Хмарне сховище файлів Minus.com

Давно шукав для себе зручний веб-сервіс, який працював би в зв’язці зі спеціальним додатком і максимально швидко дозволяв розшарити будь-який файл в Мережі. У звичному Dropbox’е для такої операції доводилося переміщати файл в папку Public і виконувати інші небажані рухи тіла. сервіс ж min.us виявився саме тим, чим потрібно. Його клієнтська частина (доступна для Windows, Mac, Linux) тихо сидить в треї і дозволяє в момент залити файл в хмару звичайнісіньким drag’n’drop’ом, отримавши в буфері обміну лінк, яким ти можеш поділитися з друзями. Що важливо – клієнтська частина доступна і для мобільних платформ (Android, iOS, WP7), тому я щосили юзаю «мінус» і зі смартфона.

Пропоную вам ознайомитися з чудовим сервісом для відправки друзям різних файлів – Minus.

Якщо у вас є велика фотоколекція, якій ви хочете поділитися, вам знадобляться такі сервіси як Flickr, Photobucket або Facebook Photos. C їх допомогою ви можете завантажувати, організовувати і створювати фотоальбоми, а потім з легкістю ділитися ними. Але що, якщо ви хочете швидко поділитися однією-двома картинками і вам не хочеться проходити всі етапи заливки, згадані вище? Якщо вам потрібно швидко поділитися картинкою, документом, музичним або відео-треком, вам більше підійде сервіс Minus.

Minus (або Min.us) – це простий у використанні інструмент, який дозволяє вам зберігати різні файли і ділитися з ними в лічені секунди.Зарегістріровать обліковий запис можна за 10 секунд, і навіть без електронного адреса.Ви вводите тільки бажаний нік і пароль, а також можете зареєструватися під своїм Twitter або Facebook аккаунтом. Можна взагалі без регістраціі- завантажувати файли можна анонімно, але тоді вони зберігаються не більше 30 днів і через місяць посилання перестане працювати.

Процес завантаження файлу дуже простий – ви просто перетягуєте його в певну зону на сайті (пунктирний прямокутник).

Автоматично створюється альбом або папка, куди ви таким же чином можете додати ще фотографії або інші файли.А правому верхньому куті папки є адмін-панель з можливістю поміняти назви файлів, їх черговість в папці, звідки їх можна видалити або перенести в іншу папку.

Внизу ж можна привласнити папці назву, можна скачати папку у вигляді zip-архіву або швидко поділитися папкою в Google Plus, Facebook або Twitter.

Додаток Minus для комп’ютера

Після установки програми Minus на комп’ютері, в системному треї або в області сповіщень з’явиться іконка. Правий клацання миші відкриває контекстне меню, де ви можете авторизуватися, зробити скріншот, подивитися останні папки і т.п.

Для того, щоб поділитися якимось файлом з вашого компьютра, виберіть го в провіднику, потягнете його мишкою до іконки Minus в області повідомлень – У спливаючому вікні, перетягніть ваші файли над цим віконцем, щоб з’явилася зелена стрілочка (як на скріншоті внизу). Після цього буде видно процес заливки файлу.

Як я вже говорив, ви можете робити знімок екрана, автоматично завантажувати його в Minus і отримати посилання. Але це підійде вам лише в тому випадку, якщо вам не потрібно редагувати ці скріншоти. 

Якщо ви часто ділитеся файлами (будь то документи, фото або відео) – тоді цей сервіс для вас. Він не тільки супер-простий у використанні, але і має багато приємних функцій. Мінімалістський Minus допоможе вам заощадити час і уникнути зайвих рухів тіла 🙂

Ссылка на основную публикацию