Хмарний хостинг – технологія майбутнього


Хмарний хостинг – технологія майбутнього

Вимоги замовників до хостингам з плином часу зростають. Мало розмістити сайт на сервері, необхідно дбати про безпеку всіх його компонентів незалежно від обставин. У сучасних технологіях цілісність комплексу інформації, що становить сайт, гарантується розсіюванням інформаційного поля по хмарному принципом: дані знаходяться в декількох місцях і в декількох дублях одночасно, і практично неможливо їх знищити або втратити в разі збою системи, фізичної помилки або стороннього втручання. Хмарний платний хостинг http://www.activecloud.ru/ дозволить випробувати ефективні хмарні технології з мінімальними витратами часу на перенесення сайту і найменшими фінансовими вкладеннями. Хмарні хостинги мають надзвичайну мобільністю, їх можна купити для тестування або використання на будь-який мінімальний термін, і використовувати тільки ті ресурси, які дійсно необхідні на даний момент, оплачуючи їх за фактом.

Хмарний хостинг – спеціально розроблена і впорядкована система, яка може розвиватися і розростатися в залежності від вимог користувача. При необхідності можливе гнучке розширення ресурсів до потрібного розміру – збільшення обсягів використовуваної пам’яті, потужності процесора і місця на фізичному диску. Особливо це актуально для постійно зростаючих баз даних, або для стрімко розвиваються проектів. Попереднє вивчення аналітики звернення на сайт допоможе встановити настройки системи так, щоб в кожен момент часу всі можливості використовувалися ідеальним чином, відсікаючи непотрібне за часів простою і доповнюючи систему необхідними засобами під час найбільшої активності користувачів.

Управляти всією цією логічною впорядкованістю можна навіть без наявності спеціальної освіти і великого досвіду роботи, інтуїтивний інтерфейс програм дозволить легко навчитися самостійно контролювати і моніторити стан сайту. За допомогою мобільного додатку можливий надшвидкий доступ до хмари для управління або відстеження його з будь-якого місця. Грамотний постачальник хмарного хостингу подбає про те, щоб користувач мав детальну статистику експлуатації потужностей для найбільш точного налаштування конфігурації хмари.

Коли говорять про технології майбутнього, часто мають на увазі, що техніка і електроніка повинні бути надзвичайно легко керованими, надійними і захищеними від неприємностей, а доступ до інформації – швидким і необмеженим. Хмарні технології – саме такий крок до майбутнього.

Ссылка на основную публикацию