Клавіатура для Андроїд – великий огляд топових варіантів


Кращі QWERTY Клавіатури для Андроїд

Часто при покупці смартфона на базі ОС Android користувачам не подобається стандартна qwerty-клавіатура гаджета. Стандартні клавітури бувають незручні або отстутствуют важливі для комфорту функції, а іноді навіть російська розкладка відсутня. Не поспішайте впадати у відчай, міняти прошивку на кастомную вам не доведеться, а на допомогу вам прийде спеціальний софт, який замінює стандартну клавіатуру для Андроїда на більш зручну, красиву і практичну qwerty-панель.

Сьогодні ми розглянемо найпопулярніші програми з кращими клавіатурами, їх плюси і мінуси, а також буде докладно описаний процес установки. Почнемо!

Swiftkey

Заслужено посідає перше місце в списку саме Swiftkey, розроблена і відправлена ​​на простори PlayMarket близько 4 років тому. Моментально була оцінена тисячами користувачів, отримала величезну кількість відмінних оцінок і навіть стала використовуватися деякими виробниками як стандартне програмне забезпечення, а це вже щось значить. Клавіатура має широкий функціонал, різну розкладку: російську, англійську, німецьку і т.д., в порівнянні зі стандартною – небо і земля. Головний плюс – якісний інтелектуальне введення. Тобто, заздалегідь подсказивет можливі слова і, що дивно, завжди потрібні.

Swiftkey є «розумною» клавіатурою, має можливість самонавчання. Від частого користування програма запам’ятовує ваш стиль спілкування і допомагає підібрати неймовірно точні слова, навіть якщо їх придумали ви самі :). З кожним днем ​​ця програма все більше і більше дізнається вас, полегшуючи користування смартфоном і спілкування в соцмережах. Також має широкий спектр візуального оформлення, який сподобається навіть самому вибагливому користувачеві.

Зверніть увагу

Мінусом є те, що деякі теми коштують грошей, але ціна мізерна, і якщо вам вже й сподобалося платне оформлення, то підтримайте виробника.

Величезна кількість налаштувань допоможуть прогнути цю клавіатуру для Андроїда під себе кожному користувачеві. Варто згадати, що є відмінна функція під назвою Swype. Суть полягає в тому, що набір тексту можна здійснити плавними легкими рухами, а решта смартфон додумает за вас. До недавніх пір даний софт поширювався повністю в платному варіанті, але зараз він абсолютно безкоштовний і кожен зможе собі встановити дану клавіатуру.

Dexilog

Чи влаштовує Вас стандартна клавіатура?

Так, в моєму смартфоні встановлена ​​зручна клавіатура з ‘заводу’

Ні, в стандартній клавіатурі відсутні функції які є в кастомних

Свій варіант в коментарях

Dexilog – одна з кращих клавіатур для андроідовскіх смартфонів, тому знаходиться на другому місці нашого списку. Обговорення про цю програму можна знайти майже на всіх форумах, пов’язаних з гаджетами, наприклад, на 4PDA. У Плей Маркеті дана клаваітура з’явилася досить давно і все вище піднімалася в гору, але ось застарілий дизайн сильно зіпсував успіх. Особливою можливістю персоналізації дане додаток похвалитися навряд чи може та й тим замало. Але його функціонал – це просто знахідка для вибагливих користувачів.

Даний тип клавіатури підійде тим людям, які вважають за краще вид стандартної, але також хочуть всіляко нстроіть або доповнити її: змінити розмір клавіш, підлаштувати зовнішній вигляд і так далі. Великого вибору не надається, звичайно ж, але дещо та є.

буде корисним

Якщо у вас прокинулася ностальгія за старими телефонами з до болю знайомими кнопками, то клавіатуру можна налаштувати на двенадцатікнопочний режим і понастольгіровать :).

Цей додаток своєчасно оновлюється, усуваються помилки, додаються нові можливості. В останні оновлення, наприклад, додали емодзі. Розробники намагаються удосконалювати додаток по максимуму і у них це, можна сказати, виходить.

Зверніть увагу

Додаток випускається на безкоштовній основі, але є спливаюча реклама, яка просить придбати ліцензію. Її можна ігнорувати або ж купити за 140 гривень і позбутися від реклами раз і назавжди.

Google

Варіант клавіатури від самого творця Андроїда – клавіатура Google. Пару років тому рідна гугловський клавіатура набагато поступалася іншим кастомними, але зараз розробники вирішили скоротити відставання і серйозно взялися за роботу. І ось що у них вийшло: на даний момент дана клавіатура спокійно конкурує з усіма додатками, які були або будуть описані в статті, причому конкуренція, як то кажуть, нога в ногу. Цей тип клавіатури встановлений при покупці як стандартний в смартфонах, на яких встановлена ​​версія ОС «Android Lollipop», але також її можна завантажити і з сторонніх ресурсів.

