Клевер мобільна вікторина – огляд додатки

Клевер це унікальне додаток для мобільних пристроїв. Автором є студія Івана Урганта, а технічною підтримкою займається Вконтакте. На території України це єдиний мобільний шоу, під час якого проводяться вікторина з грошовими винагородами. Новинка має розважальний характер з елементами телешоу, онлайн-трансляції та технологіями соціальних мереж. Це не звичайне шоу, яке можна спостерігати по телевізору.

Для участі в ньому не потрібно їхати в інше місто на кастинг, подавати будь-які заявки. Потрібно лише мати доступ до Інтернету, скачати офіційний додаток і підключитися до проекту. З моменту запуску гри відповідні додатки в AppStore і PlayMarket були завантажені вже більше півтора мільйона разів, що є безсумнівним рекордом серед подібних вікторин в електронних магазинах. Аудиторія гри щодня збільшується на 10-15%.

Правила гри Клевер

Участь в новій вікторині може прийняти кожен, у кого є смартфон з офіційним додатком сервісу. Сам процес проходження вікторини дуже цікавий і простий. Розіграш грошового призу проходить кожен день. У будні можна випробувати удачу двічі на годину дня і о восьмій годині вечора за київським часом, а ось у вихідні дні о 20:00. Щоб не забути про трансляцію, додаток надсилає повідомлення за кілька хвилин до початку вікторини.

Хто розпочав гру учасникам треба буде правильно відповісти на 12 питань, послідовно надходять під час прямої трансляції шоу. З кожним наступним питанням складність збільшується, тому не варто думати, що до десятого завданням процес буде таким же легким, як на початку шляху. Важливою особливістю проходження вікторини є час: на відповідь по кожному питанню дається лише 10 секунд. Якщо гравець зробив помилку, його участь відразу ж припиняється до наступного розіграшу.

Однак, не все так безнадійно, як здається на перший погляд. Багато гравців доходять до кінця, а судячи з офіційними підсумками переможцями в кожному розіграші стають десятки, а то і сотні гравців. У багатьох це виходить за рахунок додаткових життів особливого бонусу від розробників, які вирішили піти назустріч користувачам. Отримати рятівний бонус можна, наприклад, за допомогою поширення гри серед друзів (кнопка поділитися в меню програми).

Звичайно ж, тільки лише за допомогою життів виграти гроші неможливо, так як на фінальний, 12-ий питання блокується функція використання додаткового шансу. Але застрахувати себе від помилок на початку гри цілком реально.

Є, і інша можливість відповісти на всі питання, тим самим зірвавши великий куш. Розробники гри вітають використання сторонньої допомоги, спільних зусиль. Тобто ніхто не забороняє збиратися гравцям в одному місці цілими командами для проходження вікторини або ділитися знаннями на просторах Мережі. У самому додатку є навіть можливість спілкування з іншими користувачами і ведучим.

Цікаві факти

За створенням нового проекту стоять цікаві факти, які спливали час від часу на просторах Інтернету. Наприклад:

  1. Перша гра пройшла 14 березня, призовий фонд якої становив півтора десятка тисяч гривень,
  2. Як відзначають російські новинні видання, креативністю і підбором питань займається команда Івана Урганта. А ось технічною підтримкою займається ВКонтакте,
  3. Щоразу прямий ефір шоу веде нова медіа персона (в їх числі і сам Ургант),
  4. За словами головного розробника Сєви Жидкова, офіційний додаток проекту знайшло величезну популярність з найперших днів виходу. Через ці фахівців навіть довелося в терміновому порядку розширювати технічне забезпечення,
  5. Додаток Клевер дуже схоже на популярну американську програму HQ Trivia. Там так само користувачі через смартфон підключаються до 15-хвилинної вікторині з 12 питань, даючи свою відповідь з трьох запропонованих варіантів.

Спільнота Клевер в Вконтакте

Крім додатків для Android і iOS проект має велике інтернет спільнота в соціальні мережі Вконтакте, до якого приєдналися вже більше 597 тисяч чоловік. У групі можна знайти основну інформацію, FAQ, відлік часу до наступної гри і підсумки минулих вікторин. Гравці діляться своїми враженнями, коментарями, підказками і гаряче обговорюють підготовку до наступного розіграшу.

Скільки коштує участь

Розробники не вимагають від користувачів ніяких початкових внесків за участь. Програма знаходиться у вільному доступі і поширюється на безкоштовній основі. Заробляють творці проекту на показі рекламних роликів. Для участі не потрібно мати які-небудь платними привілеями.

Сам додаток синхронізується з ВКонтакте і для авторизації знадобиться лише аккаунт в соцмережі. Додаток жодним чином не використовує на стороні особисті дані облікового запису і не відправляє друзям анонімні пропозиції та запити.

Як вивести гроші з Конюшини

Як тільки розіграш грошового призу завершено, починається підрахунок кількості переможців. Призовий фонд порівну ділиться між ними: якщо сума призу дорівнює 15 тисячам (наприклад), а вікторину виграли сто чоловік, то кожен з них отримає по 150 гривень за перемогу. Звичайно ж, часто бувають випадки, коли до кінця доходить десяток-два людей. Тому отримати навіть тисячу за правильні відповіді на питання через смартфон дуже непогана перспектива.

Розіграш грошового призу проводиться щодня, тому випробувати удачу і заробити багато грошей можна досить часто. Виведення грошей здійснюється на банківську карту або на рахунок мобільного телефону. При цьому сума виводу повинна бути не менше двохсот гривень. На перший місяць роботи проекту було затверджено бюджет в мільйон гривень. Далі розробники обіцяють підвищувати ставки. Але незважаючи на вражаючі суми та обіцянки існує один нюанс: один виграш не може бути більше 3999 гривень.

Можливі проблеми Конюшини

Деякі користувачі відзначають, що час від часу в офіційному додатку помічаються лаги і зависання. Доходить навіть до того, що варіанти відповідей не можуть з’явитися на екрані. Деякі порівнювали роботу програми на платформі iOS і Android. Виявилося, що на iPhone вікторина загальмовується на кілька секунд. Це призводить до того, що комусь дається зайвих пару секунд на відповідь. Розробники враховують всі подібні помилки і намагаються постійно випускати оновлення.

Важливо! Творці настійно не радять одночасно підключатися до ефіру відразу з декількох пристроїв. Інакше ніяких гарантій стабільної роботи бути не може.

Якщо пройдені всі 12 питань, але гроші за перемогу не отримані, то на це може бути декілька причин:

  1. Чи не оновлено додаток перед початком гри,
  2. Нестабільна зв’язок з Інтернетом або навіть обриви,
  3. Ведення гри одночасно з декількох пристроїв,
  4. Розсинхронізація і як наслідок некоректна інформація на екрані гаджета,

Підводячи підсумок можна відзначити, що Клевер це унікальна можливість для кожної людини не просто виграти гроші, але ще і перевірити свої знання, випробувати себе і можливо навіть підвищити рівень IQ. Все залежить тільки від гравця, його кмітливості, винахідливість і знань. Шанс є у кожного, головне його не упустити.

Ссылка на основную публикацию