ККД World of Tanks розширена статистика

Коли ви граєте в World of Tanks безліч боїв, то важливим фактором є така можливість в грі ккд World of Tanks розширена статистика. Це спеціальний набір інструментів, які дозволяє дізнатися ваші поточні вміння за певний проміжок часу.

Розширена статистика використовує спеціальні формули для підрахунку EFF (рейтинг ефективності) WN7, WN8

Останнім часом для набору статистики використовується тільки перший і останній показники, так як вони є одним з важливих в грі. Побачити таку статистику ви зможете встановивши XVM мод в гру, який буде відображати ваш ККД прямо в інтерфейсі гри, так ви зможете дізнатися відсоток того зможете ви виграти чи ні.

Важливо пам’ятати ккд World of Tanks розширена статистика використовується для підрахунку загального рейтингу ефективності, який потім відображається на сайті XVM або на одному з сторонніх калькуляторів. Потрібно пам’ятати, що у кожного танка свій власний показник ККД, і тому багато гравців рекомендують прокачувати свої танки поступово.

Середні і важкі танки найкраще «обкатати» на кілька рівнів вперед, а в самому бою намагатися вести позитивну оцінку бою

Використовувати вчасно засвітки, потрапляти по противнику і наносити утрати, намагатися якомога менше рикошетити. Рикошет це взагалі поганий знак для танка. Після того як ви провели серію боїв можна подивитися свою статистику.

Раніше щоб дізнатися ККД потрібно кілька днів. Зараз же багато сайтів можуть оновлювати статистику раз на добу, що дуже зручно. Наступний пункт – це те, що для статистики потрібно орієнтуватися по колірній гамі.

Вона представлена ​​у вигляді веселки. Якщо червоний це поганий показник, то блакитний або бірюзовий це гравці середнього рівня з відсотком перемог вище 50%. Вони як правило виходять в топ 10, або 20 кращих гравців. Розширена статистика ККД – це необхідний інструмент для «оленемера» адже тільки вона показує необхідний рівень навичок для гравця (клану, команди).

Адже на деяких сайтах існують рейтинги кращих, де інші можуть оцінити ваше майстерність.

Найголовніше не втратити його, адже показники ККД можуть з часом зменшитися, що відбивається явно не в кращу сторону. Деякі сайти відображають старішу статистику WN6, WN7, але вона вже не актуальна, тому що вже ні на що не впливає. Орієнтуйтеся тільки за показниками ВН8 і РЕ. Розширена статистика також вельми допомагає під час бою.

Ссылка на основную публикацию