Код 52 при установці драйвера windows 7 – причини і їх усунення

Привіт, шановні читачі мого блогу!

Поспішаю з вами поділитися новинами та корисною інформацією. Ставив я вчора нові драйвера на своє залізо, і зіткнувся з проблемою – код 52 при установці драйвера windows 7. Раніше такої помилки я не бачив і вирішив копнути глибше. І, як виявилося, не дарма. Сьогодні я розповім вам, як вирішити цю проблему швидко і без особливих зусиль.

Що це за помилка?

Error з кодом 52 виникає тоді, коли ви встановлюєте ПО на будь-який пристрій, а воно не має цифрового підпису. Тобто, ваша вінда, 32 або 64 біта, не довіряє програмному забезпеченню. Простою мовою, на нього просто немає документації, яку запитує операційна система для будь-якого драйвера.

Відсутність цифрового підпису у ПО може бути з кількох причин, наприклад, його писав приватний програміст, особисто під себе або компанію, на яку він працює, а потім ви його просто скачали.

Можливо, сам файл був пошкоджений в тих секторах, де знаходяться ці дані. А може бути, просто сама система має нову версію, наприклад, ОС у вас «десятка», а ПО писалося для «вісти». Проблема не критична, але вирішити її все ж потрібно. Нижче розповім вам, що робити в такій ситуації.

варіант перший

Підходить тільки для власників Windows 7, навіть з розрядністю 64 bit. На інших версіях операційної системи такий варіант не пройде.

Спочатку ви перезавантажуєте комп’ютер. Бажано це зробити через кнопку пуск. Потім, вчасно завантаження ви повинні натиснути кнопку F8. Перед вами з’явиться ось такий екран.

Я зазначив вам, що варто вибрати – відключення перевірки підпису.

За назвою цього режиму завантаження зрозуміло, що система відключить процес перевірки ПО на необхідні цифрові дані. І як тільки ОС повністю запустилася, ви можете встановлювати необхідне програмне забезпечення. Потім просто перезавантажуєте вашу машину і проблема вирішена. Швидко, безкоштовно і надійно!

Варіант другий – групова політика

Цей варіант допоможе вам відключити перевірку підписів до того моменту, поки вам це потрібно. Потім ви можете все повернути назад. Працює цей прийом на будь-який винде. Причому, навіть якщо у вас не ставляться драйвера на Wifi або Bluetooth.

Спочатку натискаєте кнопку «Пуск“, а потім “виконати». До речі, ви також можете натиснути на клавіатурі клавішу з зображенням значка ОС і разом з нею клацнути англійську букву R. У будь-якому випадку, ви повинні побачити ось таке віконце.

Там введіть наступне – gpedit.msc і натисніть Enter. У вас повинен відкритися редактор групової політики. Ось таке віконце, як нижче на зображенні.

У лівій колонці вибираєте рядок конфігурація користувача. Потім адміністративні шаблони. Нижче вибираєте вкладку зі словом «система” і потім “установка драйвера». Тут головне не переплутати. Уважно дивіться на зображення, які наводжу, і не заплутаєтеся.

У вас з’являться три рядки.

Вам треба вибрати цифровий підпис драйверів пристроїв. У вас з’явиться той же, що на зображенні нижче.

Тепер ви просто натискаєте «відключено», А вже потім натискаєте кнопку«Ок». Все, можете перезавантажити ПК і ставити будь-яке ПЗ, хоч ліцензійне, хоч альтернативне.

Щоб включити цю функцію, просто зробіть те ж саме, але вже переведіть тумблер в потрібне положення активації цієї функції.

Досить повільний спосіб, але що робити, такі принципи роботи операційної системи.

Варіант третій – Командний рядок

Натисніть кнопку “Пуск», Потім в рядку«виконати»Прописуєте команду cmd. Вона запускає командний рядок вашої системи. Це можливо на всіх системах, крім Windows 10.

Ось тепер будьте уважні! У командному рядку вводите – bcdedit.exe -set loadoptions DISABLE_INTEGRITY_CHECKS. Далі натискаєте кнопку Enter. Потім знову відкриваєте командний рядок, але в цей раз вбиваєте в неї – bcdedit.exe -set TESTSIGNING ON.

Якщо все зроблено правильно, з’явиться ось таке віконце.

Тепер перезавантажувати свій ПК. У вас піде стандартне завантаження, але сама операційна система буде працювати в тестовому режимі.

Страшного нічого немає, просто в кутку будуть видні написи, що оповіщають про це. Далі ставите потрібні драйвера, хоч на відеокарту, хоч на Bluetooth.

Якщо такий спосіб не дав результатів, то повторіть його в безпечному режимі. Для цього, при перезавантаженні натискаєте кнопку F8, вибираєте найпершу сходинку, як на малюнку нижче, і робите ті ж дії.

висновок

На цьому я з вами прощаюся, мої шановні читачі. Кожен спосіб я перевірив сам, тому будьте впевнені, всі вони працюють. За великим рахунком, вам вистачить і самого першого варіанту, але який з усіх трьох вибрати – вирішувати тільки вам! Просто уважно читайте мої інструкції і у вас все вийде! До речі, ось тут є відео з докладною інструкцією по вирішенню цих проблем.

Ссылка на основную публикацию