Кількість гравців в World of Tanks

Компанія виробник гри з великим задоволенням поділилася інформацією, що кількість гравців в World of Tanks на даний момент перевищила 60 мільйонів осіб. Така кількість гравців складають геймери зі всіх куточків світу і, включаючи різні національності, що не заважає грати в одному взводі і знаходити спільну мову між собою.

У грі така велика кількість гравців, що на офіційному сайті навіть передбачили пошукове вікно гравців

У ньому можна ввести «нік» шуканого гравця, а система видасть результат, таким же способом можна підібрати собі ім’я. Для цього в пошуковому вікні по імені, введіть «нік» і в результаті побачите, скільки гравців з таким ім’ям або у вас воно унікальне.

Так само до гравців донесли інформацію, що творці не збираються зупинятися на досягнутому результаті. З цього можна зробити висновок, що в найближчому майбутньому гравці будуть здивовані значній кількості додавання «в своєму полку».

Адже кількість гравців в World of Tanks знаходяться одночасно на сервері склав 190 тис. Чоловік, що було удостоєне внесення запису в «Книгу рекордів Гіннеса»

До рекордів танки йшли впевненими кроками за один місяць до офіційного старту, російськомовний сервер налічував близько 7,5 тис. Учасників, а на момент офіційної презентації число гравців досягло вже 16 тис. Чоловік. Через деякий час (близько 3 місяців) в цих захоплюючих боях брали участь геймери України, Європи та Америки. Новий 2011 «World of Tanks» зустрів з чисельністю гравців в 1 мільйон!

Знадобилося менше року, щоб чисельність грають зросла до 3 млн. (Приблизно 2 млн. Російських гравців і 1 млн. Європейських та американських). Перше День народження танки зустріли в компанії 24 млн. Танкістів, а до другого його святкування чисельність гравців перевищила 50 млн.

За останніми підрахунками кількість гравців збільшується на 10% в рік і цю цифру складають люди, які проводять в грі від декількох годин в тиждень до дванадцяти годин на добу.

Якщо перевести загальну статистику гравців в процентне співвідношення то отримаємо:

• 7% складаються в клані;
• 1% щомісяця вступає нових гравців;
• 15% активних учасників;
• 8% акаунти, на рахунку яких проведено до 500 кланових боїв;
• 55% гравці, які взяли участь в 500 випадкових боїв;
• 14% гравці, які мають досвід в більш ніж 500 ротних боях.

Така велика кількість гравців навіть створили сторінки в соцмережах присвячені своїм онлайн стратегіям реального часу.

Ссылка на основную публикацию