Кевіна Файг чекає нагорода від Гільдії продюсерів Америки за досягнення

Починаючи з самого народження кінематографічної Всесвіту Marvel, Кевін Файг був невід’ємною частиною команди, яка працювала над картинами. Саме він диктував напрям франшизи про супергероїв і збирав частини в купу, щоб глядачі могли насолоджуватися переглядом фільмів по черзі. Щоб вшанувати його внесок в кінематограф, Гільдія продюсерів Америки вручить Файг нагороду за досягнення – премію Девіда Селзника 2019 на церемонії вручення 19 січня в 2019 року. «Кевін Файг поставив перед собою одну з найбільш амбітних завдань, коли-небудь бачених в кінематографічній історії, а потім втілив її в життя», – кажуть Гейл Берман і Люсі Фішер, президенти PGA. «Те, чого досяг Файг з Marvel Studios, є однією з найбільших історій успіху цього покоління. І з «Чорної Пантерою» і «Капітаном Марвел», він розширив очікування всієї нашої галузі щодо того, як виглядають фільми тентпол – перед камерою, за камерою і в аудиторії. Для нас велика честь, що він прийняв нагороду PGA Девіда О. Селзника ».

Кевін Файг і Марк Руффало

Мало того, що окремі фільми в MCU отримали своє власне визнання від шанувальників і критиків, накопичуючи мільйони і мільйони в касах. Способи, які були використані для об’єднання фільмів франшизи між собою, не мають рівних. Будучи членом Marvel Studios з 2007 року, Файг допоміг франшизі заробити більше 17 мільярдів доларів у всьому світі своїми 20 фільмами.

Стівен Спілберг, Джеррі Брукхаймер, Кетлін Кеннеді, і Клінт Іствуд лише деякі з виробників, які заслужили нагороди.

Кевін Файг з Робертом Дауні-мол., Чедвиком Боузманом і Крісом Евансом

«Приєднатися до багатьох моїх героїв і наставникам в отриманні премії Девіда О. Селзника – це честь для мене, і саме значуща подія в моїй кар’єрі, і я щиро вдячний моїм колегам в Гільдії продюсерів Америки за визнання», – говорить Файг. «Я також хочу подякувати команді Marvel Studios, що стала для мене сім’єю, адже вони були зі мною поруч на кожному кроці і без яких у мене ніколи не було б цього дивного подорожі».

Тільки за фільми «Чорна Пантера», «Месники: Війна нескінченності» і «Людина-мураха і Оса», випущені в поточному році, Marvel Studios заробила близько 4 мільярдів доларів у світовому прокаті. Мало того, що картини виявилися фінансово успішними, так вони ще і похвалу критиків заробили. Тому ні у кого немає ні найменших сумнівів, що Кевін Файг гідний цієї нагороди.

Ссылка на основную публикацию