kernel32 dll помилка скайп: причини, як прибрати?

Як відомо, програма Skype користується величезним попитом у користувачів всього світу. З її допомогою можна знаходити знайомих, друзів, колег, рідних, і спілкуватися з ними як через веб-камеру, так і через чат, відправляючи один одному звичайні текстові повідомлення. Серед переваг даного додатка також можна виділити його відмінну адаптацію до різних операційних систем, починаючи від всіх версій Windows і закінчуючи смартфонами і планшетами на Android.
Проте, програма все ж неідеальна, і іноді в ній можливі помилки, наприклад, помилка 1601. Так, багато користувачів ще скаржаться на те, що скайп видає помилку kernel32 dll. Що це таке і як з нею боротися, я постараюся вам пояснити.

Причини виникнення помилки kernel32 dll

Отже, давайте розбиратися в тому, що за помилка така страшна, де криються причини її виникнення. Грубо кажучи, завдання даного файлу полягає в правильному розподілі пам’яті в системі. У момент, коли перед вами вискакує дана помилка, це означає, що якась програма на вашому лептопі намагається отримати доступ до того сегменту пам’яті комп’ютера, в який укладено файл kernel32.

Шляхи вирішення

Якщо ви бачите kernel32 dll помилка скайпу, незалежно від того, в перший раз або як таку, що часто повторюється, з нею потрібно боротися і позбавлятися. Існує кілька методів, якими я хочу поділитися, а саме:

  • якщо помилка сталася вперше, спробуйте просто перезавантажити комп’ютер, можливо, вам пощастить, і вона більше не виникне. Якщо проблема не вирішилася, такі варіанти можуть стати для вас порятунком;
  • поновіть поточну ОС вашого комп’ютера до версії Service Pack 3. Хочу зауважити, що це актуально в тому випадку, якщо у вас Windows XP. Або ж встановіть Windows 7;
  • якщо ви не хочете з цим морочитися, але помилка установки скайпу kernel32 dll продовжує вас тероризувати, можна знести Skype, після чого встановити його стару версію, зокрема, Skype 6.0.

Зупинилися на останньому варіанті? Прекрасно, але в такому випадку доведеться виконати ще кілька маніпуляцій, а якщо бути конкретніше, відключити поновлення Скайпу, щоб він не зміг оновитися, і помилка не з`явилася знову. Для цього треба зайти в Інструменти – Налаштування – Додатково. У лівій частині вікна буде пункт «Автоматичне оновлення», вам необхідно натиснути на «Вимкнути автоматичне оновлення», причому зробити це від імені адміністратора. Готово, залишилося тільки зберегтися.

Виконавши якийсь із цих пунктів, ви гарантовано позбавитеся від помилки kernel32 dll, і ніщо не буде затьмарювати ваше спілкування з іншими людьми.

Ссылка на основную публикацию