Капітан Америка ніколи не розглядався братами Руссо, як символ патріотизму

Для багатьох Капітан Америка є вищим символом американського патріотизму, тому персонажа варто розглянути ближче. За весь той час, що виходять комікси, героєм яких є Стів Роджерс, він же Капітан Америка, він був саме таким. Однак про Кепе є набагато більше інформації, але це ніколи не цікавило братів Руссо. У черговому ролику для видання Wired Джо і Ентоні Руссо розбирають всіх учасників Війни нескінченності, а також розповідають про суть характеру героїв і про те, як вони їх бачать. Коли ж мова зайшла про Кепе, який поклав початок кіновсесвіту Марвел на ряду з Залізною людиною, режисери зізналися, що завжди бачили в ньому щось більше, ніж символ.

«Ми вклинилися в КВМ, починаючи з фільму« Перший месник: Інша війна », – розповідає Ентоні Руссо. «Те, що нас приваблює в Роджерс – це його смиренність, а також той факт, що він пройшов в число претендентів на участь у програмі« суперсолдата », завдяки своїй волі, удачі і цілеспрямованості. Йому вдалося зробити більше, ніж міг будь-хто інший. За рахунок цього герой заслужив захоплення глядачів ».

Він продовжив пояснювати, що не дивлячись на те, що їм було відомо, як історія персонажа перетворила його в патріотичний символ, він сам був зацікавлений в кращій історії і більш тривалій подорожі.

«Ми з Джо ніколи не орієнтувалися на комікси, які показують його, як свого роду спрощений символом патріотизму», – розповідає режисер далі. «Ми завжди були зацікавлені в тому, щоб досліджувати героя більш глибоко і по-справжньому зрозуміти його на людському рівні. З ним ми пройшли подорож в декілька фільмів ».

Йдеться про подорож, яке глядачі бачать у фільмах, також вони бачать, як виглядає герой. Перша поява Капітана Америки, зіграв якого Кріс Еванс, запам’яталося його барвистим костюмом, призначеним для того, щоб блищати на сцені і агітувати людей на покупку облігацій. Однак в кінострічці «Месники: Війна нескінченності» костюм героя еволюціонував і став більш функціональним: він став темніше, а також позбавлений явних ознак патріотизму.

Зрозуміло, історія Кепа ще не завершена, тому нам буде цікаво спостерігати, як він продовжує розвиватися і що чекає персонажа в кінострічці «Месники 4». Але для початку варто дочекатися реліз картини, який запланований на 2 травня 2019 року.

Ссылка на основную публикацию