Калькулятор рейтингу ефективності World of Tanks

World of Tanks вважається масової онлайн-грою, з величезною кількістю користувачів інтернету, вона цілком присвячена броньованим машинам 20 століття. У ній гравці з різних країн нашої планети, ведуть бій, захищаючись і відстоюючи свої вимоги щодо світової танкової влади.

З перших днів гри збираються множинні статистичні дані, що стосуються даної гри

Почалося все з відсотка перемог, а в даний час можна дізнатися все що завгодно, навіть скільки і яких конкретно марок танків ліквідував будь-який гравець на певній машині. Так як гравці стали дуже розпещеними і всім хочеться знати, як був відіграний бій – добре чи погано. І внаслідок цього було придумано велику кількість різноманітних рейтингів ефективності, а також безліч модов, які теж їх розраховують.

Рейтинг ефективності вже дуже давно вважається критерієм крутості будь-якого гравця

Рейтинг вимірює спостережуваний внесок у всіх боях і розглядається одночасно з відсотком перемог, кількістю всіх боїв, із середнім рівнем техніки, але ніколи не замінять оцінку власної статистики, навичок командної гри або перегляду реплєєв. Це відбувається в результаті того, що при розрахунку даних рейтингів не розглядає такі параметри, як: час бою, командна гра, перевага у виборі цілей і здатності прийняття всіх рішень. Рейтингами ефективності є такі рейтинги, як: WN6, WN7, WN8, РЕ.

Калькулятор рейтингу ефективності World of Tanks допомагає оцінювати будь-якого гравця, як він добре грає в гру, чи варто його брати в свій клан чи ні, так як він нього ніякого не буде толку.

Калькулятор рейтингу ефективності World of Tanks завжди береться за основу такі дані гравця:

1. Середній досвід за бій
2. Відсоток перемоги.
1. Кількість знищень за бій.
2. Кількість пошкоджень отриманих за бій.

Рейтинг ефективності в даній грі вважається сукупністю даних, які вказують на те, наскільки ефективно грає гравець, завдає шкоди, а також демонструє себе в бою.

3. Кількість очок захисту бази за бій.
4. Кількість виявлень за бій.
5. Кількість захоплених баз за бій.
6. Середній рівень танків.

В кінці видається коефіцієнт рейтингу ефективності, і щоб можна було зрозуміти, як добре чи погано були зіграні бої, для гравця є таблиця значень рейтингу ефективності, з приблизною кількістю гравців в категоріях.

Ссылка на основную публикацию