Кілька трюків з адресним рядком YouTube

Кілька трюків з адресним рядком YouTube

YouTube є найпопулярнішим сервісом потокового відео, на якому можна провести все своє життя в перегляді освітніх, смішних, розважальних або просто дурних роликів. Останнім часом сервіс зазнав кілька глобальних змін інтерфейсу, але тим не менше деякі затребувані функції так і не знайшли свого місця.

Однак, якщо знати кілька простих хаков для адресного рядка YouTube, то його можливості можна злегка розширити.

автоматичне повторення

В YouTube розміщено величезна кількість навчального відео, за допомогою якого ви можете навчитися грати на гітарі, освоїти сучасні танці або навіть почати займатися йогою. А повторення, як відомо, є матір’ю вчення. Якщо вам не зручно кожен раз відриватися від свого заняття для повтору потрібного ролика, то ви можете вставити на адресу потрібного ролика слово repeater, після чого відео буде автоматично повторюватися з самого початку.

Тут же ви знайдете можливість запустити круговий відтворення тільки певного фрагмента ролика, що може бути корисним при розучуванні складного па в танці, послідовності акордів в музиці і так далі.

Посилання на певний момент в ролику

Дуже часто буває, що ви хочете продемонструвати комусь ролик, але не весь, а лише найцікавіший момент. Позбавити друзів від необхідності дивитися нудну прелюдію або шукати на дотик потрібний момент перемотуванням дуже просто. Вам слід додати до заслання на відео код виду &t = # m # s, де m і s – це час в хвилинах і секундах. Тобто, у вас повинна вийти приблизно таке посилання – http://www.youtube.com/watch?v=Ek0SgwWmF9w&t =2m30s , при цьому відтворення ролика почнеться з позиції 2 хвилини 30 секунд.

Якщо вам не хочеться вручну вводити показання часу, то просто знайдіть потрібний момент в ролику, потім клацніть правою кнопкою миші і виберіть пункт Копіювати URL відео з прив’язкою до часу.

Завантаження відео з YouTube

Хоча Google і не вітає таку можливість, але все ж завантажити відео з YouTube цілком можливо і існує для цього мільйон різних програм і сервісів. Однак найпростішим способом є простою трюк з адресним рядком браузера. Відкрийте сторінку з потрібним вам роликом, а потім вставте перед ім’ям сервісу літери pwn.

Відкриється спеціальна сторінка, за допомогою якої ви зможете скачати відео в будь-якому потрібному вам форматі або витягти тільки аудіо. Ще більш простий спосіб – вставте на адресу сторінки ss і ви відразу ж потрапите на спеціальний сервіс, де зможете завантажити потрібний ролик.

Ссылка на основную публикацию