Калі Лінукс: загальна папка VirtualBox з гостьової Windows

У статті описується вирішення проблеми, через яку не встановлюється загальна папка VirtualBox з Калі Лінукс з гостьової Windows.

Отже, питання полягає в тому, що після будь-яка з гостьових систем працює на ура, проте на перевірку виявляється, що при спробі переміщення файлів з гостьової в хазяйську і навпаки загальні папки не створюються. Причому віртуальна машина жодним чином не реагує на налаштування на двунаправленное переміщення файлів:

Загальна папка VirtualBox: виправляємо проблему

  • Запускаємо VirtualBox і гостьову Windows. В меню пристрої запущеної Windows знаходимо Підключити образ диска Додатків гостьової системи. У вас його немає, і VirtualBox видасть помилку. Так, нам потрібен образ гостьових доповнень, інакше без нього нічого не вийде.
  •  На момент написання статті цей образ носить ім’я VBoxGuestAdditions_5.1.12.iso. У якийсь момент під час спроби підключення загальної папки або при підключенні образу дисків гостьових доповнень, з’являється вікно з пропозицією його скачати. Ви можете погодитися з пропозицією (але тільки відкривши його правою кнопкою миші в окремому вікні браузера – так ви тільки його скачаєте, без установки, під час якої вас буде напевно підстерігати помилка, що на фото нижче).

  • Перехід за посиланням прямо з-під налаштувань гарантує вам підходящу версію для вашої віртуальної машини. Але, повторюю, встановлювати не потрібно – просто скачайте
  • А тепер залишилося небагато. Після установки образу в кілька десятків мегабайт в настройках віртуальної машини вкажіть шлях до образу з меню налаштуванняносії, додавши новий дисковод через вибрати образ:

  • Тепер запускаємо машину, і в провіднику гостьовий Windows встановлюємо вже з-під неї, погоджуючись і виконуючи всі вимоги по установці. Файл для установки ви легко виявите: він має назвою VirtualBox Guest Additions. Після установки і перезавантаження гостьової Windows я побачив віртуальну ОС в повноекранному режимі, із загальною папкою з двонаправленим обміном файлами і папками.
  • якщо в настройках вказана вами спільна папка VirtualBox відображатися не хоче, створіть її вручну командою з терміналу хазяйської ОС Калі. вийдіть з VirtualBox і наберіть на манер:

vboxmanage sharedfolder add “XP” –name Shared –hostpath ~ / Завантаження

де XP – це ім’я моєї віртуальної Windows XP, Shared – назва папки, видиме в Windows, ~ / Завантаження – це папка з Калі, яка буде видна в гостьовій ОС і грати роль загальної.

Ссылка на основную публикацию