Карл Урбан про ймовірність того, що він може зіграти іншого персонажа Marvel

Поки всі обговорюють подробиці майбутньої кінострічки «Месники 4», ми поговоримо про одне актора, який знімався у фільмах кіновсесвіту Marvel, і мова піде про Карла Урбана, який зіграв Ката в кінофільмі «Тор: Рагнарек». Ми поговоримо про те, чи може актор повернуться в MCU, але в іншій ролі. Нещодавно Урбан відвідав захід під назвою Dallas Fan Days 2018, де один з фанатів його запитав про те, якого персонажа коміксів Marvel йому хотілося б зіграти. «Ката», – пожартував Урбан, посилаючись на свого персонажа з третього фільму про Торі. «Непогано було б побути Катом. Я не знаю, чи випаде мені колись така можливість, але якщо так, то це буде він ».

Кадр з фільму «Тор: Рагнарек»

Більш серйозно, Урбан визнав, що він дійсно не думав про повернення кіновсесвіту Marvel, і не думав про те, щоб зіграти іншого персонажа.

«Послухай, я не знаю», – говорить він. «Це насправді відмінний питання. Я не знаю, я навіть не думав про можливість займатися чимось ще в цьому світі. І я не знаю, чи можна вже зігравши одного персонажа всесвіту Marvel, повернуться і зіграти іншого. А ти можеш?”

Можливо, він і не зможе повернуться в кінематографічну всесвіт Marvel в якості нового персонажа, проте Урбан зізнався, що не відмовився б зіграти іншого персонажа MCU в продовженні Дедпула.

«Так, я б не відмовився від такої можливості», – каже Урбан. «Я б з превеликим задоволенням знявся б у кінострічці про Дедпула. Я бачив, що в другій частині Дедпула знімався Джуліан Деннисон з Нової Зеландії. Мені подобається Дедпул, і, зрозуміло, коли я дивився перший фільм, я помітив, що є схожість, особливо на самому початку, і це змусило мене багато згадати, і, мені здається, що вони черпали натхнення з кінострічки «Суддя Дредд», у всякому разі, в плані того, як було знято «Суддя Дредд». Вибачте. «Суддя Дредд» був трохи раніше, ніж почали знімати фільми за коміксами з рейтингом R ».

Кадр з фільму «Тор: Рагнарек»

«Я вважаю, що Дедпул був фантастичним, а Райан Рейнольдс – просто звір. Так. Він проробив гарну роботу ».

І зі словами актора навряд чи хтось сперечатиметься, так як фільм і справді виявився успішним, а акторська гра Рейнольдса, як завжди на висоті.

Що ж, будемо сподіватися, що Карлу Урбану все ж одного разу випаде шанс знятися в подібному фільмі. А вам хотілося б побачити актора, що грає іншого персонажа Marvel? Поділіться своєю думкою з нами в коментарях!

Ссылка на основную публикацию