Хто такі летсплейщікі і що таке летсплеі

Вітаю вас! Сьогодні ми поговоримо про таку тему, як: хто такі летсплейщікі і що таке летсплеі. Думаю, багатьом вона буде цікава, особливо тим, хто хоче зрозуміти основну тенденцію сучасного Інтернету і користувачів, які його наповнюють.

Летсплеі, якщо перевести слово на російську мову, звучить як “давайте грати” і, кажучи простою мовою – вони є повними проходженнями комп’ютерних ігор на відео. Виходячи з цього нескладно зрозуміти, хто такі летсплейщікі і чим вони займаються – це люди, які знімають летсплеі.

Хочу відзначити, що різниця між летсплеямі і проходженнями все-таки є, і вона полягає в тому, що роблячи проходження гри, гравець намагається показати кожну сторону гри, все її секрети і потаємні лози. Якщо говорити про летсплеях, то тут летсплейщік не дотримуватися будь-яких правил, а просто грає собі на втіху. Тому, не варто плутати ці два, як може здатися на перший погляд – однакових поняття.

Читайте також:

Летсплеі бувають двох видів: без коментарів і з коментарями. Різниця між ними в тому, що в першому випадку летсплейщік не використовує свої коментарі під час запису відео, а в другому навпаки, використовує. Як думаєте, в якому випадку летсплейщіка буде цікавіше дивитися?

Думаю, відповідь очевидна. Звичайно ж у другому, тому що, як я писав у статті “Як не треба знімати летсплеі”, основною причиною, чому люди взагалі дивляться летсплеі – це харизма самого летсплейщіка. І якщо коментарів не буде, інтерес до такого летсплейщіку різко впаде. Але зараз не про це.

Після того, як Ви дізналися, хто такі летсплейщікі і що таке летсплеі, давайте трохи заглибимося в історію і подивимося, як взагалі зародилося це явище.

Історія летсплеев або як зародилися летсплеі

Читайте також:

Летсплеі, як масове явище, зародилося приблизно в 2012 році на просторах англомовного Youtube, а потім, як це часто буває, перейшло і до нас. У той час на Youtube ще не було такої великої конкуренції як зараз у зв’язку з тим, що тоді партнерська програма була недоступна для користувачів СНД. Саме тому, багато хто просто не бачили сенсу знімати летсплеі, тому що це не приносило б їм ніякого прибутку. Але з часом, коли Youtube дозволив отримувати партнерку всім користувачам, незалежно від їх місця розташування, а так само коли почали з’являтися перші російськомовні медіамережі, ситуація різко змінилася в протилежну сторону.

Медіамережі дозволили користувачам СНД заробляти на своїх відео, і умови підключення до них були нижче, ніж умови у офіційній партнерської програми Youtube. До того ж з’явилася можливість знімати зароблені гроші прямо на карту або на Webmoney, чого не було в офіційній партнерській програмі. Ці, та безліч інших причин, дозволили медіамережі виїхати вперед і набрати свою особисту аудиторію.

Все це сильно вплинуло на популярність лестплеев, про них стало дізнаватися велика кількість людей в Інтернеті, поступово стали з’являтися все нові і нові канали, які були орієнтовані на зйомку летсплеев. І це триває досі, але тепер просунути канал стало набагато складніше через виниклу конкуренції.

До чого ж це призведе і коли пройде ера летсплеев? Про це я хочу в майбутньому написати окрему статтю, в якому розповім свою особисту думку з даного питання.

Якщо Ви теж вирішили стати летсплейщіком, але не знаєте, яку гру вибрати для летсплеев, то читайте статтю: “5 причин, чому варто знімати летсплеі по Minecraft”.

Читайте також:

Ну а на цьому все. Сьогодні Ви дізналися про те, хто такі летсплейщікі і що таке летсплеі. Підписуйтесь на оновлення сайту і, якщо не складно – поділіться статтею на своєму сайті або десь іще. Не забудьте тільки залишити зворотне посилання.

Ссылка на основную публикацию