Класичні Windows-ігри на Android

Чи знаєте ви, в яких комп’ютерних іграх користувачі, згідно зі статистикою, проводять найбільше свого часу? Якщо ви думаєте що це, скажімо, CounterStrike або Skyrim, то ви глибоко помиляєтеся. На першому місці за популярністю вже давно влаштувалися класичні пасьянси від Microsoft разом з відомим «Сапером». А давайте подивимося, які з класичних Windows-ігор можна встановити на Android.

пасьянси

Набір класичних вже не входить до складу Windows 10, але його можна встановити собі на смартфон і насолоджуватися класикою в вільну хвилину. Є купа налаштувань і щоденні завдання. Можна використовувати свій обліковий запис від Microsoft і змагатися з друзями.

Solitaire

Користувачі, які виросли на класичних пасьянси Windows, можуть спробувати зіграти в. Інтерфейс стилізований під класичну Windows 95 – віконця, кнопки, кольору, звуки та ін. Спробуйте – гра змусить вас посміхнутися, згадавши старі добрі часи.

сапер

Після «солітера» на другому місці за популярністю, звичайно ж, Сапер. Геймплей дуже простий, але в той же час досить-таки цікавий – аналізуючи цифри на сусідніх клітках, потрібно визначити розташування хв на поле і знешкодити їх. Тепер ви зможете пограти в розмінування та на смартфоні:

  • – класична Windows-гра, з системою рейтингу, рівнями і ін.
  • – гра в тому вигляді, в якому ми її звикли бачити на комп’ютерах, навіть присутній жовта усміхнена фізіономія зверху.

черви

Якщо ви скучили за грою «Чирви», ви зможете продовжити в неї грати на смартфоні. «» Відрізняється зручним інтерфейсом і відмінною графікою. До речі – в неї ви можете зіграти онлайн з живими суперниками.

маджонг

Ця азартна китайська головоломка з’явилася в Windows Vista, а в «вісімці» вже зникла. Тим не менш, ви зможете зіграти в на своєму смартфоні. Оригінальний інтерфейс, зачаровує музика і величезний вибір ігрових полів не залишать вас байдужими.

пінбол

Пінбол в тому варіанті, в якому він існував в Windows, для платформи Android у нас не вийшло. При бажанні ви легко зможете пошукати самі – в PlayMarket пропонується величезний вибір пінбол на різний смак. Однак класичну Windows-гру кілька нагадав – за рахунок якісної графіки і точної фізики.

замість післямови

Ми розглянули кілька ігор для Android, що запам’яталися нам ще по попередніх версій Windows. Деякі з них цілком здатні зайняти користувача і сьогодні. А які версії класичних ігор встановлені на вашому смартфоні?

Ссылка на основную публикацию