Даний софт абсолютно безкоштовний для користувачів. Також підтримує таку функцію, як жестова введення, що вельми радує. Оформленням, темами та іншої візуалізацією похвалитися не може, але величезний вибір мов це все компенсує. До плюсів можна додати і підтримку емодзі, які були доступні і в попередніх версіях прошивки. Доброю функцією в даній клавіатурі є голосове введення, який дуже вірогідно розпізнає мову. З предикативне введенням Гугл злегка «накосячілі», але, думаємо, згодом все буде вдосконалюватися до самого вищого рівня, це ж гігант-Google 🙂

Fleksy

Щоб клавіатура була якісною і зручною, далеко не завжди необхідні витонченості в оформленні. Ця програма спецільно створено для любителів мінімалізму. Невелика кількість чудово опрацьованих тим і лаконічний дизайн.

Важливо знати

Додаток поширюється на платній основі і по завершенню демо-режиму ви зможете придбати повну версію назавжди всього лише за 125 гривень. Демо-режим триває 30 днів. Також є можливість придбання тем оформлення, але ціна побожна і доступна буде кожному.

У безкоштовної версії немає половини функціоналу, навіть емодзі в такій версії відсутні. Але для стабільного використання вистачає і половини, наприклад, є можливість установки пошукового рядка, різні віджети тощо. Любителі GIF-клавіатур також оцінять програму. Такий функціонал сподобається не всім, але віджети все ж будуть дуже корисні в повсякденному використанні програми. Присутні й стандартні настройки, що дозволяють додати мови, п’ятий ряд знаків і так далі. Swype в даній клавіатурі відсутня, але відмінно оптимізовано управління жестами. Скачується додаток з Плей Маркета і по ходу установки вас проінструктують про подальші дії. Такий мінімалізм підійде не всім, та й то, що поширення відбувається на платній основі, не додає плюсів. Не кожен готовий заплатити гроші за те, що можна отримати безкоштовно. Саме тому Fleksy знаходиться на останньому місці списку.

Менш популярні, але мають місце бути!

AI Type Keyboard Plus – досить-таки старий варіант кастомной клавіатури. У рюкзаку за спиною має різноманітність функціоналу, наприклад: прогнозування, автоматичне заповнення, смайлики і настройки клавіатури. також присутня величезна кількість тем для любителів підлаштування зовнішнього вигляду під себе. Це одне з небагатьох програм-клавіатур, яке приходить з цифровою рядком.

Зверніть увагу

Додаток платне і демо-режим складає 18 днів, а після закінчення цього терміну доведеться заплатити невелику суму, близько 250 гривень, або ж пожертвувати деякими функціями. Можливість повного використання в демо-версії допоможе визначитися, чи потрібні вам додаткові функції або ж можна обійтися без них.

Chrooma Keyboard – відносно нова програма, але стрімко набирає рейтинги. Має в собі ряд таких корисних функцій: swipe, зміна розміру, нічний режим і можливість вибору колірної схеми на ваш смак. Підтримує близько 60 мов, використання емодзі, є пошуковий рядок. Візуально і функціонально дуже схожа зі стандартною Android-клавіатурою, і це хороше рішення. Непоганий і недорогий варіант для повсякденного користування.

Multiling O Keyboard – кращий вибір для величезної кількості мов. На даний момент програма підтримує більше двохсот мов. Це, напевно, самий об’ємний софт. Підтримує введення жестами, можливість настройки схожості під клавіатуру від ПК, є настройка розмірів, теми, емодзі, різні макети і рядок з цифрами. Це недооцінене додаток, особливо якщо ви збираєтеся писати на різних мовах, а головне, воно абсолютно безкоштовне.

Swype – перша кастомними qwerty-клавіатура, стала свого часу дуже популярною, та так, що деякі виробники взяли її за стандартну. Сьогодні популярність злегка втрачена, але розробниками робиться все можливе для стабільної підтримки роботи. Є такий функціонал: введення жестами, теми, прогнозування тексту, автокоррекция, синхронізація між пристроями, а також деякі унікальні елементи управління жестами, що дозволяють виділити все, копіювати, вставити або шукати. Є безкоштовна демо-версія на 30 днів. Платна ж коштує 60 гривень, що не дуже дорого.

Як поміняти клавіатуру на Андроїд?

Після того, як ви завантажили сторонній софт для зміни qwerty-клавіатури, і встановити програму, постає питання «А як її включити, власне?»

Відповідь буде представлений алгоритмом:

  • Заходимо в розділ і шукаємо пункт «Мова і введення».
  • Внизу буде список встановленого софта, знаходимо свіжовстановленому.
  • Ставимо галочку навпроти необхідної.
  • Переходимо в розділ «За замовчуванням».
  • Вибираємо необхідне.

А як же відключити клавіатуру? Так само, тільки вибирати необхідно інші варіанти.

Ссылка на основную публикацию