Код помилки 80073cf9 на windows phone: способи усунення

Смартфони на базі Windows phone часто виявляються примхливими і відмовляються запускати або встановлювати софт з магазину додатків. Особливо поширеним вважається код помилки 80073cf9. Насправді нічого страшного зі смартфоном не відбувається і прибрати проблему користувач зможе самостійно, керуючись нашими простими порадами.

Способи усунення коду помилки помилки 80073cf9:

Насамперед на windows phone перевіряємо обсяг вільної пам’яті самого пристрою і його карти. Якщо на смартфоні буде мало місця, додаток просто не зможе запуститися. Часто трапляється, що завантаження всього нового софта проходить на сам телефон за замовчуванням, а на SD карті при цьому пам’ять залишається вільною. Щоб усунути проблему, зайдіть в пункт «Контроль пам’яті» і перевірте, чи вистачає місця на карті або смартфоні.

Примітка: При необхідності поміняйте місце завантаження нових файлів і збережетеся.

Складнощі в усуненні помилки з кодом 80073cf9 можуть виникнути і через регіональних налаштувань. Якщо вони не будуть відповідати даним з облікового запису магазину додатків, софт завантажуватися не буде. Якщо у вас відбулася саме така ситуація – перевірте, чи немає активних завантажень, і змініть настройки. Для цього у відповідній вкладці меню виберіть пункт «Мова + регіон» і перевірте зазначені в ній дані (вони повинні повністю збігатися з інформацією аккаунта). Після цього перезавантажуємо телефон і пробуємо запустити програми повторно.

Збій дати і часу теж може викликати помилку. Для цього у вкладці налаштувань переходимо до пункту «Дата і час», відключаємо автоматичну синхронізацію і ще раз перевіряємо всі дані. Зберігаємося і переходимо у вкладку «Налаштування-Пошта + Облікові записи». Тут потрібно знайти ваш обліковий запис в Windows Store і оновити її (просто натиснувши на написи і утримавши її протягом декількох секунд).

Якщо ви випробували всі способи, описані вище, а помилка не пропадає, доведеться провести скидання параметрів смартфона. Для цього перезавантажуємо пристрій, одночасно натиснувши на кнопки зменшення гучності та харчування. Після легкої вібрації телефон перезавантажиться, і ви зможете повторно встановити або оновити непрацюючі програми.

Ссылка на основную публикацию