Класична тема для Windows 10 чи можливо це

Доброго времени суток, читачі блогу.

В останній версії операційної системи розробники з Microsoft передбачили безліч красивих і зручних елементів. Разом з тим вони прибрали кілька вельми популярних компонентів. Так, наприклад, тепер тут не стало віджетів, медіа-плеєра та інших речей. А головне – повністю пропала класична тема для Windows 10. У компанії вирішили відмовитися від такого зовнішнього вигляду операційки. Якщо хто забув, подібне оформлення в останній раз за замовчуванням можна було зустріти в ОС Win 2000 і Me. При цьому вперше більш-менш нормальний вигляд з’явився ще у версії 95.

Загальні дані

Подібне оформлення мало великий попит серед користувачів. Особливо вид був популярний для Windows XP, адже багато хто не хотів ставити блакитний, оливковий або сріблястий інтерфейс. У наступній версії, крім новинки з напівпрозорими панелями, також збереглися і стандартні настройки.

Для Windows 7 розробники знову створили абсолютно нові інструменти для зміни оформлення. Разом з тим і тут також були присутні відгомони Win 95. Хоч майже всі вони і здавалися недоречними.

Але вже для Windows 8 творці вирішили прибрати популярний раніше інструмент. Адже він просто втратив попит серед багатьох клієнтів.

Практично цей процес був завершений для виндовс 10, звідки різновид оформлення операційки була видалена.

В чому власне полягає проблема? Відповідь проста – в споживанні ресурсів. Так, починаючи з версії Vista, в ОС від Microsoft з’явився такий інструмент, як DWM, що представляє собою так званий «віконний менеджер». Основною відмінною рисою від минулих функцій є використання відеокарти для створення інтерфейсу, коли класика покладається виключно на центральний процесор.

включення

Отже, як включити стандартне оформлення в виндовс 7? Все просто:

  1. Натискаєте правою кнопкою на «робочому столі»І вибираєте«персоналізація».

  2. Відкриється вікно, де і потрібно вказати «класичний».

От і все.

Але що ж робити в нових версіях операційних систем? Як зробити так, щоб з’явилася необхідна рядок, якщо вона відразу не передбачена? Як завжди, є кілька варіантів.

Офіційна утиліта

Спочатку варто спробувати скористатися інструментами, запропонованими Microsoft.

Важливо! Перед початком установки будь-якої програми, яка змінює зовнішній вигляд, обов’язково зробіть точку відновлення системи. Детально можна дізнатися в першому пункті статті Оновлення застарілих драйверів безкоштовно.

Отже, приступимо:

  1. викачуємо утиліту Handle, знайти яку можна на офіційному сайті Microsoft.

  2. Розпаковуємо архів. Тут знаходимо один з файлів з розширенням * .bat і запускаємо його від імені адміністратора.

Іноді подібне може не працювати. Якщо у вас так і сталося, вирушаємо далі.

Програма W8 Classic

Другий варіант, як прибрати привабливі вікна і поставити класичні, полягає у використанні спеціального ПО. Відразу варто сказати, утиліта розроблялася ентузіастами. І нерідко її використання може призвести не тільки до часткової втрати функціоналу, але і повного виходу з ладу операційної системи. А тому перед початком обов’язково варто зробити точку відновлення.

Отже, необхідно завантажити вищезгадану програму. Встановлюємо і запускаємо. Варто відзначити, що навіть в головному вікні зверху є попередження про зняття з автора повної відповідальності. Після того, як всі прочитаємо, натискаємо «Enable Classic Theme now». На жаль, програма може працювати не завжди.

Якщо говорити про піктограми – зміна теми не передбачає взаємодію з іконками, а тому міняти їх потрібно вручну. Для цього на порожньому місці «робочого столу»Натискаємо правою кнопкою, і вибираємо«персоналізація». потім «теми»І«Параметри …». В кінці – “Зміна значків …».

Сподіваюся, вам допомогла ця стаття розібратися з проблемою.

Ссылка на основную публикацию