Кілька простих порад про те, як організувати робочий простір в своєму браузері


Кілька простих порад про те, як організувати робочий простір в своєму браузері

Як було б здорово, якби можна було розмістити всі потрібні вам програми на одній панелі. Тоді вам не довелося б перестрибувати з однієї вкладки на іншу. Погодьтеся, що постійне метання між електронною поштою, браузером, Twitter-клієнтом, списком справ, програмою для обміну повідомленнями та іншими додатками доставляє багато незручностей. Окремі додатки хороші, так як пропонують в користування широкий спектр потрібних і корисних опцій. Але якщо вам потрібен лише обмежений набір функцій, тоді вони швидше заважають, ніж допомагають вашій роботі.

На щастя, оптимізувавши одну з ваших улюблених платформ – веб-браузер – і розмістивши в ній всі свої додатки, ви можете перетворити її в основний робочий простір, де будуть локалізовані якщо не все, то більшість потрібних програм. А це, в свою чергу, допоможе виконувати звичні завдання набагато швидше і з меншими зусиллями. Удосконалити можна будь-який браузер, але з Mozilla Firefox і Google Chrome справа йде простіше: в них ви можете налаштувати все до найменших деталей. Саме тому в нашій статті ми звернемося до Firefox (на Windows) і запропонуємо альтернативи для Chrome.

Встановлюйте лише потрібні аддониВи, ймовірно, маєте уявлення про розширення для Firefox. Вони оснащені такими привабливими властивостями, що так і хочеться встановити відразу декілька. Тут ми перерахували основні завдання, які ви виконуєте на своєму комп’ютері або іншому пристрої, і розширення, які допоможуть вам зробити це прямо в браузері.

поштові повідомленняX-Notifier (або WebMail Notifier) – це популярний аддон, який дозволяє зберігати вкладки в поштовому акаунті. На панелі інструментів з’являється невелика іконка, на якій відображено кількість нових електронних листів у поштову скриньку. За допомогою цієї програми ви можете конфігурувати різні акаунти, в тому числі Gmail, Yahoo, AOL і ін. Щоб потрапити до себе на пошту, вам просто потрібно клікнути по іконці програми. Якщо ви користуєтеся Gmail, вам дійсно сподобається розширення Gmail Panel. Це аналог вашого Gmail-аккаунта, який розміщується на панелі поверх вікна браузера (але не закриває його повністю). Додаток відкривається і закривається одним кліком миші і виконує всі ті ж операції, що і стандартна версія Gmail. Для користувачів Chrome: X-notifierGmail Offline

Пишемо і редагуємоMarkDown Editor пропонує своїм користувачам чисте і просте у використанні простір для написання текстів з підтримкою Markdown. Тут відбивається Markdown зміст і відповідний HTML варіант, розташовані в суміжних горизонтальних і вертикальних секціях. Плагін також дає можливість приховувати HTML панель, застосовувати зовнішні CSS і експортувати контент в HTML. Для користувачів Chrome: Write SpaceWriter

Редагування коду та налагодження програмиFirefox-розширення Firebug – це маст-хев для розробників. Встановіть його, щоб застосовувати різні інструменти для роботи з HTML, CSS і javascript елементами на будь-який веб-страніце.Для користувачів Chrome: ShiftEditCodenvy IDE

Якщо ви хочете закодувати розмови в чаті, скористайтеся Crypocat для Firefox. Якщо ви хочете використовувати Google+ hangouts, то зробити це можна з раніше згаданого Gmail Panel. Tidy Facebook Chat – це популярне розширення, заміщає Facebook-чат. Chatzilla і Freenode IRC Client – відмінні варіанти для тих, хто для спілкування використовує IRC. Для користувачів Chrome: Cryptocat, imo messengerCIRC

Публікації в соціальних мережахзавдяки Shareholic ви можете розміщувати пости в різних соціальних мережах і на веб-сайтах. Виберіть одну із запропонованих опцій: Twitter, Facebook і Hacker News. Іконка програми з’являється в адресному рядку, що дозволяє поділитися веб-сторінкою за один клік миші. Для користувачів Chrome: BufferCortex

Читання новинної стрічкиBamboo Feed Reader і NewsFox – це відмінні розширення для читання і підписки на RSS стрічку новин. Якщо ви користуєтеся Feedly, то можете встановити розширення Feedly’s Firefox. До речі, є розширення Feedly і для Chrome.Кстаті, чи знали ви, що створити клієнта для читання RSS-стрічок можна прямо в Google Spreadsheet?

