Калькулятор ккд в World of Tanks

ККД в грі WOT демонструє дані про ефективність вашої гри, якої шкоди ви наносите противнику, які стратегії використовуєте, як проявляєте себе на різного виду техніки. Саме калькулятор ккд в World of Tanks став показником в Рандома, за яким гравці можуть судити про рівень вашої гри. Цей же критерій спрацьовує при відборі гравців в клан.

Уже не враховують кількість боїв і відсоток перемог в боях, тому як цей показник став не дуже коректним

Даний калькулятор працює автоматично, не потрібно вручну вводити кожен раз дані і обчислювати їх за складною формулою. Досить заповнити поле з ігровим ніком і калькулятор ккд в World of Tanks миттєво видасть статистичний результат. Ця ж програма підказує, яким чином підвищити той чи інший показник. Для цього існують різні способи, не всі з яких є чесними.

Яким же чином підвищити показники?

Існують різні фактори підвищення, наприклад можна збільшити рейтинг за допомогою окулярів, зароблених на збиті і захоплення бази суперника. Якщо захоплення провести на танку вище 8 рівня, то ккд значно підстрибне в показниках. Важливо тільки вистояти при захопленні і бажано зробити це в поодинці.

Потрібно кидатися в кожен бій з диким бажанням перемоги і всюди встигати: і союзників рятувати, і суперників знищувати і по максимуму завдавати шкоди. Чим більше – тим краще, від такого темпу гри ви отримаєте не тільки високу цифру ккд, але і море адреналіну і позитивних емоцій.

Навіть вибір техніки та гілки розвитку може вплинути на рівень ККД. Що ж краще вибрати для досягнення мети? Краще почати з гілки радянських танків, в ній багато ТОПів високого рівня, тяжі можуть пробачити вам деякі ігрові огріхи, а маневреність і швидкість техніки дозволить зробити гру барвистою і продуктивною. Крім техніки СРСР, відмінним варіантів будуть французькі СТ і ТТшкі або американські ТТ, адже ці машини становлять небезпеку для ворожих сил і дуже цікаві в своїх перевагах.

Можна вибрати будь-яку техніку, важливо активно себе проявляти і наносити якомога більше шкоди, тільки тоді ваш аккаунт зможе похвалитися відмінною статистикою.

Не варто забувати про фактори, які можуть зіпсувати вашу стату, головний – гра на артилерії. Адже, вибравши гру на арте, неможливо заробити очки на захопленні бази або її збиті, вона не завдає великої шкоди і має низький рівень в грі.
Удачі в боях і піднятті свого ккд.

Ссылка на основную публикацию