Карти Google для Android отримали покращений дизайн, навігацію і планшетних версію


Карти Google для Android отримали покращений дизайн, навігацію і планшетних версію

Попередньо оновлені Карти Google для Android були представлені ще під час заходу Google I / O в травні. Вперше вийшли на iPhone в минулому грудні, карти тепер працюватимуть як на смартфонах, так і на планшетах. Вони відрізняються новим дизайном, який останнім часом впроваджується в інші продукти пошукового гіганта – інформаційні карти, більш ясні шрифти, зменшене число кнопок і меню. Замість складних іконок і кнопок прийшли карти з пошуковим полем, кнопкою центрування по місцю розташування користувача і невеликий кнопкою меню. Під час пошуку виводиться поле, в якому змахування можна перемикати інформаційні картки або альтернативні маршрути.

На планшетах інтерфейс трохи відрізняється, але він також простий і зрозумілий; він набагато ближче до бета-версії Карт для настільних ПК, які були запущені під час Google I / O. Замість однієї інформаційної картки в нижній частині, планшетний версія надає доступ до сітки карток, ефективніше використовуючи переваги великого екрану. Компанія постаралася замінити меню на інформацію, виведену безпосередньо на карти.

Огляд місць інтересу від Zagat і раніше виводиться поряд з одними рецензіями, але тепер Google привела рейтинг до власного стандарту від 1 до 5 зірок замість шкали з 30 балів. Google відзначає, що дані сервісу Waze, який був придбаний в минулому місяці, поки не інтегровані. Інформація Zagat тепер ділиться на 5 основних категорій: їжа, напої, магазини, ігри і нічліг. Google також стала активніше використовувати інформацію, отриману від користувачів. Наприклад, рейтинг точок інтересу в містах можна тепер фільтрувати за оцінками місцевих жителів і туристів.

Google також повідомляє, що була поліпшена навігація – наприклад альтернативні маршрути легше вибирати під час початкового пошуку. Карти виводять показники трафіку на дорогах, так що можна відразу оцінити можливі проблеми на тому чи іншому маршруті. Нарешті, компанія стверджує, що Карти зможуть автоматично перебудовувати маршрут під час поїздки, якщо ситуація на дороги змінилася.

Новий інтерфейс включає ряд дрібних змін в порівнянні з грудневої версією для iPhone – кнопка меню була переміщена на ліву сторону, щоб краще відповідати стандартам Android. На жаль, на смартфонах ця кнопка як і раніше дуже дрібна, що може знижувати зручність, зате на планшетах вона більше і розміщена поруч з рядком пошуку.

Іншою проблемою редізна є те, що Google майже повністю видалила можливість зберігати офлайн-карти, яка близько року тому була додана в Карти і активно рекламувалася. Втім, просунуті користувачі як і раніше знайдуть можливість локального кешування карт. Директор Карт Google Даніель Граф (Daniel Graf) зазначає, що інженери компанії також були не раді видалення функції, так що впровадили в програму пасхалка: при введенні «OK maps» (або «okay maps») в пошукове поле додаток збереже локально кеш версію видимої області. Це не так зручно і просто, як повноцінний режим офлайн-карт, але, по крайней мере, така можливість була збережена. Якщо хтось користувався Latitude в якості служби обміну місцем розташування, то тепер така можливість також пропала з Карт – Google пропонує вдаватися до аналогічних функцій Google+.

Компанія повідомляє, що версії нових Карт для iPad і iPhone також з’являться незабаром. Android-варіанти будуть доступні в магазині Google Play для всіх власників пристрою, що працюють під управлінням Android 4.0 і вище (таких сьогодні переважна більшість). Це очікуване оновлення картографічного додатка для Android, ймовірно, є знаком прийдешніх оновлень інших сервісів Android відповідно до новим напрямком розвитку, заданих Google Now.

Ссылка на основную публикацию