FTP-передачавикористовуйте FireFTP, щоб з легкістю завантажувати файли на свій FTP / SFTP сервер.Для користувачів Chrome: на жаль, для цього браузера немає гідних FTP-клієнтів. Але прихильники Chrome можуть завантажувати файли на свій сервер в рамках браузера, використовуючи веб-додаток net2ftp.

Завдання і нагадуванняЗа допомогою ReminderFox ви можете встановити нагадування і створити списки справ. Просто виберіть дату в календарі, розташованому на бічній панелі головного вікна плагіна, натисніть «Додати подію», створіть його опис та натисніть “ОК”. Щоб переключатися між нагадуваннями і списками справ, використовуйте меню, що випадає, розташоване у верхній частині екрана.Некоторие веб-додатки, в тому числі Todoist, пропонують також свої розширення для браузеров.Для користувачів Chrome: Any.do, Todoist.

Пошук зображеньрозширення FlickrBlogger використовує Flickr, щоб ви могли отримати безкоштовні зображення для комерційних цілей. Якщо вам потрібні Creative Commons або інша медіа з інших ресурсів, вам на виручку прийде плагін CC Search.Для користувачів Chrome: CC Search

Додайте ще парочку опційУ тому випадку, якщо ви не знайдете підходяще розширення для виконання певних завдань, завжди можна скористатися веб-додатками. Будьте обережні при установці аддонів. Постарайтеся вибрати лише ті, які дійсно вам потрібні, тому що їх надмірна кількість може привести до того, що ваш браузер почне працювати повільніше. Видалення розширень, якими ви рідко користуєтеся, також хороший спосіб уберегти свій браузер від збоїв і звільнити простір.

розвантажити екранТепер, коли ви встановили лише потрібні розширення, прийшов час очистити вікно браузера, приховавши непотрібні елементи. Клацніть по правій копанні миші, навівши її на порожню область поряд з останньою вкладкою і в меню оберіть «Налаштувати». Під сплив діалоговому вікні виберіть іконки часто використовуваних вам додатків і перетягніть їх в навігаційну панель, яка вміщує адресний рядок. Потім клікніть «Додати нову панель інструментів», введіть її назву і перетягніть туди іконки аддонів, які плануєте використовувати в рідкісних випадках (клієнт для читання RSS-стрічки, FTP та інше) .Ви також можете додати іконки вбудованих опцій, таких як історія, закладки і т.д. на будь-яку з цих панелей. Коли ви будете задоволені розташуванням іконок, натисніть «Готово» і вийдіть з діалогового вікна.

Тепер поверніться в меню панелі інструментів і сховайте всі панелі, за винятком навігаційної (просто приберіть галочки). Тепер у вас є адресний рядок, пошуковий рядок, і набір гарячих клавіш для ваших улюблених програм, які акуратно розташовані в одному ряду. Якщо вам знадобляться інші панелі, ви завжди зможете розмістити їх тимчасово.

Скористайтеся опцією «Закріплені вкладки», яка дозволяє закріпити в браузері найбільш часто використовувані вами додатки, так що перейти до них можна буде за одні клацання миші.

сполучення клавішВикористання гарячих клавіш допоможе прискорити робочий процес і скоротити кількість кліків мишью.Еслі не хочете, то можете не вчити їх все. Знання тільки цих клавіш позитивно позначиться на вашій роботі: • Перемикання між вкладками (Ctrl + Tab) • Створення вкладки (Ctrl + D) • Вирізати (Ctrl + X), копіювати (Ctrl + C), вставити (Ctrl + V) • Збільшити масштаб (Ctrl ++), зменшити масштаб (Ctrl + -) • Оновити сторінку (F5) • Перейти в повноекранний режим (F11) • Закрити вкладку (Ctrl + W) • Додати в адресний рядок .com (Ctrl + Enter) • Включити режим інкогніто ( Ctrl + Shift + P) висновокПісля того, як ви приведете свій браузер в належний вигляд, вам буде потрібно ще кілька днів, щоб звикнути до такого стану справ. Велика ймовірність, що незабаром ви будете готові до того, щоб видалити ті розширення, без яких цілком можете прожити.

Ссылка на основную публикацию