Кілька секретних функцій ВКонтакте

З усіх соціальних мереж, якими користуються в Рунеті, найпопулярніша, звичайно ж, ВК. Однак користувачі не знають, що веб-версія ВКонтакте має ряд прихованих фішок, які ми з вами розглянемо нижче.

Смайли «на шару»

Набір додаткових смайлів для використання в листуванні коштує 9 голосів, однак можна відправити їх безкоштовно. Вибираємо сподобався смайл, тиснемо праву кнопку миші і переходимо на пункт «Копіювати картинку».

Далі в діалоговому вікні просто вибираємо пункт «Вставити» і тепер можна слати друзям різні смайли і стікери, не признаючись в тому, що ви отримали їх «на шару».

Виділення тексту повідомлення жирним шрифтом

Зайдіть на сторінку одного і там клікніть на кнопку «Відправити повідомлення». У вікні вводите текст «&# 13; C »(можна копіпаст) до тих пір, поки вгорі чи не з’явиться поле« Тема », де і пишемо потрібний текст.

Тиснемо «Надіслати» і вуаля!

порожні повідомлення

Іноді виникає необхідність ввести повідомлення, яке не містить тексту. Для цього в тексті повідомлення вводимо вже знайому нам конструкцію «&# 13; ».

Співрозмовнику прийде пусте повідомлення, а ви подивіться потім, як він буде на нього реагувати.

Статистика часу перебування ВКонтакте

Хочете дізнатися вашу історію перебування в ВК? Знайдіть в каталозі додаток «Я в мережі» та запустіть його.

Додаток відобразить вашу статистику.

Зміна тексту отриманого повідомлення

Ви можете розіграти вашого друга, підробивши його повідомлення. Виділяємо мишкою текст вхідного повідомлення, тиснемо праву кнопку, в меню вибираємо «Переглянути код». У відкрилася половині вікна з кодом знаходимо наш текст (він вже буде виділено) і пишемо свій.

 

Повідомлення змінилося. Тепер приберіть перегляд коду і відправляйте скрін сторінки одного. Врахуйте, через кілька хвилин текст повернеться на своє місце, тому відправляйте знімок швидко!

Як подивитися своїх гостей

І хоча розробники ВК запевняють у відсутності такої функції, можливість подивитися двох останніх відвідувачів все-таки є. Зайдіть в налаштування, виберіть пункт «Видалити свою сторінку». В причини видалення виставте «Мою сторінку ніхто не коментує», і ви побачите двох останніх відвідувачів.

цікаві мови

Опцією зміни мови мало хто користується – російський стоїть за умовчанням, а регіональні настройки визначаються автоматично. Однак радимо заглянути в мовні настройки, там є дві цікаві опції, які змусять вас посміхнутися:

  • радянський;
  • Дореволюційний.

Ссылка на основную публикацию