.1

Коментарі

Ось, почитайте статтю: Нові правила монетизації на Youtube від 20 лютого 2018 року. Вас, швидше за все, відключили через те, що ви не встигли набрати 4000 годин перегляду і 1000 передплатників.

Ось нова зміна про манетізаціі – “16 січня 2018 року ми оголосили про нові вимоги для авторів, які хочуть вступити в партнерську програму YouTube. Тепер наші фахівці перевіряють тільки канали, на яких є 1000 передплатників і за останні 12 місяців набралося 4000 годин перегляду. “

Чи не фейк. Я бачив безліч популярних каналів, на яких відсутня реклама. Візьмемо, скажімо, ось це відео: https://www.youtube.com/watch?v=MFDwf2joLHU. Спробуй відключити AdBlock (якщо він у тебе включений) і подивися, що реклама на відео відсутнє. А адже це канал-мільйонник.

Я розумію, що монетизація нікуди не поділася, просто на даний момент на Youtube просто не вистачає реклами для всіх.

Щодо 10000 переглядів – це правда, але це не скасовує того, що я написав вище.

P.S: На даний момент, реклама потихеньку стала повертатися, але не так швидко, як цього хотілося.

Ссылка на основную публикацию